folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder İstanbul Bilişim Güvenilir Mi

İstanbul Bilişim Güvenilir Mi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    essan
    essan's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    essan bunu yazdı

3 ay önce komşumun oğlu iphone 11 için o siteden sipariş verdi. Sonuç; telefon gelmedi ve kredi kartından ödeme yapıldığı için 7.000 TL para uçtu :)

Kredi kartından ödeme yaptıysa kartlar sigortalı. Bankaya itiraz etse banka ver lan çocuğun parasını der.

itiraz etti form doldurdu. Banka araştırdı ödemeyi ve kart bilgilerini kendisi yaptığı için banka itirazı reddetti anlayacağın.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek
    essan bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı
    essan bunu yazdı

3 ay önce komşumun oğlu iphone 11 için o siteden sipariş verdi. Sonuç; telefon gelmedi ve kredi kartından ödeme yapıldığı için 7.000 TL para uçtu :)

Kredi kartından ödeme yaptıysa kartlar sigortalı. Bankaya itiraz etse banka ver lan çocuğun parasını der.

itiraz etti form doldurdu. Banka araştırdı ödemeyi ve kart bilgilerini kendisi yaptığı için banka itirazı reddetti anlayacağın.

mumkun degil.

banka firmaya urunun teslim edldigine dair resmi belge sorar. gosteremezse ucret musteriye bankadan iade edilir.

daha sonra bankada ucreti sike sike firmadan alir.

orada baska bir sey var. 

az insan çok huzur.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    essan
    essan's avatar
    Erkek
    abdullahazad bunu yazdı
    essan bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı
    essan bunu yazdı

mumkun degil.

banka firmaya urunun teslim edldigine dair resmi belge sorar. gosteremezse ucret musteriye bankadan iade edilir.

daha sonra bankada ucreti sike sike firmadan alir.

orada baska bir sey var. 

valla bilmiyorum hocam bana ekstreyi gösterdi 7.000 TL tek çekim sipariş vermiş. Bende bankaya itiraz et mal teslim edilmediği için form doldur dedim. Doldurduk dedi banka harcama itiraz süresi var dedi size dönecez falan demiş. Başıma ekşimesinler diye konuyu sormadım tekrar. Kendileri zengin 7.000 TL için bişey kaybetmezler iplemezler onlar. Apple ürünlerinin aracı firmalardan alınmasına karşıyım apple varken aracı firmaya gerek yok..

essan tarafından 21/Mar/20 22:16 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Apple'dan Apple ürünü asla alınmaz zira fiyatları uçuk. Apple'dan ürün almanın tek avantajı 15 gün içerisinde ne olursa olsun ses çıkarmadan direk iade alıyorlar. Mağazadan alınsa bile aynı olay.

Ek : Yazacağım mesaja tüküreyim. :) Apple'dan Apple ürünü alınmaz nedir amk ? :) Apple'ın Samsung satacak hali yok. Neyse ellemiyorum öyle kalsın.

mkyb tarafından 21/Mar/20 22:19 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    essan
    essan's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Apple'dan Apple ürünü asla alınmaz zira fiyatları uçuk. Apple'dan ürün almanın tek avantajı 15 gün içerisinde ne olursa olsun ses çıkarmadan direk iade alıyorlar. Mağazadan alınsa bile aynı olay.

Ek : Yazacağım mesaja tüküreyim. :) Apple'dan Apple ürünü alınmaz nedir amk ? :) Apple'ın Samsung satacak hali yok. Neyse ellemiyorum öyle kalsın.

:)))))) aklı olan adam Türkiyeden Apple telefon almaz. Yurtdışından uyguna bulursa yapıştırır.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    essan bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

:)))))) aklı olan adam Türkiyeden Apple telefon almaz. Yurtdışından uyguna bulursa yapıştırır.

1.838 TL pasaport kayıt ücreti ve telefonu 3 sene boyunca sadece senin hattınla çalışması gibi saçmalıklar varken yurtdışından iPhone almak akılsızlık şuan. 

Her şeyi geçtim Apple TR yurtdışından gelen iPhonelara Xiaomi muamelesi yapıp bakmıyor bile. KVK'ya götürün falan diyorlar.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    essan
    essan's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    essan bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

1.838 TL pasaport kayıt ücreti ve telefonu 3 sene boyunca sadece senin hattınla çalışması gibi saçmalıklar varken yurtdışından iPhone almak akılsızlık şuan. 

Her şeyi geçtim Apple TR yurtdışından gelen iPhonelara Xiaomi muamelesi yapıp bakmıyor bile. KVK'ya götürün falan diyorlar.

Öyle ama tercih meselesi :) Benim kullandığım telefonlar hep iphone. Şuanda amerikadan getirttiğim iphone 11 pro 256 gb gece yeşili kullanıyorum. iphone 11 pro telefonu imei harçlara zam gelmeden önce KKTC giriş çıkış yapıp kimliğe yapıştırmıştım. 1500 TL harç parası ödedim.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turkz
    turkz's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

hacı yetkili satıcı fiyatı ile apple mağazasından ürün alabilirsin. bence istanbulda yaşayanlar için söyleyeyim apple mağazası harici alınmaz. 15 gün sebepsiz iade edebilirsiniz.

Dünyayı iyiler kurtaracak.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BaD_BoYs
    BaD_BoYs's avatar
    Erkek

https://www.youtube.com/watch?v=sJpAOr3k1HQ

BaD_BoYs tarafından 29/Mar/20 01:54 tarihinde düzenlenmiştir

.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Çok şey konuşup bir şey anlatamamak :

https://www.youtube.com/watch?v=-UdWNPoxSVA

Toplam Hit: 8378 Toplam Mesaj: 62
i̇stanbul bilişim güvenilir mi