folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder İşlerime Odaklanamıyorum...

İşlerime Odaklanamıyorum...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mugen
    mugen's avatar
    Erkek

Doğduğumden mütevellit aynı sorundan muzdarib bir kimse olarak, ki bence küçümsenemez bir tecrübedir bu 22 senedir nüksetmekte olan sıkıntı, tedavisinin mümkün olduğunu zannetmemekle birlikte, sadece çok nadir anlarda dikkatimi yoğunlaştırabilmişimdir. Yani aslında olay bence, affedersiniz, biraz götü sıkmakta hocam, ben de geçen yaz %30'unda bıraktığım sonra sömestr tatilinde bi %40 daha koyduğum işin üstüne geçen zamanda en fazla bi %10 eklemişimdir geçtiğimiz 5 aydan beri, peki bu konsantrasyonumun çoğunluğunu oluşturan %30 ve %40 lık paylar nerden geldi? taktığınız prestijden, araya giren sevdiklerimin yüzü düşmemesini istememden, oturdum ve sıktım, ama nedense sadece üretirken böyle, üretirken ne kadar yavaş olsam da, dikkatim dağılsa da, öğrenirken bir o kadar zıttı oluyor, sanırım olay biraz projedeyken yapabildiğinizin üstüne çıkma tutkusu, hayallerinizi pratiğe dökme arzusu, belki yazdıklarım konudan alakasız da olsa, içimde uzun süredir elem yayan tek şeydir bu. Özürlerimi sunarım.

O mahiler ki derya içredir deryayı bilmezler.. .
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek

Uyku, dikkat ve algı problemleri için modiodal kullanıyorum bu sektöre merhaba dediğim günden beri o yüzden günlük mini uykular bile yetiyor (toplamda günlük 3-4 saatten fazla uyumam) ayrıca ekşide de hakkında yazılanlara bak derim. https://eksisozluk.com/modiodal--1198051 bunun dışında da 100 mg 30 tb fiyat 82-83 tl gibi birşey. Yurt dışında 200mg tabletleri de var ama Türkiye' de nedense yok o yüzden ben 2 tablet olarak kullanıyorum.

Wordpress - SEO & Digital Marketing
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozgunlu
    ozgunlu's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Düzenli uyu, akşam 10 da en geç 11 de yat sabah 6 da 7 de uyan. Ne kadar istekli olacağını görürsün.. (eminim uyku düzenin yoktur)

Hello, i am nothing. I come from Neverland.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ran
    ran's avatar
    Erkek

Günlerdir sabahlıyorm”

en büyük yanlışı kendine yapıyorsun

Aşırı stres

asla ilaç kullanmamalısın

uyku düzenin kalmamış

en az 8 saat uyumalısın, fazla düşünme bu aralar,

vücudu darmadağın etmişsin , sakin ol, motoru rölantiye al ,

yemene içmene dikkat et,

Bilmem kaçıncı galaksiden gelen gama ışınlarına maruz kalmak için Pipimizi açıkta tutup UFO konmasını bekledik
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek
    SweetyVolty bunu yazdı
    EricNorthman bunu yazdı
    SweetyVolty bunu yazdı

Çözüm bulmayı dene, bulamazsan Ritalin 10 mg.

sakın atlamayın ilaç mı önerilir hemen hede hödö diye. Adamın yazdıklarıyla benim hayatım bire-bir. her insan aynı olmaz diye adamın ya da benim fazladan bir kolumuz ya da 28 parmağımız yok sonuçta. 

öte yandan uyarmadan geçmeyeyim. Modiodal(2 yıldır) ve ritalini(2 haftadır başladım)  aynı zamanda kullanıyorum ve benim sistem yakında mavi ekran verebilir. Sürekli kullanmanı tavsiye etmiyorum hiç bir şekilde. modi çok değişik bi hadise de, ritalini dikkatini hiç toparlayamadığın zamanlarda alabilirsin mesela, haftada bir-iki atıyorum. 

Merhaba hocam ritalin kullanmayı inan bende çok istedim, Yalnız kırmızı reçeteyle verilmekte ve bende sadece yeşil reçete var ve bu 1-2 yıl önceydi. Modiodalı kullanmadım hiç lakin çok pahalı değilse ve reçetesiz alım sağlayabiliryosam gider alırım acımam. Ama birgünde etki edicek sonuçar gerek zamanım daralıyor, + supradyn all day va lakin bir halta yaramadığını her içtikten sonra anlıyorum 

Devlet hastanesi => Pskiyatr => kırmızı reçete. ikinci kutumu aldım bugün. hiç zor değil valla. 

