folder Tahribat.com Forumları
linefolder Hukuk & Muhasebe & Sigorta Soru - Cevap
linefolder İş Yerinden Mesai Arkadaşımı Dolandırdılar... [Üçkağıtçılıkta Level Atlamışlar Beyler]

İş Yerinden Mesai Arkadaşımı Dolandırdılar... [Üçkağıtçılıkta Level Atlamışlar Beyler]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    COURAGE_x bunu yazdı
    Mustafa bunu yazdı

Karanlığa ışığı devletin tutması lazım. Devlet bir cacık yapmıyor ki bu çakallara. Onlarda biliyor bir şey olmayacağını. Doğu'da sırf bu telefon dolandırıcılığından geçinen köyler var.

Dogunun hangi koyunde dolandiricilik cagri merkezi data cekme baz istasyonu kuruldugu gordun! Kac tane koy hangi koyleri dolastin sirala bakalim belde isimlerini!

Bi arkadas demis ya (karanliga tukurecegine bir mum yak.yesillik olsun diye yazma buraya) demis..

Sen boyle kendi uydurdugun yalanlarin dogruluguna osurugundan uydurdugun yorumlara inanmaya devam et..

Ben herhangi bir kesim veya bolgeyi korumuyorum ben ezbere konusmana sinir oldum..

http://www.youtube.com/watch?v=fNeS7iG7BVQ

http://www.mynet.com/haber/yasam/turkiye-bu-koyden-dolandiriliyor-636000-1

http://ekonomi.haber7.com/ekonomi/haber/891168-kontor-dolandiricisi-koyluler-boyle-dalga-geciyor

Şimdi uza.

mkyb tarafından 11/Kas/14 18:26 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heza
    heza's avatar
    Erkek

Bankada çok sağlam birini bulup hesap sahibinin tcsini temin edip gerekli yerden adresi alıp bir gece ziyareti yapılabilir ancak ne sen bunla uğraşabilirsin ne de elemanın bunla uğraşabilecek bir tanıdığı var (anladığım kadarıyla) 

Tabi sürecin herhangi bir yerinde toslayıp polise ifade vermekte var. Geçmiş olsun. 

"We think too much and feel too little." By Charlie Chaplin from The Great Dictator.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek
    Mustafa bunu yazdı

Karanlığa ışığı devletin tutması lazım. Devlet bir cacık yapmıyor ki bu çakallara. Onlarda biliyor bir şey olmayacağını. Doğu'da sırf bu telefon dolandırıcılığından geçinen köyler var.

batıda yok mu dolandırıcılıkla geçinen aileler ? şimdi onlar da doğudan gelmiş dersin. batıda batılı olup dolandırıcılık yapanlar yok mu ?

dolandırıcılığın da bir üst leveli kürtlerin torbasını tutan batılılar yok mu batıda ?

herşeye doğu doğu diyorsunuz çok merak ediyorum doğu nerenize batıyor amk. ben de doğuluyum lan doğuluya dolandırıcı uyuşturucu kaçakçısı gözüyle bakanın da amk ! herşeye doğu doğu doğu. sikeyim batınızı batı çok gelişmiş herkes çok düzgün batıda.

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    endenius
    endenius's avatar
    Erkek
    DadasAdam bunu yazdı
    Mustafa bunu yazdı

batıda yok mu dolandırıcılıkla geçinen aileler ? şimdi onlar da doğudan gelmiş dersin. batıda batılı olup dolandırıcılık yapanlar yok mu ?

dolandırıcılığın da bir üst leveli kürtlerin torbasını tutan batılılar yok mu batıda ?

herşeye doğu doğu diyorsunuz çok merak ediyorum doğu nerenize batıyor amk. ben de doğuluyum lan doğuluya dolandırıcı uyuşturucu kaçakçısı gözüyle bakanın da amk ! herşeye doğu doğu doğu. sikeyim batınızı batı çok gelişmiş herkes çok düzgün batıda.

tencere dibin kara , seninki benden kara :D

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    DadasAdam bunu yazdı
    Mustafa bunu yazdı

Ne alakası var ? Yukarıda linklerini verdiğim haberlerin doğrultusunda yazdım ben o cümleyi. Şanlıurfa Türkiye'nin doğusunda değil mi ? 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek
    DadasAdam bunu yazdı
    Mustafa bunu yazdı

Guzel atarlanmissin hos iyi de, otundan tozuna, kacak elektriginden sigarasina elektronikten her halta tekel doguluda/kürtlerde kacak köçek işler. Yok mu diyecen sen simdi buna ?

Hepsine o gozle bakmak yanlis tabi ki ama yuzdeye vurdugunda da sikip atacak cogunluk bu islerde doguluda.

