folder Tahribat.com Forumları
linefolder Müzik & Sinema & Tiyatro & Kitap & Televizyon & Seminerler & Edebiyat
linefolder Istanbulda Starwars7 İ İzleyebilecegim En İyi Sinema Salonu?

Istanbulda Starwars7 İ İzleyebilecegim En İyi Sinema Salonu?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

Sitede bir eleman bilet satıyor ucuz aga. Oradan aldım ilk defa imax izleyecem. Sen git amerika'da izle. Biz fakirik bilmiyok.

DrKill tarafından 05/Ara/15 01:16 tarihinde düzenlenmiştir

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

Ayrıca dip not ataşehir trioda en son 35mm makine kullanılıyordu bahsettiğin içinde bar olan wings salonda

www.kriptopedi.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ste1n
    ste1n's avatar
    Erkek

akasya acibadem deki imax bana gore istanbul daki en iyi imax salon. zaten en son insa edilen imax salon da o.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

Deri koltuklu salon bulup çiftli koltuğa çökmek lazım. 

Cinemaximumlarda koltuklar insanın sırtını ağrıtıyor.

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek

galeria da izle..en son koltukları çok iyiydi. hatta 2 li koltuk bile vardı :) yata yata izle.

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek
    Easx bunu yazdı

Hocam Cinecity Trioda projeksiyon makinistliği yaptım yaklaşık 1.5 sene boyunca. 

Ataşehirdeki açık diye biliyorum 

Hocam bahsettigin sinema bu mu?

Eger buysa çok güzel ama açık havada izlenmez star wars. Kapalısı yokmu bunun

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek
    THT2005 bunu yazdı

galeria da izle..en son koltukları çok iyiydi. hatta 2 li koltuk bile vardı :) yata yata izle.

Salonlar çok küçük hocam Galeria'da. :-)

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Taksim demirören bana çok rahat geldi koltukları filan

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aksata
    aksata's avatar
    Erkek
    ste1n bunu yazdı

akasya acibadem deki imax bana gore istanbul daki en iyi imax salon. zaten en son insa edilen imax salon da o.

en son imax terminator ve yıldızlararası filmlerini izledim. bencede baya kaliteli, tavsiye ederim.

Bazıları özgürlüğü sadece kendileri gibi düşünenlere reva görüyor...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

Hocam şimdi 2 ayrı seçeneğin var.

1- Görsel olarak en iyi, oturma düzeni ve rahatlık ortalama/ortalama üstü

2- Oturma düzeni ve rahatlık olarak en iyi görsel ortalama üstü.

1- Eğer görsel kaliteyi arıyorsan imax sinemalarına bakman lazım. İstanbulda hem istinye park hem marmara parktaki salonlara gitmiş biri olarak marmara parktaki imax makinasının vediği görüntü daha canlı ve net geliyor. Görsel açıdan imax in verdiği hissiyatı başka salonlarda almanın mümkünatı yok.

Temsili olarak akasya avm deki imax salonu:

2- Ben rahatıma bakarım perdenin/salonun büyüklüğü çok da önemli değil dersen eğer bağdaş kurup oturabileceğin rahatlıkta koltuklara sahip taksim demirören avmdeki cinemapink salonlarına bakabilirsin. Cinemapink'in salonlarının neredeyse hepsinde bu tarz rahat oturma düzeni mevcuttur. Makina olarak sony nin dijital cinema 4k makinelerini kullanıyorlar. Görüntü olarak perdeler çok büyük olamamsına rağmen standart salonlara göre üst seviyede. Ses sistemi olarak da en azından demirörendeki salonlarda dolby atmos vardı.

Demirören avm cinemapink salonu:

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
Toplam Hit: 2956 Toplam Mesaj: 32
star wars vii vip sinema salonu