folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder İstanbul İçin Yol Tarifi(Sabiha Gökçene Işınlanma Yöntemi) Verebilecek?

İstanbul İçin Yol Tarifi(Sabiha Gökçene Işınlanma Yöntemi) Verebilecek?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek

Merhaba sayın müridler;

Bu cumartesi THY nin yapacağı bir sınav için İstanbula geleceğim. Sınav, İstanbul üniversitesi-iktisat fakültesi Merkez bina. İ.Ü. beyazıt merkez kampüsü Fatih/istanbul yapılacak.

esas sorun ise benim sınavdan çıktığım gibi topukları göte vura vura en hızlı şekilde Sabiha Gökçene varma zorunluluğum. sınav 1 de başlayıp 3 saat sürecek ve benim uçağım da saat 19:45 de havalanacak. yani saat 4 de sınavdan çıkıp en hızlı şekilde taksimden hareket eden havataş servislerine yetişmem lazım.

1- Şimdi ben sınav salonundan en hızlı şekilde sabiha gökçene nasıl varabilirim? bahsettiğim yöntem (taksimden havataş) hızlı olur mu? saat 4 de çıktığımda uçağa yetişebilir miyim?

2- sınav salonundan taksime taksi kaç para yazar?

3- bundan daha hızlı ve ekonomik yol var mı? örneğin tramvay/metrobüse ulaşmak, oradan da otobüse/ taksiye binmek.

4- Bu sınav THY A.O. simülatör teknisyenliği sınavı. Bu nasıl bir meslektir, ne iş yapar, nerde çalışılır ve en öenmlisi kaç para maaş alınır? internette adam gibi bilgi bulamadım, hep iş ilanı çıkıyor aramalarda.

5- aynı yolu sabah sınava gelirken de kullanacağım, yani sabiha gökçenden sınavın yapıldığı okula geleceğim, onda acelem yok ama nasıl bir yolla rahat ve ekonomik gelebilerem?

ahan da harita;

https://www.google.com.tr/maps/dir/Taksim/41.0138458,28.9636969/@41.0273637,28.9788364,14.33z/data=!4m8!4m7!1m5!1m1!1s0x14cab76510e4c1d3:0xcfd9f8cf2775d049!2m2!1d28.9858443!2d41.0370485!1m0?hl=tr

antivir-US tarafından 29/Eyl/16 23:34 tarihinde düzenlenmiştir

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek

havataşa binersen yetişebilirsinde yetişmeyeiblirsinde (TRAFİK!) 3.saat 45 dk var ve taksimde ne bok işin var?

2-taksime ordan 20 tl atar en fazla

3-ekonomik yol kampüsten çık eminönünden vapurla kadıköye geç ordan bin havataşta olur 16S yada E10 E11(ring daha hızlı gidersin) otobüsleride gidiyor

4-kampüse sanırım en yakın marmaray gider cağaloğlundan çıkıp biraz yürürsün.

Living Death
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    metaman
    metaman's avatar
    Erkek

Aha benim okul.

Sabihe Gökçenden taksim servisine bin taksim meydanda in.

Taksimden metroya biniceksin "Vezneciler-İstanbul Üniversitesi" durağında iniceksin.indikten sonra tabelalar var istanbul üniversitesi diye orayı takip edin okula 4-5 dakika yürüyeceksin.Taksiye falan gerek yok metro çok hızlı şekilde gidiyor.

Veznecilerden yenikapı 1 durak.Yenikapıdan marmarayla kadıköye geçmen 10 dakika.Kadıköyden gitmek daha mantıklı sanki köprü ile hiç uğraşmazsınız.Yenikapı-Kadıköy kadıköyden havataş-otobüs ikiside var otobüs duraklarında 

Not: Gelirken de Kadıköyde inip marmaraya binin 15 - 20 dk da varabilirsiniz.

metaman tarafından 29/Eyl/16 23:45 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Biyoteknoloji
    Biyoteknoloji's avatar
    Erkek
    antivir-US bunu yazdı

Merhaba sayın müridler;

Bu cumartesi THY nin yapacağı bir sınav için İstanbula geleceğim. Sınav, İstanbul üniversitesi-iktisat fakültesi Merkez bina. İ.Ü. beyazıt merkez kampüsü Fatih/istanbul yapılacak.

esas sorun ise benim sınavdan çıktığım gibi topukları göte vura vura en hızlı şekilde Sabiha Gökçene varma zorunluluğum. sınav 1 de başlayıp 3 saat sürecek ve benim uçağım da saat 19:45 de havalanacak. yani saat 4 de sınavdan çıkıp en hızlı şekilde taksimden hareket eden havataş servislerine yetişmem lazım.

