İphone 6 Fiyatları Belli Oldu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek
    Macbook Air veya Imac fiyatına iphone. Yetmediyse dahada büyültürüz. (fiyatını)
    Hadi şuursuz iphone taraftarları gidin alın telefonlarınızı.

16GB iPhone 6 - 2349TL
    64GB iPhone 6 - 2649TL
    128GB iPhone 6 - 2949TL

16GB iPhone Plus - 2649TL
    64GB iPhone Plus - 2949TL
    128GB iPhone Plus - 3249TL

Bu arada size şunu söyleyeyim. 16GB nand bellek ile 64 GB nand belleğin telefon üreticilerine mâliyet farkı max 5$.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sherlock.
    r10aldinho
    r10aldinho's avatar
    Erkek

http://store.apple.com/tr/buy-iphone/iphone6

26 Eylül'den itibaren satışta.

Uzay grisi renkli olanı beğendim.

Ancak o kadar para vermem ona

İlk batışını ben gördüm güneşin, Gün dönümüne sen yetiştin, Kaptanı benim bu geminin, En son ben çıkarım, Panik etmeyin ___________________________________________________________ iletisim: www.tahribat.com@gmail.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MUBARIZ
    TorNaVida
    TorNaVida's avatar
    Erkek

2000 falan olsa alinirdida cok fazlaymis.

47 ermeni köpeğini tek başına geberten KAHRAMAN TÜRK ŞEHİTİ MÜBARİZ İBRAHİMOV.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

ön siparişi verdim şimdiden içimde hissediyorum :p

...said addicted.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

199 dolara satılan telefon nasıl 2000 küsür oluyor :) avrupada sanırı standart 699 euro gibi bi şey oluyordu.. 

@noname, almanya da fiyat nedir? ben de şimdi arkadaşa sorayım telefoncuda çalışıyor isviçre fiyatını öğreneyim. 6s i bekliyorum gerçi ama 6 da iyi görünüyor valla.

unbalanced tarafından 10/Eyl/14 09:35 tarihinde düzenlenmiştir

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek
    unbalanced bunu yazdı

199 dolara satılan telefon nasıl 2000 küsür oluyor :) avrupada sanırı standart 699 euro gibi bi şey oluyordu.. 

@noname, almanya da fiyat nedir? ben de şimdi arkadaşa sorayım telefoncuda çalışıyor isviçre fiyatını öğreneyim. 6s i bekliyorum gerçi ama 6 da iyi görünüyor valla.

Hocam operatörlerle anlaşmalı kontratlı fiyatı o. Normalda o fiyatta değil zaten. Apple store de belirtmemişler bu sefer sanırım.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

anladım hocam.. kontrat olayı aslında çok önemli değil, kırıyorlar adamlar. mesela benim telefon orange firmasındaydı, 150 liraya kırdılar, bazı firmalarınki 20 liraya bile kırılıyor.. 

isviçre de orange da çalışan arkadaşa söyledim, fiyatlar net değil ama aralık verebilirim dedi 

iphone 6 (16 gb lik sanırım) = 800-900 frank arası- 1880-2115 Tl arası

iphone 6 plus (16 gb sanırm) = 900-1000 frank arası - 2115 - 2350 Tl arası

çok fark görünmüyor gibi türkiye ile arasında. almanya da biraz daha uygun olur.. noname biliyorsa..

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek
    unbalanced bunu yazdı

anladım hocam.. kontrat olayı aslında çok önemli değil, kırıyorlar adamlar. mesela benim telefon orange firmasındaydı, 150 liraya kırdılar, bazı firmalarınki 20 liraya bile kırılıyor.. 

isviçre de orange da çalışan arkadaşa söyledim, fiyatlar net değil ama aralık verebilirim dedi 

iphone 6 (16 gb lik sanırım) = 800-900 frank arası- 1880-2115 Tl arası

iphone 6 plus (16 gb sanırm) = 900-1000 frank arası - 2115 - 2350 Tl arası

çok fark görünmüyor gibi türkiye ile arasında. almanya da biraz daha uygun olur.. noname biliyorsa..

Abi Amerika da mesela bazı telefonlar cdma ile çalışıyor. Yani içinde sim kartı yok. Sim kartı takılmadığı için de kullanamıyorsun.

İphone da da eğer at&t kontratlı falan aldıysa kontratın bittiğinde ücretsiz veya kontratın bitmemişse güzel bir cayma bedeli ödeyerek unlock yapabiliyorsun.

Sonuçta direk unlock almak daha mantıklı öbür türlü uğraştığına çok fazla değmiyor.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

hocam unlock u yapıyorlar resmi olarak. ben mobilmar.com dan yaptırdım orange için 150 lira ödemiştim.

mesela at&t için 1-10 gün süren bi işlem var 100 tl fiyat

http://mobilmar.com/att

eğer daha hızlı yaptırmak istiyorsan 48 saate yapıyorlar o da 300 lira

http://mobilmar.com/atthizliservis 

yani 100 liraya unlock yapılabiliyor. bu siteye güveniyorum baya. eskiden pasaport kaydı da yapıyorlardı ama sanırım şikayet edildiği için o servisi kapattılar.. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek
    unbalanced bunu yazdı

hocam unlock u yapıyorlar resmi olarak. ben mobilmar.com dan yaptırdım orange için 150 lira ödemiştim.

mesela at&t için 1-10 gün süren bi işlem var 100 tl fiyat

http://mobilmar.com/att

eğer daha hızlı yaptırmak istiyorsan 48 saate yapıyorlar o da 300 lira

http://mobilmar.com/atthizliservis 

yani 100 liraya unlock yapılabiliyor. bu siteye güveniyorum baya. eskiden pasaport kaydı da yapıyorlardı ama sanırım şikayet edildiği için o servisi kapattılar.. 

Abi evet yapıyorlar da benim bildiğim att kontrat süren bitmediği sürece cayma bedeli ödemezsen konntratı iptal etmiyor. Bu adamların yaptığı özel birşey değil senin yerine ime numaran ile att support a ticket açıp desteğe bağlanıyorlar sonrasını att hallediyor zaten.

Orda imei girme kısmı da senin kontratını sorgulayıp eğer kontratın devam ediyorsa 100tl değil cayma bedeli binmiş halde fiyat biçmeleri için.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Hala iPhone'da donanıma para verdiğini sananlar.Siz o parayı ios'a veriyorsunuz.ios şuanda piyasada tekel durumunda.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
Toplam Hit: 8554 Toplam Mesaj: 75