Iphone 4 Nasıl ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chip
    Chip's avatar
    Erkek

16 veya 32 gb almayı düşünüyorum beni 3-4 yıl gibi bir süre götürürmü acaba ve nasıl memnunmusunuz şuanda bir tek hizlial.com da gördüm stokta birde turkcell de filan sanırım varmış nerden almamı önerirsiniz ?

not:başka telefon düşünmüyorum onun için başka marka model önermeyin.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oksijen
    oksijen's avatar
    Erkek

o paraya değmez......

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheIceberg
    TheIceberg's avatar
    Erkek

turkiyede fiyati fazla olsa da gerek app storeu olsun gerek dokunmatiginin kalitesi (nokiaya vs gore) bence mukemmel bi alet.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Caliber
    Caliber's avatar
    Homo

O kadar paraya yazık hocam. Samsung Galaxy S derim sana ona o parayı vereceğine. Ha makinaya laf yok ancak çok para.

Tedbirsiz abdest bozmaya oturan, domala domala taş arar.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    easy4me
    easy4me's avatar
    Erkek

Anti-Apple ^^

- Hard Pro *D.O.T.A* & HoN Player. - Prepare for Glory. No mercy..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XpertVision
    XpertVision's avatar
    Erkek

belli bir süre sonra çok sıkıyor ulan çok para verdik diyorsun. e tabi maddi durumun rahatsa al iyidir sorunu yoktur pek.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Google
    Google's avatar
    Erkek

Sadece appstore u için bile verilir o para kullanılacak en güzel telefondur bence.

Abra Kadabra
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    comayhan
    comayhan's avatar
    Erkek

ben yurtdısından getırttım mukemmel telefon ama hala turkıyede unlock yok su an cıkacak dıye beklıyorum

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Facebook
    Facebook's avatar
    Erkek

Notorious bunu yazdı:
    -----------------------------

16 veya 32 gb almayı düşünüyorum beni 3-4 yıl gibi bir süre götürürmü acaba ve nasıl memnunmusunuz şuanda bir tek hizlial.com da gördüm stokta birde turkcell de filan sanırım varmış nerden almamı önerirsiniz ?

not:başka telefon düşünmüyorum onun için başka marka model önermeyin.

-----------------------------

bence bok gibi o telefona o parayı vermek ahmaklıktır, kimseyide 3-4 yıl götürmez, alanların %90 ı ergen olup param var bakın lan modundaki tiplerdin geri kalan %10 uda harbiden iş için kullanıp ihtiyaç duyanlardır, sen hangisisin?

evet facebook adminiyim, 300 tl den aşşa profil kapattırmak için mesaj atmayın lütfen.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SSPPSS
    SSPPSS's avatar
    Erkek

blackberry nokia samsung vb. telefonlar kullandım ama iphone deki görüntü kalitesini,oyunlardaki hızlılığını,karizmasını,şeklini,havasını ,duruşunu başka telefonda görmedim. param olsaydı 1 dk düşünmeden alırdım. çevrendeki insanlar kaliteli gözüküyor onların arasında da sana iphone 4 yakışır zaten :) 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    balik_
    balik_'s avatar
    Erkek

Başka telefon önermeyin demişsin ama ben önerecem kusura bakma. Samsung galaxy s , samsung nexus s , htc desire hd , gibi android telefonlar bence daha güzeller. Her yönden güzeller para yönünden tasarım yönünden profesyonellik yönünden vs. Ben bunlara bak derin. Eğer sabredebilirsen çift çekirdekli android telefonlar geliyor onlar seni rahat 5-6 sene tatmin eder. Apple iphone da bir sürü kısıtlama var. Hatta "iphone alma" diye bir site vardı oradan bak ne demek istediğimi anlarsın. Iphone un adı androidin tadı :)

Ben yüzmeyi ördeklerden öğrendim.
Toplam Hit: 4087 Toplam Mesaj: 27