İski Yüksek Gelen Fatura - Yardım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tereke34
    tereke34's avatar
    Erkek
    DE5TROY3R bunu yazdı

e-devlette ki iski faturaları ile iski nin sitesindekler farklı olabiliyor. iskinin sitesinden kontrol et hocam.

çok ödediğin dönemlerde(1. ve 3. ay) bende e-devlette fatura gözükmüyor :)

Adiler, öyle bir site yapmış ki iki saattir aktivasyon kodu göndermiyor ki faturalara detaylı bakalım.

Nova Vida !
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cosmic
    Cosmic's avatar
    Erkek

faturada ki okunmuş sayaç numarası ile kendininkini karşılaştır fazla mı yazmışlar görürsün. yanlış yazdı kısmını ordan anlarsın zaten. eğer şuan ki sayaç numarandan yüksek girildiyse bi sonrakilerde az ödersin yada iskinin sitesinde bir alan vardı ordan güncel sayaç numaralarını yazıp itiraz ediyorsun ilgileniyorlardı en son

Bittik biz bittik
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

Bir avukata sorun haksiz kazanc tan sikayet edilebiliyor mu?

Neticede harcamadiginiz birseyin parasini aliyor.

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tereke34
    tereke34's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı

Bir avukata sorun haksiz kazanc tan sikayet edilebiliyor mu?

Neticede harcamadiginiz birseyin parasini aliyor.

İnternetteki şikayetleri okuduktan sonra iski ve beyazmasa çözüm değil o kesin.

Şimdi tübis ve cimer e kayıt açtım. Birşey olacağı yok ama şansımı deneyeyim bakalım.

Nova Vida !
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    neverland
    neverland's avatar
    Erkek

Faturada yazmıyor mu, önceki okunan değer. Şimdi okunan değer.

Detaylı fiyatı yazar yani. Bir hata varsa faturayla başvurursun.

Bir gece her zamanki gibi yatağına girip gözlerinin ağırlığına dayanamayıp huzurla uyuduğunu düşün. Sonrasında da hiç uyanmadığını düşünmeye çalıştığında aklında hiçbir şey canlanmayacaktır, çünkü beynin kapalıyken neler olup bittiğini bilemezsin, bu yüzden bu noktayı hayal edebileceğin bir veri yok elinde. Ölüm de tam olarak böyle bir şey. Uykunun 4. saatindeki hissettiklerin, yani; hiçlik, hissizlik. Varlığından ya da yokluğundan haberinin olmaması. Böyle düşününce ölüm biraz daha tanıdık geliyor, daha kabullenilebilir geliyor. Belki de içindeki o çılgın yaşama arzusuna sahip olan egonu ancak böyle ehlileştirebiliyorsun. Aksi halde çılgınca yaşama arzusuna sahip egon sana tanrılar yaratıyor, cennetler vaat ediyor, seni sonsuz bir yaşamın varlığı ve zevkleri ile kandırıyor.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tereke34
    tereke34's avatar
    Erkek
    neverland bunu yazdı

malesef yazmıyor hocam, önceki faturayı da ödediğim için yırtıp atmıştım. iskinin esube sitesinden önce fatura detaylarına bakayım dedim ama siteleri bok gibi üye oluyorsun, telefon aktivasyonu istiyor, çıkış yapıyorsun tekrar girilmiyor.

Nova Vida !
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    neverland
    neverland's avatar
    Erkek
    tereke34 bunu yazdı
    neverland bunu yazdı

malesef yazmıyor hocam, önceki faturayı da ödediğim için yırtıp atmıştım. iskinin esube sitesinden önce fatura detaylarına bakayım dedim ama siteleri bok gibi üye oluyorsun, telefon aktivasyonu istiyor, çıkış yapıyorsun tekrar girilmiyor.

tam muz cumhuriyeti anasını satiyim. böyle diyince de içeri alıyorlar.

ara hocam hakkını, sağa sola yaz. twitter'a falan da yaz. inşallah alırsın hakkını.

elinde kanıt olsa iyi olurdu :(

Bir gece her zamanki gibi yatağına girip gözlerinin ağırlığına dayanamayıp huzurla uyuduğunu düşün. Sonrasında da hiç uyanmadığını düşünmeye çalıştığında aklında hiçbir şey canlanmayacaktır, çünkü beynin kapalıyken neler olup bittiğini bilemezsin, bu yüzden bu noktayı hayal edebileceğin bir veri yok elinde. Ölüm de tam olarak böyle bir şey. Uykunun 4. saatindeki hissettiklerin, yani; hiçlik, hissizlik. Varlığından ya da yokluğundan haberinin olmaması. Böyle düşününce ölüm biraz daha tanıdık geliyor, daha kabullenilebilir geliyor. Belki de içindeki o çılgın yaşama arzusuna sahip olan egonu ancak böyle ehlileştirebiliyorsun. Aksi halde çılgınca yaşama arzusuna sahip egon sana tanrılar yaratıyor, cennetler vaat ediyor, seni sonsuz bir yaşamın varlığı ve zevkleri ile kandırıyor.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CiRKiN
    CiRKiN's avatar
    Erkek

Askıda fatura uygulamasına başvur :) şaka şaka hocam aynısı benim başıma da geldi ayrıca fatura otomatik ödemedeydi hemen tahsil etmiş aradım sayaç bilgisini verdim hesapladılar anlaştık yaklaşık olarak önümüzdeki 6 ay fatura ödemeyeceğim.

JACK TİESTO TAHRİBAT ... FAKİR BİR ŞİMAL KİLİSESİNDE ŞEYTAN İLE RAHİBİN MACERASI
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Atakan
    Atakan's avatar
    Erkek

Abi ben iptal ettim aboneliği halen abone ücretimi yatırmadılar. 

Bide yukarıdaki sorun için söyle düşünüyorum ortalama faturayı sayaçı okumadan korona döneminde gönderdiler, sistemde verdiğiniz tutarı düşmediler yani sen 3 ay 30 metreküp su parası ödedin ama halen 3 ay önceki sayacınds ki tutar sistemde gözüküyor. Buda yüksek fiyat çıkarıyor. 

Yada kanalizasyon bilmem ne bok vergisi ni aldılar ama faturayada yazmıyor. Geçen ay 250 TL su ödedim 210 TL si vergi idi Elazığ da

Atakan tarafından 23/Haz/20 03:00 tarihinde düzenlenmiştir

Çılgın şeyh Müritleri coşturuyor...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    frekaze
    frekaze's avatar
    Erkek

Bursada ailem geldi bir ay durdular gitti deler a. K ülkesinde her ay en az 250 TL ödüyorum. Kullanmadığım halde altında yazmışlar ortalamandeger alındı bre amina koyduklarımi evde insan yok şu kullanilmiyor doğru düzgün işe meye bile evde bir kere gidiyorum oda sabaha ise çıkarken. Yapacakları düzeni sikeyim

Bana göre bunlar en yüksek faturayı baz aldı oradan. Kitliyorlar. 

Toplam Hit: 2955 Toplam Mesaj: 27
fatura iski su faturası