İsrail...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BrighStar
    BrighStar's avatar
    Erkek
    her 2 kişiden 1 kişi akpli insanımız akp hukumetıne guvenıyor ve ınanıyor. yaptıgı calısmalar gozardı edilemez ulkemıze kazandırdgı yenılıklerde gözardı edılemez. siz bakmayın muhalefete ıyı de yapsa eleştiriyor kotude yapsa eleştiriyor. amaç çıkar rant ssaglamak ıstıyorlar. fuzel kalkanı israil uzeırnden prim yapıor suan muhalefet cok sahtekarca bır harakettır bu. hadı bunları bbı kenara bırakalım. gelelım fuzel kalkanına ve israil meselesıne bu konular bence ramazanda gerceklesen pkk saldırılarına karsın bır ort pasttır. daga magraya 3-5 bomba attılar sonra bu konuyu gndeme getirdiler fuze kalkanı cart curt gundem deiştrimeye calısıyorlar özellikle basın. haa bana sorarsanız fuze kalkanı sorunu ve israil konusu sudur: - diğelim kı fuzel kalkanı insa edildi hepimiz iyi biliyoruz kı abd bu kalkanı israili koruma altına almak için yapıyor herkez smdı dıyor kı abd nın masası olduk öldük bittik turkıye felakete suruklenıyor dıyor bazı iyi görünürdeki iyi maskeli ama altında bır iblisi barındıran yuzu maskelı gravatlı adam kılıgındakı yaratıklar ulkenın asıl sorunu teror sorununu kapatmak ıcın bu tur konulara insanların dıkkatını dagıttacak terörru kısa bır sureliğine unutturmak amacıyla savasa gidiyoruz abdmasası oldk gıbılerınden tvlerden basından acıklamalar yapıor hepsi yalan yanlıs ve gösteri prim rant amacı guden haraketlerdır. - israil konusu da sudur kı abd die bir ülke yoktur israil die bir ülke vardır. abd temelleri bile israil temellerne dayanmaktaıdr yanı sız sımdı israil kendını dusunmıcekte turkıyeymı dusuncek ortadoguda iranımı turkıyeyımı dusuncek. yoook tabıkı kendını dusunecek. aklıma suanlık gelen bunlar elım yoruldu yeter smdılık bu kaadar

. Ben Kimseyi Kaybetmedim Herkez Beni KAYBETTİ... .
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    literatur
    literatur's avatar
    Erkek

Yazılan senaryolar bir hayli uçuk.Zannediyoruz ki İsrail'in bütün işi gücü Türkiye,başka sıkıntısı yok.Gerek ekonomik gerek sosyal ve gerekse de siyasi olarak birçok çıkmazla karşı karşıya.İran,Mısır derken Türkiye'yi de kaybetti.Halkı zart zurt ayaklanıyor.Sırtını dayadığı ABD'den ses yok vs.
    Füze kalkanını ise İran'ın çıkışlarına karşılık bir rest ve tedbir olarak görüyorum.Ayağını sağlama al bizim eksenimiz çok kutupludur mesajı var gibi.Birkaç senedir askıda olan bu proje İran'ın,Suriye ve PKK meselesindeki deli dolu çıkışlarının paralelinde bir hamle niteliğinde kabul ediyorum.
    Süreç,ABD başkanlık seçimlerini sonuçlanıncaya değin tam bir netlik kazanmayacaktır.Eğer ki Birleşik Devletler'in yeni başkanı Cumhuriyetçilerden çıkacak olursa İsrail yeniden kendini toparlayıp siyasi arenadaki darlığını atacaktır.
    O vakte kadar atılacak adımlar PKK'ya destek,diplomatik baskılar,siyasi sataşmalar cart curt şeklinde sürecektir.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crafty
    crafty's avatar
    Erkek

la inanmayın böyle şeylere üç gün sonra hepsi enseye şaplak durumuna gelir herşey unutulur bu arada geçen yasaların acısı bizden cıkar...

şu sürekli olarak türkiyeyi büyük bir güç olarak görüp de israili 7 milyonluk nüfus olarak görenler israilin dünya genelinde elinde bulundurduklarına ve birbirlerine ne kadar sadık ve düşkün olduklarını araştırsın da gelip öyle konuşsun...