1- Şimdi ben sınav salonundan en hızlı şekilde sabiha gökçene nasıl varabilirim? bahsettiğim yöntem (taksimden havataş) hızlı olur mu? saat 4 de çıktığımda uçağa yetişebilir miyim?

2- sınav salonundan taksime taksi kaç para yazar?

3- bundan daha hızlı ve ekonomik yol var mı? örneğin tramvay/metrobüse ulaşmak, oradan da otobüse/ taksiye binmek.

4- Bu sınav THY A.O. simülatör teknisyenliği sınavı. Bu nasıl bir meslektir, ne iş yapar, nerde çalışılır ve en öenmlisi kaç para maaş alınır? internette adam gibi bilgi bulamadım, hep iş ilanı çıkıyor aramalarda.

5- aynı yolu sabah sınava gelirken de kullanacağım, yani sabiha gökçenden sınavın yapıldığı okula geleceğim, onda acelem yok ama nasıl bir yolla rahat ve ekonomik gelebilerem?

ahan da harita;

https://www.google.com.tr/maps/dir/Taksim/41.0138458,28.9636969/@41.0273637,28.9788364,14.33z/data=!4m8!4m7!1m5!1m1!1s0x14cab76510e4c1d3:0xcfd9f8cf2775d049!2m2!1d28.9858443!2d41.0370485!1m0?hl=tr

taksiye havataşa felan binmene hiç gerek yok sabihagökçende in bitane istanbul kart al

havaalanında dışarı çıktığında E-10 Numaralı otobüse bin son durağı kadıköydür max 2 saatte kadıköye gelirsin (en az 1 saat 20 dk felandır) daha sonra ordan vapurla eminönüne geç ordan tramvayla beyazıta gidebilirsin 4-5 durak sonrası beyazıt zaten. sınavdan çıktıktan sonra da aynı şekilde geri gidebilirsin ama 3 saat 45dk süren var biraz handycapli bi durum onun için de şu yolu denemeni tavsiye ederim.

Dönüşte hemen tramvaya bin SİRKECİ durağında in

Sirkecide MARMARAYA bin AYRILIK ÇEŞMESİ durağında in hemen aynı yerde KARTAL metrosuna bin KARTAL durağında in

indiğin yerde üst dışarı çıktığında eğer 1-1.5 saatin varsa tekrar E-10 E-8 E-9 diye  otobüsleri bekle o ara hemen Online Check-in yap ki zaman kazanasın

Bu kadar ! Sorun olursa bana PM at hallederiz.

Love is nothing without fucking.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

hocam beyazıttan eminönü iskelesine gelip oradan kadıköye geçiyorsun. kadıköyden de şükrü saraçoğlunun ordan trene binip pendikte iniyorsun. pendikte de havaş araçlarını sor durağa yakın yönlendirirler. olmazsa oradaki minibüs duraklarının ordan otobüsler geçiyor altgeçit vardı onun ordan biner gidersin öyle hatırlıyorum. 

güncel bilgisi olan arkadaşlar söylerler zaten.

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kutengri
    Kutengri's avatar
    Erkek

Sınavdan sonra Sirkeci'ye git Marmaray'a bin.

Marmaray 'dan Ayrılık Çeşmesi'nde in. Kadıköy-Kartal metrosuna bin. 

Kartal'da in, havalimanı taksiye bin. 15-20 tl yi geçmez.

Olabildiğince yeraltı ulaşımını yazdım, trafikle falan uğraşma diye. Totalde 1.30 saat sürer max bütün bunlar.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek

arkadaş nasıl bi şehirde yaşıyosunuz :D

2 adres arası 50 ayrı ulaşım şekli çıktı :D  Kutengri hocam, senin yöntem söylediğin gibi 1 buçuk saat civarı sürecekse süper olur valla.

teşekkür ederim hepinize ayrı ayrı, yeni yöntemleri de bekliyorum, arada girer cevap yazarım, yarın iş var yine uyumam lazım pufff.

