İphone 6 Fiyatları Belli Oldu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tosun
    tosun's avatar
    Erkek

http://mobile.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=96691793

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo

Elin gavurunun 300-400 dolara sahip olduğu cihaza 2k vermek... Yaşasın cennet ülkem.

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    Haymatlos bunu yazdı

Elin gavurunun 300-400 dolara sahip olduğu cihaza 2k vermek... Yaşasın cennet ülkem.

abi 300 400 dolar değil   şuan apple store usa da 16 gb iphone 5s 600 dolar.

yani 1 320,12039 Türk Lirası buda vergisiz hali.

200 tl vergisi  150 tl dağıtımcı şirkete 150 tl satıcı şirkete kalsa al sana 2k

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo
    PanxeR bunu yazdı
    Haymatlos bunu yazdı

Ben http://store.apple.com/us/buy-iphone/iphone6 bu linki baz alarak konuşmuştum :)

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    Haymatlos bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı
    Haymatlos bunu yazdı

Ben http://store.apple.com/us/buy-iphone/iphone6 bu linki baz alarak konuşmuştum :)

amazon apple fiyatları ( apple ın kendi satış fiyatları )

http://i.imgur.com/L2OGmJk.jpg

senin gördüklerin ise operatör ile anlaşmalo kontratlı fiyatlar aynı bizim turkell de verdiğimiz gibi ancak arada büyük bir fark var biz cihaz ücreti + komisyon alırken adamlar sadece maliyet alıyor ve 2 yıl o operatörde olman yetiyor.

zaten verdiğin linkte az ilerlesen görecen olayı

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo
    PanxeR bunu yazdı
    Haymatlos bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı
    Haymatlos bunu yazdı

amazon apple fiyatları ( apple ın kendi satış fiyatları )

http://i.imgur.com/L2OGmJk.jpg

senin gördüklerin ise operatör ile anlaşmalo kontratlı fiyatlar aynı bizim turkell de verdiğimiz gibi ancak arada büyük bir fark var biz cihaz ücreti + komisyon alırken adamlar sadece maliyet alıyor ve 2 yıl o operatörde olman yetiyor.

zaten verdiğin linkte az ilerlesen görecen olayı

2 yil o oparatorde olman yetiyor. ki zaten amerikada yasiyorsan o oparatorlerden birisini kullaniyor oluyorsun.Extra bir aylik ucret cikartmiyorlar sana.

durumunu anlatan maili gecmek istedigin oparatore mail atarsanda sana yeni oparatorune tasimak icin kod gonderiyor bedavaya.

yada tamamen unlock yapmak icin 10tl ile 200 tl arasinda bir ucret istiyor cikacagin oparatorun girecegin oparator ile anlasmasina gore (bu evrensel olarak kullanimda)

Amazondaki baktigin applein satis fiyatidir ama amazondan satis yapilmasin diye koymustur. Cunku eyalet magazalari fiyatlari cok daha iyi olarak verebiliyor (vergisel indirimler ile eyalete ozel kampanyalarla)

rakkoc tarafından 12/Eyl/14 08:30 tarihinde düzenlenmiştir

Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. DM vs atın.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ahmet & Elif.
    leadertay
    leadertay's avatar
    Erkek

a

amerika fiyatı bu 6 nın. iphone 6 değil de 6 plus alıcaz ama bakalım nerden amerikan cihazlarına burda apple bakmıyor ya o çok büyük sıkıntı. 

Şu kopan fırtına Türk ordusudur yâ Rabbi. Senin uğrunda ölen ordu, budur yâ Rabbi. Tâ ki yükselsin ezanlarla müeyyed nâmın, Galip et, çünkü bu son ordusudur İslâm'ın!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ahmet & Elif.
    leadertay
    leadertay's avatar
    Erkek
    joe_black bunu yazdı

hacılar bu kadar ayfoncu varken bi problemim var yardımcı olabilecek müritten acil PM bekliyorum.

iphone 5   ios6 iken güncelleme yapıldı. şu an aktif etme ekranında icloud şifresi istiyor. cihaz ikinci el. icloud hesabı bilinmiyor.

çözümü var mıdır acil PM bekliyorum.

hocam senin olay da eğer beyaz bi ekranda apple kullanıcı adı : g****@h**** gibi ve şifre yazıyorsa o cihaz iphonu bul ile icould üzerinden kilitlenmiş şifresi olmadan kralı gelse açamaz.

bknz: http://www.tahribat.com/Forum-Calinan-Iphone-5-Sonrasi-Hirsiz-Bilgi-Ve-Resimli-190129/

Şu kopan fırtına Türk ordusudur yâ Rabbi. Senin uğrunda ölen ordu, budur yâ Rabbi. Tâ ki yükselsin ezanlarla müeyyed nâmın, Galip et, çünkü bu son ordusudur İslâm'ın!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    leadertay bunu yazdı
    joe_black bunu yazdı

hacılar bu kadar ayfoncu varken bi problemim var yardımcı olabilecek müritten acil PM bekliyorum.

iphone 5   ios6 iken güncelleme yapıldı. şu an aktif etme ekranında icloud şifresi istiyor. cihaz ikinci el. icloud hesabı bilinmiyor.

çözümü var mıdır acil PM bekliyorum.

hocam senin olay da eğer beyaz bi ekranda apple kullanıcı adı : g****@h**** gibi ve şifre yazıyorsa o cihaz iphonu bul ile icould üzerinden kilitlenmiş şifresi olmadan kralı gelse açamaz.

bknz: http://www.tahribat.com/Forum-Calinan-Iphone-5-Sonrasi-Hirsiz-Bilgi-Ve-Resimli-190129/

aynen hocam. açınca direkt aktifleştirme ekranı soruyor. olmaz mı bu? 100 liraya falan yaparım diyenler var da bildik biri olmayınca güvenemedim. satsak ederi ne olur? kutulu aparatlı yurtdışı cihazı

joe_black tarafından 12/Eyl/14 18:52 tarihinde düzenlenmiştir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Austen
    Austen's avatar
    Erkek

@panxer

Söylediğin doğru. Şu anda piyasada iOS'un yanına yaklaşacak mobil işletim sistemi yok. Google'ın ittirmesiyle dahi Android bence çokta iyi durumda değil. 1 sene kullandım. Tam bir ram canavarı. Kendini linux kullanıyormuş gibi hissediyorsun. Çoğunlukla pek çok özellik sana ya da başkasının yazdığı senin güvenmek zorunda kaldığın yazılımlara kalıyor. Şu anda Windows Phone kullanıyorum. Android sonrasında resmen bulutlara çıkmış gibi hissettim. Bellek yönetimi, yazılımları süpürmesi vs. çok iyi durumda. iOS'ta bu daha da iyi durumda. Android'de bir programı açık unutayım 10 dakika sonra şarj %50'ye iniyor.

@mizahi

Zaten buradaki esas nokta telefonun süperliği değil. 2 saat boyunca devrim diye tanıttıkları ve alkışlara boğuldukları özelliklerin daha önceden keşfedilmiş ve kullanılmış olduğuydu. Zaten resimdeki alt yazılara bakarsan eleştirilen nokta tam olarak bu.

O resimden Apple düşmanı olduğum düşünülmesin. Eğer uygun fiyatlı olsaydılar hiç düşünmem bir seferlik paraya kıyar iPhone satın alırdım. ABD'de olsaydım kontratlı fiyatlı alırdım. Ama ayda 5000 lira da kazansam bir telefona Türkiye'de 3000 lira vermem. 

Toplam Hit: 8551 Toplam Mesaj: 75