İsrail...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

rte savaş gemileriyle mavi marmaraya eskortluk yapacagından bahsediyor

israil ise buna karsılık ile soykırım için yahudilerinde ermeni lobisinin yanınında olacaganı söylüyor..

en çirkin olanı ise israil avrupada pkk liderleriyle görüşüp pkkya destek vereceğini belirtmiş

bu ne sikim iş ben anlamadım

abd pkkya karsıyız der israil yanındayız bizim liderler nasıl çıkıcak bu işin içinden kara kara düşünüyorum

az önce fox da izledim.. şişirilmiş bi haber olma olaslıgınıda düşünmekteyim..

az önce çukurca saldırısınıda izledim şu an o kadar sinirliyimki anlatamam

destination@tahribat.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

bak israile en azından pkk yla alakamız yok demiyo :) açık açık yaptıkları şerefsizliği söylüyolar :)

.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    diCk
    diCk's avatar
    Erkek
    Türkiye sağ gösteriyor ama solundan yicek kimse görmüyor..

FuCk yOu System..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    B0LDPiL0T
    B0LDPiL0T's avatar
    Erkek

Bence bu adam Anti İsrail'ci olamaz. Ülkemize yerleştirilecek olan tüm Radar sistemi ve Füze rampaları v.s. sadece İsrail devletini korumak için. O radarlar bu coğrafyadaki topladığı tüm bilgileri/verileri İsrail'e de ulaştıcaktır diye düşünüyorum.

Hadi onu geçtim daha yakınlarda sırf mayın bahanesi ile Hatay topraklarını 49 yıllığına İsrail'e kiralayacaktı. Hadi onuda geçtim hükemete geldiği günden itirabaren yapılan özelleştirmelere(!) bakın. İsrail yada İsrailci şirketler yada İsrail ile bağı olan şahıslar nereleri almışlar.

Hadi bunlarıda geçtim. ABD deki musevilerden üstün hizmet ödülü (Musevi düşmanlığına karşı mücadele yürüten ADL örgütünün ödülü) almıştır.

Başbakan'ın her israil atışması sonunda İsrail'in menfaatine birşeyler oluyor. Son olay radarın ülkemize yerleştirilmesidir.

Kendine özgü fikir ve görüşü olmayıp, sadece başkalarının ağızlarının içine bakarak yorum yapabilmek nasıl bir duruştur, nasıl bir kişilik profilidir hiç anlayamamışımdır.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

o videoyu salakça paylaşanlar var...dağdaki eşkiyanın istediğini yapıyorlar. eşkiyaya moral oluyor öyle yapınca. mal sürümü onlar.

nato dan çıkmadığımız sürece ne bu pkk belası biter. nede kendimizi ülke bazında savunuruz..

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CyberAngel
    CyberAngel's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Füze kalkanı meselesinde komutanın nato'ya verildiği günde israile asıp kesmeler biraz garip değil mi ? Bu ülkede siyast kanadının muhalefetine arada kulak verin.Adamlar israil işi sahte füze kalkanına bakın diyor siz hala israil'i konuşuyorsunuz... 

Bu nato'nun da Allah bin belasını versin.Sözde nato ama Abd'nin kendisi... 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    glaurung
    glaurung's avatar
    Erkek

Kendi düşüncem gelecek seneye kadar dünyadaki bazı büyük ülkelerin resesyona girmesi, borçlarını ödeyemeyen italya yunanistan ispanya gibi devletlerin borclandıgı bankaları bataklığa çekmesi  ve tüm dünya borsalarında çok ciddi kayıplar yasanacagı yönünde, tayyip iste geçen ay en fazla düşen borsa tr borsası olduğundan araplara yağ çekip sıcak para sağlamaya çalışıyor, çünkü abde batan paralar arapların paralarıydı ve araplar paralarını değerlendirecek borsa-tahvil falan arayışındalar

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ottomanmurat
    ottomanmurat's avatar
    Erkek

Zaten Yillardir Pkk yi Besleyen ırakı Yıkan suriye yi Misiri Libyayi Karıştıran israil Degil Mi Pkk lılara Bomba Yapımını Silahi Uzaktan kumanda sistemleri uyu telsizleri uydu radyolari veren  a dan z ye teşkilati veren israil degil mi

Hayallerinizi Sadece Biz Gerçekleştiririz.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anarsistherif
    anarsistherif's avatar
    Erkek

savaş istemeyen halkı gaza getirip barışçıl türkiyeyi savaşa sürüklemek istiyorlar. gaza gelmeyin, yürüyüşlere katılmayın. susmayın ama amaçsız pankart taşımak saçmalık. savaş istemeyin, israile şunu yaparız israil kimmiş demeyin. medya şişirip duruyor haberleri, israil korkuyormuş, olası savaşta bizim kazanacağımız kesinmiş izlenimi verilmeye çalışılıyor. savaşta ne olacağını tahmin edemeyiz ama savaştan önce olanları görebiliriz..

=)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nitrous
    Nitrous's avatar
    Erkek

Eğer bu adam yüzünden savaş çıkarsa ben ki kendimi milliyetçi vatansever olarak görüyorum savaşırmıyım savaşmazmıyım tereddütteyim.

aklıma kötü kötü şeyler geliyor fazla mı paranoyak oldum ya da o hale mi getirdiler bilmiyorum ama bu adam israille savaşı başlatıp birşekilde yenilip işgal edilmemiz için mi çaba sarfediyor.

<< Nitrous@TahriBaT.com >>
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nolanded
    nolanded's avatar
    Erkek
Toplam Hit: 7523 Toplam Mesaj: 59