İphone 13 128 Gb Uyguna

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    insidae
    insidae's avatar
    Erkek

eyw hocalar sagolun valla gaza geldim birazda sayenizde  @mkyb hocam özellikle :D çok teşekkür ederim.

dün aksam 18.900 e aldım :) şirketede fatura ettirdim. hayırlısı olsun valla galiba ucu ucuna yırttım ahaha :D

Bir güldün yar sen, hep elime batan.Seni dalından kopardım, kandoldu avuçlarım..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Hadi hayırlı olsun daima güzel haber al. :) Hemen sağlam bir kılıf + ekran koruyucu çektirt telefona.

14'lerin kasasıda 13 ile aynı olacakmış kılıf ve aksesuar konusunda sıkıntı yaşanmaz. Hemde tasarımı eskimez. Nasıl iphone 4S, 5S, 6S vardı önceden Apple önceki modeldeki sorunları düzeltiyordu 13'te öyle bir model. Hatta 14'te 13'ün işlemcisi olacak.

mkyb tarafından 04/Haz/22 20:34 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Önümüzdeki Pazartesi Apple etkinliği olacak. O gün Apple.com.tr fiyatlarına zam yapacak. O yüzden iphoneları şuan karaborsa yapmışlar. Zam sonrası tekrardan satışlara başlanacak. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    salihgs
    salihgs's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Hadi hayırlı olsun daima güzel haber al. :) Hemen sağlam bir kılıf + ekran koruyucu çektirt telefona.

14'lerin kasasıda 13 ile aynı olacakmış kılıf ve aksesuar konusunda sıkıntı yaşanmaz. Hemde tasarımı eskimez. Nasıl iphone 4S, 5S, 6S vardı önceden Apple önceki modeldeki sorunları düzeltiyordu 13'te öyle bir model. Hatta 14'te 13'ün işlemcisi olacak.

Nano kaplama da yaptırmak lazım bazı kılıflar telefonda iz yapıyor kaplama + kılıf daha güvenli

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Evet iyi dedin şu tarz içinde kanallar olan kılıflar zamanla arka camda iz yapıyor. Bu kanalların amacı yere düşünce darbeyi tek bir nokta yerine farklı noktalara dağıtıp oluşan gücü dağıtmak.

Kaplama veya arka cam koruyucular var onlardan alıp takabilirsiniz. Arka cam 12 serisinden itibaren aşırı zor kırılıyor ama kırılırsa Apple telefonu garanti dışı kabul ediyor. Yarı parasını ver sıfırıyla değişim yapalım diyorlar.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

Benjamin sağolsun kıpırdadı mı şak zam geliyor.android den sıkıldım arada bir ios yapmak lazım fakat ne zaman şu kaotik zaman da zor hadise.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    insidae
    insidae's avatar
    Erkek

vay güzel haber kasa olayı :D vallahi haftaya mı artıcak bakıcaz bakalım kaç olacak ya.. cok tesekkür ederim.. nano kaplama olayı da arkayada film taktırıcam önede,  birde kılıf alırım şimdilik yeterli gibi geldi bana. şimdi fiyatlara baktım zaten geçen gün aldığımda yok şuanda piyasada :) direkt yukarı çıkmış fiyatlar birde diyolar  yok yeni telefon model cıkınca düşer diye de hikaye gercekten

Bir güldün yar sen, hep elime batan.Seni dalından kopardım, kandoldu avuçlarım..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

12'nin üretimide muhtemelen durdu çünkü 13 ile aralarında pek fiyat farkı kalmamış. Milleti 13'e yönlendirmek istiyorlar. Önceden aralarında çok fark vardı 13 yerine 12 iyi bir alternatifti.

Şuan para varsa en mantıklı tercih iphone. Çünkü Android tarafında eli yüzü düzgün telefon kalmadı. Çin markalı çöpler harici Samsung M52, Samsung S22 Ultra ve Samsung S20 FE alınabilir telefonlar. Çünkü iphone alınca biliyorsun ki telefon 7-8 sene güncelleme alacak ve ikinci elde piyasası olacak.

Bugün 2015'te çıkan 6S hala güncel. Muhtemelen iOS 16'yı alamayacak ama 7 sene kullanım ömrü akıllı telefonda bir devrim. 2 sene falan daha Apple desteği kesmesine rağmen uygulamalar güncelleme alır.

Nokia'nın Nokia olduğu zamanlardaki telefonları bile bu kadar uzun süre kullanılmıyordu.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    insidae
    insidae's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

12'nin üretimide muhtemelen durdu çünkü 13 ile aralarında pek fiyat farkı kalmamış. Milleti 13'e yönlendirmek istiyorlar. Önceden aralarında çok fark vardı 13 yerine 12 iyi bir alternatifti.

Şuan para varsa en mantıklı tercih iphone. Çünkü Android tarafında eli yüzü düzgün telefon kalmadı. Çin markalı çöpler harici Samsung M52, Samsung S22 Ultra ve Samsung S20 FE alınabilir telefonlar. Çünkü iphone alınca biliyorsun ki telefon 7-8 sene güncelleme alacak ve ikinci elde piyasası olacak.

Bugün 2015'te çıkan 6S hala güncel. Muhtemelen iOS 16'yı alamayacak ama 7 sene kullanım ömrü akıllı telefonda bir devrim. 2 sene falan daha Apple desteği kesmesine rağmen uygulamalar güncelleme alır.

Nokia'nın Nokia olduğu zamanlardaki telefonları bile bu kadar uzun süre kullanılmıyordu.

evet haklısın hocam, yurtdısında durumlar nasil acaba ordan almakta mantiksizlasti mi iyice eylülde abdye gidecegim düsündümde sonra vazgectim imei kayit falan mevzulardan dolayi

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    e2
    e2's avatar
    Erkek

Hocalar 13 Pro alınır mı yoksa 14 pro' yu beklemek daha mı mantıklı?

Toplam Hit: 3767 Toplam Mesaj: 32
apple iphone iphone apple