folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder İş Değiştirenlere Vergi Şoku

İş Değiştirenlere Vergi Şoku

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eengineer
    eengineer's avatar
    Erkek

tebligat hangi adrese geliyor belli mi? güncel adres mi kayıtlı adres mi?

3 sene öncenin bodrosunu nereden bulacağız

bilen yeşillendirsin 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wert
    wert's avatar
    Erkek
    Absolut bunu yazdı
    wert bunu yazdı

geçen bizim ik dan bilgilendirme için mail gelmişti bundan bahsediyordu

Detay nedir hocam. Bu olayla karşılaşan oldu mu? Ne yaptılar?

detayı pek incelemedim yarın bakarım nedir de değildir diye

|sadece aptalların başarısı ders notu ile ölçülür|
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

ıtıraz edersınız vs vs calısana yansıtamazlar gelır vergısını zaten brut degıl net maas alıyorsunuz 

bırşsey cıkmaz  bazı vergı daırelerınde duz memurlardan kaynaklanır .gercı duz memur bırseyı bılmez. 

bırsey cıkmaz yalnızca ugrastırırlar 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kral.
    C-force
    C-force's avatar
    Erkek
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rahmandaburda
    rahmandaburda's avatar
    Homo

Zaten sgk da filan benim ne yaptığım görünmüyor mu? Maaşım, maaş ödemesi diye yatıyor, sigortam sgk ya yatıyor. Devlet hepsini biliyor zaten.

Nemenem bi durum anlamadım.

1 mkyb gitsin yerine 20 Pakistanlı'nın bu ülkeye gelmesini kabul ediyorum. Pakistanlılar terbiyeli insanlar ayrıca da kültürümüze ayak uydurmaya çalışıyorlar, bu konuda oldukça çaba gösteriyorlar. Misal Afganlar öyle değil, yine Afganlar da terbiyeli insanlar 1 mkyb gitsin 2 Afganlı gelsin. Ama bu Afganlar darülharpcı yinede inanıyorum ki, kültürümüzden kısa sürede etkilenip ayak uydurucaklar. 1 mkyb gitsin 25 Moğol gelsin, şu budist olanlardan, çok saygılı insanlar, şimdiye kadar bir terbiyesizliklerine şahit olmadım. 1 tane yamyam gelsin, 1 tane mkyb gitsin ülkeden. Niyet önemli benim için; Yamyamların insanları yemesine karşı değilim. Ama insanların anasına, bacısına sövülmesine karşıyım. O yüzden mkyb gitsin. Yerine her millet den en az 1 kişiyi kabul edebilirim.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek

vay amuhagoyim

az insan çok huzur.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

Kulağımızın arkasııı.. Kulaak..  bi s2imizin deliği kalmış.. Damat sana ne diyim...

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek

Eskiden insanlar haksızlıklar karşısında devlete sığınıp guvenirdi, şimdi ise en küçük şeyde kendimizi devletten korumaya çalışıyoruz.

Ne oldu ulan bu ülkeye???

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    snoktabnokta
    snoktabnokta's avatar
    Erkek

Artık devlet nereden para çarpacağını şaşırmış durumda. bunu nerden kontrol edebiliyoruz bilen var mı? e devlet filan işe yarıyor mu acaba sorgulamak için.

s.b.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

Mezar taşıma “Teknolojik güçlerimi kötüye kullanmadım” mı yazdırsam?

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
Toplam Hit: 5667 Toplam Mesaj: 37
adeletin bu mu dünya vergi