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo
    ArmadA bunu yazdı

havataşa binersen yetişebilirsinde yetişmeyeiblirsinde (TRAFİK!) 3.saat 45 dk var ve taksimde ne bok işin var?

2-taksime ordan 20 tl atar en fazla

3-ekonomik yol kampüsten çık eminönünden vapurla kadıköye geç ordan bin havataşta olur 16S yada E10 E11(ring daha hızlı gidersin) otobüsleride gidiyor

4-kampüse sanırım en yakın marmaray gider cağaloğlundan çıkıp biraz yürürsün.

en kısa yol bu e5 e hiç çıkma bence 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MecaniC
    MecaniC's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

olurda çok zor durumda kalırsan en berbat trafikde bile max. 45 dk ya seni motorla götürürüm..

Araştır bak yetişemezsen benle iletişim kur..

( taksici filan değilim maddi bir beklentim yok )

Daha iyisi için helikopter kiralaman gerek

MecaniC tarafından 30/Eyl/16 00:21 tarihinde düzenlenmiştir

____Best_Defender_Mecanic____
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek
    MecaniC bunu yazdı

olurda çok zor durumda kalırsan 45 dk ya seni motorla götürürüm..

Araştır bak yetişemezsen benle iletişim kur..

( taksici filan değilim maddi bir beklentim yok )

Daha iyisi için helikopter kiralaman gerek

Allah razı olsun hocam, öyle bir imkanın varsa yine aklımda olsun, özelden numaranı alayım. Maddi beklentin olsa da olmasa da işin var gücün var, hem de benzin yakacaksın, kesinlikle parasını öderim. Yoksa sormaya bile yüzüm olmaz :D

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

o sınava bende gireceğim
    uçak simülatörlüğü kokpit içerisindeki elektronik mekanik sistemlerin kontrol edilmesi. 
    bakalım ne yapacağız göreceğiz.
    metro ile git en iyisi.
    beyazıttan sirkeciye taksiye 10 tl ver yada çemberlitaştan trene binip sirkecide in. koşarak metroya bin.
    ayrılık çeşmesinde in koşarak kartala şimdi pendiğe kadar ulaşım var galiba bilmiyorum.
    kartaldan taksiye bin 50 tl yakar sanırım.

4 de çıksan koşarak 15 dk trene binsen 10 dk sirkecidesin 4.30 da metroya binsen 4 45 de ayrılık çeşmesindesin öyle böyle saat 5 de metroya binsen kartala 40 dk sürer. inip koşsan meydana çıkman için 5 dk sonra taksiye binsen 20 dk havalimanında olursun yani 5.30 gibi içeri rahat girersin havalimanının.

Ey tahribat hep sınava girdim bir ekmek parası kazanalım geleceğimize faydası olsun diye hep burda paylaştık eski zamanlarda olmadı umarım bu sefer ekmek paramızı iyi şekilde çıkaracak bi işe nasip olurda kurtulurum bu hayattan... ey thy bizide al kapına bizde çalışalım. pek giren yok sanırım. evvelki senede bakımcı diye kocaelye 1500 kişi üstünde insan sürüsü geldi. ben ilk 100 e giremedim ama 187. oldum o da aptalca sırf ingilizce sanmamızdan ötürü. oysaki mantık sorularıda can alıcı kısmıydı.

izmitteki mülakata gittiğimde sabah istanbula karaköye gittim malzeme aldım ordan kocaeliye mülakata giderim diye hesap ediyorum neyse izmitte yol yapımı trafik felç. normalde mülakat 1 ile 4 arası ben 3 de ordaydım hocalar toplanmış giderken koridorda yakaladım beni mülakat yaptılar ama en baştan kaybetmiştim sonra birde geç kalmıştım adamlar kırmamış mülakat yapmışlardı.  fakat ilk 100 e girenler alınmıştı listede. birde o sınav yapılan okulun uçak bölümü mezunu ve okuyanlar alınmıştı genelde. neyse olmamıştı. ama bu sefer istiyorum. 

özelden bana telefonunu gönder beyazıt meydanında buluşalım.

kaygusuz tarafından 30/Eyl/16 00:41 tarihinde düzenlenmiştir

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
Toplam Hit: 3376 Toplam Mesaj: 33
sabiha gökçen havaalanı