Iphone 6S Plus

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    l_i_o_n
    l_i_o_n's avatar
    Erkek

slm müridler mürideler.anroid kullanıyordum.iosa geçtim.dün gittim ıphone 6splus aldım.şimdi bana kullanılabilecek programlar ( müzik indirme oyun tuş kilit tuşu yerine kullanılacak program vs.)nelerdir.yardımcı olabilirmisiniz.

Сухое говно к жопе не липнет
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

Telefonu ailenden gizlimi aldın?

Hani duyarlarsa şiddet falanmı uygularlar?

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    l_i_o_n
    l_i_o_n's avatar
    Erkek
    HoLyCat bunu yazdı

Telefonu ailenden gizlimi aldın?

Hani duyarlarsa şiddet falanmı uygularlar?

vardır konunun gizli olmasının bir sebebi diye düşünmekte lazım dimi

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Tonla para verip iPhone aldıktan sonra müzik indirmek istemen ironik değil mi ? 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    l_i_o_n
    l_i_o_n's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

konuyu bir kere daha okumanı tavsiye ederim.dün aldığımı yazdım.yani yeni alınan bir ürün.ve hem telefona hemde işletim sistemine(ios) yabancılıktan dolayı çokta ironik degil bence.

l_i_o_n tarafından 12/Şub/16 14:50 tarihinde düzenlenmiştir

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Mustafa kıskanma la :)

Sende iphone yok diye, l_i_o_n un aldığı telefonu kıskanıp baltalaman hiç hoş değil :)

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

İroniyi hala anlayamamışsın. Tonla para veriyorsun telefon alıyorsun ama hala korsan müzik indirme peşindesin onu kasettim.

-Tuş Kilidi için assistivetouch (ayarlarda var)

-Müzik için apple music veya spotify.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Damat
    A_REX
    A_REX's avatar
    Erkek

Ne muhalafet adamlarsınız adama yardımcı olacak bir bilgin varsa paylaş yoksa bak çık. Sanane konu gizli olmasından, ailesinden, parasından sanane mk. 

(sövünce banlanıyoruz sonra..)

Dur be kadınnnn....
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    l_i_o_n
    l_i_o_n's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

İroniyi hala anlayamamışsın. Tonla para veriyorsun telefon alıyorsun ama hala korsan müzik indirme peşindesin onu kasettim.

kardeş ironiyi sen ögretecen galiba bana.baya bilgiçlik yapıyon.senden yardım istemiyorum arkadaşım.sagolasın.illa baltalayacam diyorsan sözüm yok.ama buraya gelip ironiyi bilmem neyi bilmiyorsun anlamamışsın muhabbeti hoş degil.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    l_i_o_n bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

kardeş ironiyi sen ögretecen galiba bana.baya bilgiçlik yapıyon.senden yardım istemiyorum arkadaşım.sagolasın.illa baltalayacam diyorsan sözüm yok.ama buraya gelip ironiyi bilmem neyi bilmiyorsun anlamamışsın muhabbeti hoş degil.

Peki.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

müzik için en iyisi apple müzik alternatif spotify 

en iyi uygulamalar shazam ,telegram ,whatsapp , group sms , turecaller , simpler , mcbackup , phone drive , onedio  ,google photos 

fandroidcileri salla gel sen bana.

iphone aldım içine illa beleşçilik yapcam müzik atcam dersen itunes ile atabilirsin derim ama uğraştığna değer mi ? değmez iphone bluetot ile dosya paylaşımını korsan müziği korsan oyunu bitiren bir makına. gerek yok öyle şeylere üç beş lira için.

PanxeR tarafından 12/Şub/16 15:16 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 2506 Toplam Mesaj: 28
ıphone