Issız Adam

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    espir
    espir's avatar
    Erkek

Tamam sinemada izleyelim fakat. Bizim Düzce iline gelmediki hala bu film. Yokmu hala Upluad edecek kimse

BİZ DOĞARKEN YETİM DOĞMUŞUZ,, BABAMIZ OLSA NE YAZAR..!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    espir
    espir's avatar
    Erkek
    yok abi bulamayacağız bu filmi anlaşılan

BİZ DOĞARKEN YETİM DOĞMUŞUZ,, BABAMIZ OLSA NE YAZAR..!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Biyotbt
    Biyotbt's avatar
    Erkek
    sevgilimle beraber gittim çok beğendim. rahat ağlamak ve anıları yanlız hatrlamak için tekrar gideceğim ve doyasıya ağlayacağım

kendim hakkında daha fazla bilgi de
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Netmahir
    Netmahir's avatar
    Erkek

arkadaşlar yokmu filmi bulabilen ? upload edebilecek ?

beni bir ben bilirim birde beni yaratan , bana bir ben lazım birde beni anlayan..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blackjack
    Blackjack's avatar
    Erkek

Antikky bunu yazdı:
    -----------------------------
    iSo bunu yazdı:

sanat sinema bi yerde eğlencedir hatta tamamen eğlencedir. izleyen kişi için.

ulan insan ağlamak için film seyredermi:| bu ne biçim bi eğlence hocam mazoşistmisiniz siz:S

Kanka onuda geçtim,
    Şimdi sinemaya gidersin,bi film beğenirsin oynayanlar hoşuna gider dalarsın içeri,film ağlak çıkar dokunur sana ağlarsın anlarım bunu.Ama oğlum ıssız adam ağlatıyormuş diip bu filme gitmenin manası nedir?

Millet tatmin olmak için gidiyor.Çünkü bu insanlar yıllarca emrahın anasını nuri alco ile yatakta basılma anından yasadıgı travnmayı görmek istedi.Erol taşın but yiyişinin vahşiligini ve oynadıgı karakterdeki salt kötülügün masumlara etkisini orgazm olarak salyalar akıtarak izledi.Kısaca benim hayatım boktan diyenlere sinemacıların al burda ki hayat seninkinden daha boktan izle,ruhsal otuzbirini cek ve sg dedikleri en basit dille bu sekilde acıklanabilen topmlum ilişkisi.ahaha

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    svs
    svs's avatar
    Erkek

ahh ulen ahhh kız gel dedide gitmedim :):)  bende gidecem ama ağlamaya değil yanımda ağlayanlara bakıp gülmeye gidecem

Hep kardeş olacak değiliz ya, yaşasın halkların sevgililiği...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    portakal
    portakal's avatar
    Erkek

ben sanırım bıraz da bartılı bı sekılde cesıtlı sebeplerle fılme 3 kere gıttım...her ızledıgım de nedense butun gecmısım gectı gozlerımın onunden, en savunmasız ve en guvendıgım anda sebepsız yere bırakılıp gıdısım, ardından zaman gecınce onun ıcıne oturan bı acının sonucunda gerı donusu...

kendı yasamamımı ızledım sankı ada'nın hıkayesınde...guvenmıstı, sevmıstı ve butun omrunu vermeye hazırdı....

aslına cagan ırmak fılm boyunca sadece ask anlatmamıstı, kucuk yerden buyuk sehırlere gelıp kendıne gore hayat kuranların belkı de cok basarılı olanların nasıl da kendı koklerınden uzaklastıgını, annesıne,aılesıne,sevgılısıne karsı ne kadar hoyrat oldugunu gostermıstı...bı zamanlar ıcınden cıktıgımız mahalle arkadasımızın dugunune bıle tahammul edemeyecek kadar farklı yonlere kaydıgımızı gostermıstı...

ayrıca erkek dunyası hakkında da bır suru ıpucu verıyordu...erkekler baglanmaktan korkarlar, hayatlarını bırıyle bırlestırmekn korkarlar, erkekler asık olmaktan korkarlar....tek kısının sevgısıyle yetınemez onlar, butun bı omrunu bı ınsana adayamaz....tek gecelık basıt ılıskıler ıcındırler...daha fazlası agır gelır.....

yasadık anlayamadık, ızledık umarım artık anlamısızdır........

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aLert
    aLert's avatar
    Erkek
    Şu Pabucumun Şehrinde de Vizyona Girsede İzlesek.. : )
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TORN
    TORN's avatar
    Erkek
    bence hiçbi film kötü değildir sonuçta onu yapanlar da gerizekalı değiller ya biliyolar işi her tarz filmin kendine göre kitlesi var.

Eger o an güneş yoksa dünyanda.Cama nefesınle buğu yapıp güneş çizmelisin.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek
    BAAL bunu yazdı:

Millet tatmin olmak için gidiyor.Çünkü bu insanlar yıllarca emrahın anasını nuri alco ile yatakta basılma anından yasadıgı travnmayı görmek istedi.Erol taşın but yiyişinin vahşiligini ve oynadıgı karakterdeki salt kötülügün masumlara etkisini orgazm olarak salyalar akıtarak izledi.Kısaca benim hayatım boktan diyenlere sinemacıların al burda ki hayat seninkinden daha boktan izle,ruhsal otuzbirini cek ve sg dedikleri en basit dille bu sekilde acıklanabilen topmlum ilişkisi.ahaha

Alkışş 

..savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,zaman ki sana hasta olmuş,incelikli haytasın,raksederken mahallenin maşallahı-eyvallahı,güzelleş be oğlumm.!şimdilik,ölümüne kadar hayattasın..
Toplam Hit: 8114 Toplam Mesaj: 47