Issız Adam

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Biyotbt
    Biyotbt's avatar
    Erkek
    Cia bunu yazdı:
    -----------------------------
    BAAL bunu yazdı:

Millet tatmin olmak için gidiyor.Çünkü bu insanlar yıllarca emrahın anasını nuri alco ile yatakta basılma anından yasadıgı travnmayı görmek istedi.Erol taşın but yiyişinin vahşiligini ve oynadıgı karakterdeki salt kötülügün masumlara etkisini orgazm olarak salyalar akıtarak izledi.Kısaca benim hayatım boktan diyenlere sinemacıların al burda ki hayat seninkinden daha boktan izle,ruhsal otuzbirini cek ve sg dedikleri en basit dille bu sekilde acıklanabilen topmlum ilişkisi.ahaha

Alkışş

abi ne ruhsuz adamlarsınız ya. filme gittim dokunduğu iöçin ağladım ağlamak için gitmedim. konusunu bile bilmiyordum en yakın saat oydu girelim bakalım nasıl film dedim çok çok çok beğendim.  

kendim hakkında daha fazla bilgi de
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oliWeR
    oliWeR's avatar
    Erkek

aynı filme iki kere gittim birincisi konusunu beğendiğim için yalnız gittim. 2. sırf sevgilim ne mal olduğumu anlasın beni terketsin diye gittim (hala terketmedi beni )

güzel bi film gittiğime değdi. son gittiğim 3 film aralarında parası sonuna kadar helal olsun dediğim tek film bu. muro+osmanlı cumhuriyeti bence sinemada seyretmeye değmeyecek kadar kötü 37 ekran tv de seyretsen de farketmez :S arog içinde herkes bişey söyledi bende soğudum dvd sinin çıkmasını bekliyorum.

bu arada ıssız adamda herkesin ağladığı sahnede ben bi kahkaha attım bütün millet bana ters ters baktı, acaba ben kalpsiz duygusuzmuyum?

Ne çok küfür ediyorsun diyorlar. Ne yani hayatın içine edenlere şiir mi yazayım ?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    captain
    captain's avatar
    Erkek
    yaa filmin dvdsi filan çıkmadımı hocalar verirseniz buraya ii olur herkeşş merak ediyo

her şeyin bir bedeli vardır ödenmiş yada ödenecek
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

captain bunu yazdı:
    yaa filmin dvdsi filan çıkmadımı hocalar verirseniz buraya ii olur herkeşş merak ediyo

vizyonda daha, ben bu hafta gittim Uşak'tayım 8. hafta diyodu. DVDye daha çok var yani.

camrip bile bulamadım internette düşün. vardır illa da demek çok nadir ki bulamadım.

yıllardır ilk defa sinemaya gittim, para vermeye değer arkadaşım. bir "korsan fan" olarak sinemada izleyebilirsin değer diyorum :-/

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UCANTENEKE
    UCANTENEKE's avatar
    Erkek

Prometheus bunu yazdı:

captain bunu yazdı:

vizyonda daha, ben bu hafta gittim Uşak'tayım 8. hafta diyodu. DVDye daha çok var yani.

camrip bile bulamadım internette düşün. vardır illa da demek çok nadir ki bulamadım.

yıllardır ilk defa sinemaya gittim, para vermeye değer arkadaşım. bir "korsan fan" olarak sinemada izleyebilirsin değer diyorum :-/

bakalım beğenirsek gideriz

sonrada seyrettiğim filme ne gidicem durumu:S

Bence bu dünya üzerinde seçilmiş ırk diye bi kavram varsa bu ırk kesin ruslardır.Onlar daha iyisini yapana kadar en iyisi onlar
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    demirci
    demirci's avatar
    Erkek

Beyler bu film sinema cekimi dusmedimi hala nete..

son 10 dk facebookta dolasiyor, filmin tumu elinde olan varsa paylasirsa sevinirim..

Bir vatanin vardi da biz mi aldik elinden Bir bayragin vardi da biz mi indirdik. dedeleriniz zamaninda savasti da biz mi ellerinden aldik simdi sen neyin hakkini istiyorsun simdi sen nerenin bir karis topragini istiyorsun 30 yildir ruyalardasin birak bu siyonist gorusu birak bu ermeni dusunceyi birak....
Toplam Hit: 8109 Toplam Mesaj: 47