Iphone 6S Plus

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    l_i_o_n
    l_i_o_n's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

müzik için en iyisi apple müzik alternatif spotify 

en iyi uygulamalar shazam ,telegram ,whatsapp , group sms , turecaller , simpler , mcbackup , phone drive , onedio  ,google photos 

fandroidcileri salla gel sen bana.

iphone aldım içine illa beleşçilik yapcam müzik atcam dersen itunes ile atabilirsin derim ama uğraştığna değer mi ? değmez iphone bluetot ile dosya paylaşımını korsan müziği korsan oyunu bitiren bir makına. gerek yok öyle şeylere üç beş lira için.

ya ben beleş indircem şu bu filan demedim ama arkadaş nedense bilgiçlenmeye başladı.paralı olsun veririm 3 5 neyse dinlerim.zaten o programları sordum.

Сухое говно к жопе не липнет
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

İroniyi hala anlayamamışsın. Tonla para veriyorsun telefon alıyorsun ama hala korsan müzik indirme peşindesin onu kasettim.

-Tuş Kilidi için assistivetouch (ayarlarda var)

-Müzik için apple music veya spotify.

Şu argümana ben de katılmıyorum. Bu dediğin cümle 3000tl civarı para verip laptop/pc alıp içini warez içerik ile doldurmakla aynı şey.

torpedo_XL tarafından 12/Şub/16 15:23 tarihinde düzenlenmiştir

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    l_i_o_n
    l_i_o_n's avatar
    Erkek
    torpedo_XL bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

İroniyi hala anlayamamışsın. Tonla para veriyorsun telefon alıyorsun ama hala korsan müzik indirme peşindesin onu kasettim.

-Tuş Kilidi için assistivetouch (ayarlarda var)

-Müzik için apple music veya spotify.

Şu argümana ben de katılmıyorum. Bu dediğin cümle 3000tl civarı para verip laptop/pc alıp içini warez içerik ile doldurmakla aynı şey.

benim derdim kaçak göçek müzik film indirmek pc ile atmak degil ki.resmi yoldan cihaza zarar vermeyecek şekilde parasıyla alıp indirebilecegimiz uygulamalardan bahsettim.çünkü cihaza yabancıyım.yani derdim kaçak degil.resmi ama güvenli. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Ha öyleyse şahsım adına özür dilerim. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umit
    umit's avatar
    Erkek

konu dısı olucak ama 16 gb almıstım ayfonu yetmiyor cidden , bundan sonrakiler 64 olucak büyük ihtimal

le le le sakine
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    l_i_o_n
    l_i_o_n's avatar
    Erkek
    umit bunu yazdı

konu dısı olucak ama 16 gb almıstım ayfonu yetmiyor cidden , bundan sonrakiler 64 olucak büyük ihtimal

gönül isterki 128 gb lik ama :))))

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umit
    umit's avatar
    Erkek
    l_i_o_n bunu yazdı
    umit bunu yazdı

gönül isterki 128 gb lik ama :))))

samsungtan özlediğim tek özellik bu , çakıyoduk hafıza kartını sorun olmuyordu

le le le sakine
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek

Turkcell kullaniyorsan turkcelin paletine uye ol muziklerini ordan dinle bence

delimiyim ben?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Branimir
    Branimir's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Ha öyleyse şahsım adına özür dilerim. 

Bakın işte bu adamlıktır..

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Uveys
    Uveys's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Ben ayda 5 tl verip tukcell müzik kullanıyorum. Gayet kullanışlı onun dışında olması programlar bence facebook,messenger,insatagram,swarm,turkcell müzik,youtube,chrome,mynet,shazam,çeviri,whatsapp,twitter,ibb,outlook vs vs programları indirip kullanabilirsin. İyi Çalışmalar

Sadelik demek güzellik demektir.
Toplam Hit: 2505 Toplam Mesaj: 28
ıphone