Kasnak yuvarlandı elek oldu, eski orospular melek oldu...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

Sencer bunu yazdı:
    -----------------------------

Yazılan senaryolar bir hayli uçuk.Zannediyoruz ki İsrail'in bütün işi gücü Türkiye,başka sıkıntısı yok.Gerek ekonomik gerek sosyal ve gerekse de siyasi olarak birçok çıkmazla karşı karşıya.İran,Mısır derken Türkiye'yi de kaybetti.Halkı zart zurt ayaklanıyor.Sırtını dayadığı ABD'den ses yok vs.
    Füze kalkanını ise İran'ın çıkışlarına karşılık bir rest ve tedbir olarak görüyorum.Ayağını sağlama al bizim eksenimiz çok kutupludur mesajı var gibi.Birkaç senedir askıda olan bu proje İran'ın,Suriye ve PKK meselesindeki deli dolu çıkışlarının paralelinde bir hamle niteliğinde kabul ediyorum.
    Süreç,ABD başkanlık seçimlerini sonuçlanıncaya değin tam bir netlik kazanmayacaktır.Eğer ki Birleşik Devletler'in yeni başkanı Cumhuriyetçilerden çıkacak olursa İsrail yeniden kendini toparlayıp siyasi arenadaki darlığını atacaktır.
    O vakte kadar atılacak adımlar PKK'ya destek,diplomatik baskılar,siyasi sataşmalar cart curt şeklinde sürecektir.

dostum öncelikle önceki postlara laf sokma kaygısı olmadan mantıklı bi açıklama yaptıgın için tesekkür ediyorum..

benim kafama girmeyen şey bu adamlar nasıl olurda siyasi arenada bir terör örgütüne destek cıkacagını alenen söyler ( evet pkkya yardımların oldugunu "çocuklarda bilir" ama konu o değil )

abd bile yaptıgı pis işleri saman altından yürütüp herkese mavi boncuk verirken israil bu tutumuyla ya gerçekten pis işlerini gücünü kullanarak yaparım diyor yada üstündeki baskıları sadece havlayarak atmaya çalışıyor

destination@tahribat.com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kutikula
    Kutikula's avatar
    Erkek

HeYeT bunu yazdı:
    ne savasi amerika bizi gurestirmez. ki yuzde 0.001 lik bi ihtimalle falan olursa ortadogu diye bise kalmaz ortadogu diye bise kalmazsa avrupa diyede bise kalmaz. o degilde bu suudi arabistandan niye hic ses cikmiyor ben onu anlamiyorum ?

Arap mı? ne zamandır kucak dansındalar amerikada kaç posta attırdı onlara belli değil onları geç.

insanın en önemli ayırt edici özelliklerinden biri iletişime açık bireyler olmasıdır.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeYeT
    HeYeT's avatar
    Erkek
    Kutikula bunu yazdı:

HeYeT bunu yazdı:
    ne savasi amerika bizi gurestirmez. ki yuzde 0.001 lik bi ihtimalle falan olursa ortadogu diye bise kalmaz ortadogu diye bise kalmazsa avrupa diyede bise kalmaz. o degilde bu suudi arabistandan niye hic ses cikmiyor ben onu anlamiyorum ?

Arap mı? ne zamandır kucak dansındalar amerikada kaç posta attırdı onlara belli değil onları geç.

yoneticiler tmm. halki isyan etsin bu arap bahari oraya sicramadi ilginc? bir gun onlarada sira gelecek ama is isten gececek

matematik24.com
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cagatay09
    cagatay09's avatar
    Erkek

eger ki Allah korusun bir savas durumu olursa hic bir devlet bizden tarafa olmaz. aksine lobi faaliyetlerimizinde zayıf olmasi sebebi ile diger devletlere sanki biz sucluymusuz gibi gösterilecektir.

arap kıcı yalayanlara söylüyorum. emin olun sirf petrollerini zenginliklerini kaybetmemek icin bile israil safına gecebilirler. Biz her zaman yalnız bir ülke olduk. gercek anlamda hep yalnızdık. yardım edende menfaatini güclü bir sekilde üzerimizden gütmüstür. ( silah malzeme satısı) . 

biz filistine yardım edelim derken arap ülkeleri napiyor Allah askına. O zengin ihtişamli varillerden pipetle petrol icen arap seyhleri nicin filistine yardım yapmıyor nicin onların haklarını gözetmiyor. sorarim size. Biz yalnız bir ülkeyi canım kardeslerim. Ha evet  dogrudur bizi kimse yıkamaz. BİZİ sadece BİZ yıkarız. hep böyle olmadımı gecmis Tarihte.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sniperscope
    sniperscope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

AK tayyibi Ulkeyi meceraya surukluyor. Istanbuldaki CILGIN proce si tutmayinca bu sefer daha da cilgin proce uretiyor.

Turkiye israil ile savassin 5 saat sonra israil toroslarin serin yaylalarinda soguk misis ayrani icer.

Turkiye israili dover, pandik atar diyen saftirikler sizin beyninizi ....

