folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder İşte Başlıyor[Üniversitede Türban Kalkıyor]

İşte Başlıyor[Üniversitede Türban Kalkıyor]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C3Z4
    C3Z4's avatar
    Erkek
    anubisx bunu yazdı:
    -----------------------------
    C3Z4 bunu yazdı:

SilenC3 bunu yazdı:
    şimdi ünilere türbanlı giriolsa bende budist oldm o kutsal elbiseyle girmek istiyorum o nası olcak ? hani iyice özgür olmuştuk ?
    kaldır şu örümceği kafandan etrafına bak .herkez biz gibi olmak isterken biz başkalarına özeniyoruz ... neyse

tutanmı var, giydinde giyme diyenmi oldu ?

İstersen mini etek giy,  giyenler yokmu ? Peki karışan varmı ?

resmen sıçıyorsunuz, belli a.q. açık kıç baş görmek istiyorsunuz onun içinde karşısınız, derdiniz bu. Derdiniz bu olmasa başkasının türbanı bi tarafınıza batarmıydı ? Size ne kimin ne giydiği ahlak dışı olmadığı sürece?

Hatta bizi Biz çok abazayız milletin orasına burasına bakarız die almıolar de mi AB ye ..

Hani biz gerici, irticacı , yobazızya o yüzden almıyorlar.

Bu sevmediğiniz dinden korkuyorlar, akıl çerçevesinde hareket eden insanın bu yolda olacağını bildikleri için almıyorlar bizi.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tyler_Dayi
    Tyler_Dayi's avatar
    Erkek
    birincisi ampülü felan destekler hiçbi niteligim yok genelleme yapılmasın burda yorum yazanlar hakkında, ikincisi gelenek diyelim peki biz milletçe gelenekçi degilmiyiz niye sorun oluyo madem üniye girmek o örtüyle, hadi onuda geçtim hiç dinledinizmi okuma istegi elinden alınan türbanlı birini, bi bok biliyo gibi ahkam kesmeyin...

all this pain is an illusion...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bandit
    Bandit's avatar
    Erkek

HolySeclorum bunu yazdı:
    Cins cins konuşup durmayın yav,atamızı dedemizi okuyacakmışız.O dönemde başörtü bir gelenek olarak görülüyodu şimdi ise islamın bi sorunluluğu olarak görülüyo.Şu an bile biçok köye gidip kadınlara sorun neden takıyosun diye,alacağınız cevap "işte adet olmuş anamızdan ninemizden böyle gördük bizde takıyorz" şeklinde olur. Demezlerki bu dindendir... Siz böyle türbanı savuna durun başa getirdiğinizde sizden cesaret alıp sizin üstünüzden geçinsin.

bizim dinimiz gelenek görenek haline gelmiş demekki ondandır öle demeleri:)

* Bugün Türk-Kürt yarın ÖzTürk-Arap Türkü- sonra İşçi-Memur en son Ali-Veli-Mehmet... Ahmet Kaya
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek
    ya herkes kendi tarafından bakıyor konuya, mini etekli biri namaz kılamazmı mesela ? kılarken mini eteklemi kılıyor yoksa uzun eteklemi? camiye veya mezara girerken mini etekle giren başı açık bir kadın gördünüz mü ? herşeyin bir uslubu var. bunuda aynen böyle düşünün türbanlı öğrenciler okula giremez!

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bandit
    Bandit's avatar
    Erkek

Stifler bunu yazdı:
    ya herkes kendi tarafından bakıyor konuya, mini etekli biri namaz kılamazmı mesela ? kılarken mini eteklemi kılıyor yoksa uzun eteklemi? camiye veya mezara girerken mini etekle giren başı açık bir kadın gördünüz mü ? bunuda aynen böyle düşünün türbanlı öğrenciler okula giremez!

kılar kılamaz deil ama ben onu hem camide namaz kılarken görüp hemde dışarda mini etekle dolaştığını görürsem onun dininin görevlerini Allah içinmi yoksa süs diye mi yaptığınıda görrüm...!

* Bugün Türk-Kürt yarın ÖzTürk-Arap Türkü- sonra İşçi-Memur en son Ali-Veli-Mehmet... Ahmet Kaya
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeYeT
    HeYeT's avatar
    Erkek

Tuğrul baba  +1

Tuğrul baba gereken  cvbı her yönüyle anlatıp vermiş  bundan gayri konuşmam

matematik24.com
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek
    Bandit bunu yazdı:

Stifler bunu yazdı:
    ya herkes kendi tarafından bakıyor konuya, mini etekli biri namaz kılamazmı mesela ? kılarken mini eteklemi kılıyor yoksa uzun eteklemi? camiye veya mezara girerken mini etekle giren başı açık bir kadın gördünüz mü ? bunuda aynen böyle düşünün türbanlı öğrenciler okula giremez!

kılar kılamaz deil ama ben onu hem camide namaz kılarken görüp hemde dışarda mini etekle dolaştığını görürsem onun dininin görevlerini Allah içinmi yoksa süs diye mi yaptığınıda görrüm...!

yani mini etekli başı acık bi insan 10 dakikalığına kapanıp namaz kılarsa ne görürsün onu söyle sen?

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    anonim6918524
    anonim6918524's avatar
    Banlanmış Üye
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Takmışınız mini eteğe.Giyenlerin hepsi kaşar.Ne dinden ne imandan ne de dünyadan haberleri var.Ona buna vermekten başka işe yaramıyorlar.Piyasada fazla mini etek giyen görmüyorum.Türbanın tersi olarak şunu gösterip durmayın.

λ
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bandit
    Bandit's avatar
    Erkek
    Stifler bunu yazdı:
    Bandit bunu yazdı:

Stifler bunu yazdı:

yani mini etekli başı acık bi insan 10 dakikalığına kapanıp namaz kılarsa ne görürsün onu söyle sen?

bişey görrüm demedim hem mini etekle dolaşıp hemde kapanıp namaz kıldıı zaman ben onun dinine ne kadar düşkün olduğu hakkında şüphe ederim demek istedim... 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    Bide düzgün tartışabilseniz..

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
Toplam Hit: 12346 Toplam Mesaj: 101