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kalibre
    kalibre's avatar
    Erkek

ben bunların anasını avradını sikiyim orospu çocukları 

geçen sene amcamların evi arıyolar yeğen açıyo telefonu (10-11 yaşlarında) biz polisiz bizden korkma baban şuan tehlikede birazdan babanla konuşacaksın ona tanımadığım bi kaç kişi yanımda diyeceksin ve silahları var diyeceksin yoksa babanı o adamlardan kurtaramayız demişler.

telfonu kapatmasına izin vermiyolar o sırada amcamı arıyolar diyolar çocuğun tehlikede eğer 10 bin göndermezsen yada telefonu kaparsan öldürürüm çocuğu diyolar ve çocukla konuşturuyolar. amcam diğer telefondan bizim pedere mesaj atıyo "abi acil bizim eve git" diye. peder atlıyo arabaya basıyo direkt amcamların evine bakıyo bizim yeğen telefonda ağlıyo korkudan babam alıyo telefonu karşıdaki adam afallıyo amcamın tehlikede olduğunu falan söylüyo peder yer mi tabi eski kurt kendisi. diğer hattan amcama arıyo sakın para falan atma diyo. sonra bunlara ana avrat küfür ediyolar

şikayetçi oldular ama abi bi bok çıkmıyo polis "büüyk ihtimalle yurtdışından bi hattan aramışlar" falan demişti öyle de kaldı bi ilerleme yok, polisler de düşmüyo işin üstüne açıkcası

ülkenin haline bak amk ya ne istediniz siz o adamdan orospu çocukları!

Herkesin hayatına kimse karışamaz
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JustRulz
    JustRulz's avatar
    Erkek
    Mustafa bunu yazdı

senin ve benzerlerinin tedavisi yok üzgünüm.Konuda ne anlatılıyor biz neden bahsediyoruz söz konusu olay ne ? nereden nereye getirdin konuşmayı.adam engelli diyoruz engelli anlama kıtlığınmı var ?  engelli bir şahsa üstüne soğuk su içme deme cürretine nereden sahip olabiliyorsunuz ? insanlıktan nasibini almamış gelmiş burada aba altından hökümet bize bahmiyyi , hökümetin suçu mesajları veriyor.mecazının murselinin altında kalırsın buyuk laflar etme.etme bulma dünyası döner dolaşır seni bulur , geçmiş olsun diyenin olmaz.

http://1ile0.blogspot.com.tr/
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    JustRulz bunu yazdı
    Mustafa bunu yazdı

senin ve benzerlerinin tedavisi yok üzgünüm.Konuda ne anlatılıyor biz neden bahsediyoruz söz konusu olay ne ? nereden nereye getirdin konuşmayı.adam engelli diyoruz engelli anlama kıtlığınmı var ?  engelli bir şahsa üstüne soğuk su içme deme cürretine nereden sahip olabiliyorsunuz ? insanlıktan nasibini almamış gelmiş burada aba altından hökümet bize bahmiyyi , hökümetin suçu mesajları veriyor.mecazının murselinin altında kalırsın buyuk laflar etme.etme bulma dünyası döner dolaşır seni bulur , geçmiş olsun diyenin olmaz.

Aklın sıra laf sokmaya çalışmıssın gene. Adam engelli olabilir, Allah şifa versin. Ben ne yapayım peki ? Ben mi dolandırdım ? Konunun buraya gelmesi senin suçun. Boş boş konuşuyorsun. Bu çakallar emekli hakim, savcı, üniversite dekanı vs okumuş adamları bile dolandırıyor. Giden paranın geri gelmeyeceğini bildiğim için öyle yazdım.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KizilS
    KizilS's avatar
    Homo

Siber suçlar çok sağlam çalışıyor. PeterPan(peterpan) kod adlı şahısı enselediler Türkiye'de :)

Peterpan kimdir derseniz Türkiye'den tahminim milyon lira kaldırmış bir hacker. Hacker da denemez aslında tam olarak. Türkiyede açık rdp portlarını tarıyor ve kırdıklarına bağlanıyor.

Şirket ise bağlandığı şirket datalarını şifreliyor. Bankaların bile mağdur olduğunu duydum siber suçlardan birinden.

Bu elemanı Siber Suçlar enseledi , hakimimiz savcımız bi boktan anlamadığı için ve Türkiye vatandaşı olmadığı için serbest bırakıldı.

+10000 tane olayı vardır tahminen.

Hakimimiz savcımız bu tür nitelikli dolandırıcılık işinden çakmıyor pek. @Mustafa'ya çok yüklenmişsiniz olan bu :)

http://www.tahribat.com/Forum-Peterpan-Adli-Hacker-184766/

Toplam Hit: 4134 Toplam Mesaj: 39