Elinizdeki butun silahlar yahudi mali, f-16 dir f-4 dur, skorsky dir, kullandiginiz bilgisayar, konustugunuz cep telefonu vs vs amk bugun israile savas acin 30 dakika sonra elinizde ancak tahta sopa kalir.

Bu basbakan harbi gerizekali, amk evladi Turkiye yi parcalamak icin her boku yiyor.

Once acilim sacmaligi cikti, bakti tutmadi, bu sefer Allah ne verdiyse Ordudaki subaylari iceri atti. Guneydogudaki arazileri yahudilere verecekti oda yemedi. geriye bir tek savas kaldi.

Not: Lan AQP yandaslari sakin benim mesajimdan alintida yapmayin, bana cevapta vermeyin.

"Yer yuzunde hic bir pislik yoktur ki; altindan bir yahudi cikmasin" Adolf Hitler... "Turkiye de hicbir pislik yokturki altindan cemaat cikmasin" SniperScope "Nerede yavşak, hırsız varsa hepsi Allahçı" Fazil Say
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sniperscope
    sniperscope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

BrighStar bunu yazdı:
    her 2 kişiden 1 kişi akpli insanımız akp hukumetıne guvenıyor ve ınanıyor. yaptıgı calısmalar gozardı edilemez ulkemıze kazandırdgı yenılıklerde gözardı edılemez. siz bakmayın muhalefete ıyı de yapsa eleştiriyor kotude yapsa eleştiriyor. amaç çıkar rant ssaglamak ıstıyorlar. fuzel kalkanı israil uzeırnden prim yapıor suan muhalefet cok sahtekarca bır harakettır bu. hadı bunları bbı kenara bırakalım. gelelım fuzel kalkanına ve israil meselesıne bu konular bence ramazanda gerceklesen pkk saldırılarına karsın bır ort pasttır. daga magraya 3-5 bomba attılar sonra bu konuyu gndeme getirdiler fuze kalkanı cart curt gundem deiştrimeye calısıyorlar özellikle basın. haa bana sorarsanız fuze kalkanı sorunu ve israil konusu sudur: - diğelim kı fuzel kalkanı insa edildi hepimiz iyi biliyoruz kı abd bu kalkanı israili koruma altına almak için yapıyor herkez smdı dıyor kı abd nın masası olduk öldük bittik turkıye felakete suruklenıyor dıyor bazı iyi görünürdeki iyi maskeli ama altında bır iblisi barındıran yuzu maskelı gravatlı adam kılıgındakı yaratıklar ulkenın asıl sorunu teror sorununu kapatmak ıcın bu tur konulara insanların dıkkatını dagıttacak terörru kısa bır sureliğine unutturmak amacıyla savasa gidiyoruz abdmasası oldk gıbılerınden tvlerden basından acıklamalar yapıor hepsi yalan yanlıs ve gösteri prim rant amacı guden haraketlerdır. - israil konusu da sudur kı abd die bir ülke yoktur israil die bir ülke vardır. abd temelleri bile israil temellerne dayanmaktaıdr yanı sız sımdı israil kendını dusunmıcekte turkıyeymı dusuncek ortadoguda iranımı turkıyeyımı dusuncek. yoook tabıkı kendını dusunecek. aklıma suanlık gelen bunlar elım yoruldu yeter smdılık bu kaadar

birader sen ilkokul 3 ten terkmisin? veya sen Turkmusun?

Amk nasil yazila bu anlamak icin 4 tane Tercuman gerekiyor.

"Yer yuzunde hic bir pislik yoktur ki; altindan bir yahudi cikmasin" Adolf Hitler... "Turkiye de hicbir pislik yokturki altindan cemaat cikmasin" SniperScope "Nerede yavşak, hırsız varsa hepsi Allahçı" Fazil Say
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ulquiorra
    ulquiorra's avatar
    Erkek

ZaaRqoZ bunu yazdı:

SAVAS CIJARSADA CIKAR 2 KURSUN SIKMAKTA BİZİM BİLEGİMİZİN BORCU OLSN

kurşun sıkıp napıcan savaşta? call of duty mi oynuyosun?

BrighStar bunu yazdı:

çoh ii de oldu çoh güzel ii oldu taam mı? şimdi meselam türban olayını çok garıştırdılar. ha, aralarında bi fark galdı, o fargınan çok güzel oldu. meselam herkesin hayatına kimse garışamaz. ha nasıl garışamaz; ben bu şekkil geynirim, bu bayan şu şekkil geyinir, şu şekkil geyinir. ha hiç kimse kimseye karışmaya bi' hakkı yok, özgürlüğü bidir. ha, başörtü gurban olduğum ya resulallahtan gelebilir amma lakin ki öyle değildir. eyorllamam bu gadar. hadi hayırrı işler.

Toplam Hit: 7505 Toplam Mesaj: 59