Modiodal ise yarım saat içerisinde etki gösteren 12 saat sonra ise etkisini kaybeden bir ilaç, muadilini veriyorlar artık modiodal ithal edilemediği için fiyatı yaklaşık 100 lira kadar birşey olması lazım ama sağlık ocağına bile gitsen yazdırırsın. 

ritali 10 dedigin murid yan etkisi falan nedir bunu ? ben cok eskiden agir sinir krizi geciren bi tipdim rapor falan aliordum surekli bayilmalar yuzunden ancak cok uzun suredir skntim yok ama ellerde titreme devam edior goren doktor anlior hemen

ve fena halde odaklanma problemi olan bir tipim 3-4 gun takildigim seyin sonra yuzune bakamiorum bu hapi alsak odaklanmama cidden faydasi olur mu ? gote gelme durumu olmasin ve ictikden sonraki etkileri neler bunun

Nice babayigitler kirayi kim odeyecek, coluk cocuk ne yiyecek derdinden dolayi dunyayi degistiremiyor.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    penguen
    penguen's avatar
    Dişi

Odanın şeklini değiştirmek yerine bulunduğunuz yeri değiştirin Sevdiğiniz bir kütüphaneye veya çalışmanızı yapabileceğiniz başka bir alana gidin. Ben bu sorunumu ancak bu şekilde aşabiliyorum. Birde biraz dışarda yürüyüş yapıp saçma salak ama bol eğlenceli müzik dinlerseniz daha zinde başlayabilirsiniz. Asıl şey TAKMAMAK. Kaç gündür çalışmaya başlayamadım bahanesini kafadan atıp başlıyorum diyebilmek gerekiyor. Kolaylıklar diliyorum.

penguen tarafından 06/Haz/15 02:29 tarihinde düzenlenmiştir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek
    Absolut bunu yazdı
    SweetyVolty bunu yazdı
    EricNorthman bunu yazdı
    SweetyVolty bunu yazdı

Çözüm bulmayı dene, bulamazsan Ritalin 10 mg.

sakın atlamayın ilaç mı önerilir hemen hede hödö diye. Adamın yazdıklarıyla benim hayatım bire-bir. her insan aynı olmaz diye adamın ya da benim fazladan bir kolumuz ya da 28 parmağımız yok sonuçta. 

öte yandan uyarmadan geçmeyeyim. Modiodal(2 yıldır) ve ritalini(2 haftadır başladım)  aynı zamanda kullanıyorum ve benim sistem yakında mavi ekran verebilir. Sürekli kullanmanı tavsiye etmiyorum hiç bir şekilde. modi çok değişik bi hadise de, ritalini dikkatini hiç toparlayamadığın zamanlarda alabilirsin mesela, haftada bir-iki atıyorum. 

Merhaba hocam ritalin kullanmayı inan bende çok istedim, Yalnız kırmızı reçeteyle verilmekte ve bende sadece yeşil reçete var ve bu 1-2 yıl önceydi. Modiodalı kullanmadım hiç lakin çok pahalı değilse ve reçetesiz alım sağlayabiliryosam gider alırım acımam. Ama birgünde etki edicek sonuçar gerek zamanım daralıyor, + supradyn all day va lakin bir halta yaramadığını her içtikten sonra anlıyorum 

Devlet hastanesi => Pskiyatr => kırmızı reçete. ikinci kutumu aldım bugün. hiç zor değil valla. 

Modiodal ise yarım saat içerisinde etki gösteren 12 saat sonra ise etkisini kaybeden bir ilaç, muadilini veriyorlar artık modiodal ithal edilemediği için fiyatı yaklaşık 100 lira kadar birşey olması lazım ama sağlık ocağına bile gitsen yazdırırsın. 

ritali 10 dedigin murid yan etkisi falan nedir bunu ? ben cok eskiden agir sinir krizi geciren bi tipdim rapor falan aliordum surekli bayilmalar yuzunden ancak cok uzun suredir skntim yok ama ellerde titreme devam edior goren doktor anlior hemen

ve fena halde odaklanma problemi olan bir tipim 3-4 gun takildigim seyin sonra yuzune bakamiorum bu hapi alsak odaklanmama cidden faydasi olur mu ? gote gelme durumu olmasin ve ictikden sonraki etkileri neler bunun

Hocam aman diyim yapmayın şöyle şeyler. Düzgün bir psikiyatriste gidiceksin hocam. Mantıklı gelmesin şöyle şeyler. Kırmızı reçete ilacı çat diye yazan doktor ne kadar yararlı olabilir bunu düşün.

Gerekli tahlil ve testler yapıldıktan sonra vereceği ilacı zaten bilir. Burda bunu yapmanın alkol önerisi isteyene bonzai tavsiye etmekten farkı yok. Zaten ritalini bu şekilde kullanarak hiçbir yararını göremeyeceksiniz.

Yani boşuna kullanıyorsunuz. Koca koca adamlarsınız. Yıl olmuş 2015 biraz düşünceli davranın.

www.kriptopedi.com
Toplam Hit: 3661 Toplam Mesaj: 28