İphone 13 128 Gb Uyguna

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    insidae
    insidae's avatar
    Erkek

Merhabalar, iphone 13 128 gb alacağım 19 bin bandında sıfırı, kupon vs veya daha aşağıda nasıl alabilirim trden sıfır olarak n11 baktım kupon olayları pek yok sanırım hepsiburada da 20 bine yakındı. 18-17 bine bulursam süper olacak.

Bir güldün yar sen, hep elime batan.Seni dalından kopardım, kandoldu avuçlarım..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Daha fazla bekleme 200-300 liranın hesabını yapma al gitsin derim. Dolar yükselişe geçerse 20 bini bile geçer yakında.

iphone 12 2020 yılında ilk çıktığında 9 bin lira civarındaydı. 11'ler ise 7 bin lira falandı. Şuan 12'ler 16.400 lira, 11 ise 12 bin lira.

Eskidendi o 1 sene bekleyeyim fiyatı düşsünde kampanyayla kombo yapar alırım olayı. Şuan tarağın varsa kel başını kaşıyorsun.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

hocam ben de senin gibi düşünürken fiyat çıkıverdi. 12 bin lira almadık, 15 bine aldık, aldıktan 1 gün sonra 21 bin oldu, sonra düştü 16,5'a, şimdi 19 bin olmuş yine.

şu ortamda hangi fiyata alırsan alır 1 sene sonra zarar etmeden satarsın diye düşünüyorum.

goo.gl/qBNZmW
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    koray
    koray's avatar
    Erkek

Sıfır iphone 11 64gb karta indirimli 6.500tl almıştım şimdi uçmuş hepsi 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    koray bunu yazdı

Sıfır iphone 11 64gb karta indirimli 6.500tl almıştım şimdi uçmuş hepsi 

Bedava. Şuan 9'a ilana koy akşama satmış olursun. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    koray
    koray's avatar
    Erkek

Aynen hocam ama sattıktan sonra  2 el 9-10K iphone 12 ya da mini alabilir miyim =)

koray tarafından 03/Haz/22 17:18 tarihinde düzenlenmiştir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

İkinci el TR kayıtlı bulamazsın ama sıfır kayıtsız rahat bulursun. 12 Mini fiyatları gereksiz abartı. Telefon tamam güzel ele oturuyor şeker bir tasarımı varda bataryası bıktırıyor bir yerden sonra. Bunu kullanan birisi olarak söylüyorum.

Bataryası çabuk bitip sürekli şarja takıncada pil sağlığı çok çabuk düşüyor. Ancak 13 Mini'de bu yok. Onun şarjı daha iyi gidiyor. İşlemcisi daha az elektrik tüketiyor.

12 serisinden telefon alınacaksa 12 veya 12 Pro alınır. Pro Max'te gereksiz ağır ve büyük bir telefon. Elini ağrıtıyor belli bir zaman sonra.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    koray
    koray's avatar
    Erkek

Sağ ol hocam 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    salihgs
    salihgs's avatar
    Erkek

Ben en son zam geldiğinin sabahında ikinci el alıyım diye yollara düştüm. Borç harç bulup iphone13 256 gb 15750 ye buldum birinden daha zam geldiğinin falan bilincine varamadan aldım heriften telefonu 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Birde illa yüksek hafıza almalıyım hafıza bana yetmez diye boş yere kendinizi kasmayın. Fotoğraf ve videolar için iCloud alırsınız olur biter. Hafıza dolmaya başladıkça telefon otomatik buluta atıp galeriden silmeye başlıyor. Siz galerideki resmi açmak isteyince hemen iCloud'dan indirip açıyor. 50 GB iCloud 6 lira falan. 

128 GB her türlü yeter. Hatta sayfa sayfa hiç kullanmadığınız uygulamaları telefonda tutmuyorsanız 64 GB bile iş görüyor. Zamanında 8 GB iphone kullanınca nereden hafıza kazanırım konusunda doktoranız oluyor. :) 8 GB'tan iOS'u çıkınca 6 GB kullanıcıya kalıyordu. Whatsapp ve Facebook'u yükleyince ağam ben bittim moduna giriyordu. 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

An itibariyle bin lira zam geldi iphonelara hadi geçmiş olsun. 

Toplam Hit: 3731 Toplam Mesaj: 32
apple iphone iphone apple