folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder İşte Başlıyor[Üniversitede Türban Kalkıyor]

İşte Başlıyor[Üniversitede Türban Kalkıyor]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkblood
    darkblood's avatar
    Erkek

türban yasağı tam bir palavra:

size bi olay anlatam.

geçen seneydi galiba çukurova universitesine A.N.Sezer geldi ve üniversite alanına bir tane bile kapalı öğrenci alınmadı. normalde kapalı öğrenciler üni alanını bırak sınıfın kapısına kadar kapalı gelip sadece derse açık giriyorlardı ama bu sezer gelince nedense öğrenciler hukuki hakkı olan eğitimi bile sekteye uğratıldı neden birilerinin egosu tatmin olsun diye! özellikle baştaki takıntılı tiplerin ve uzantıları belirsiz ders hocalarının!?!?!?

ha bazı kardeşlerim ılımsı islam demiş!

eğer ılımlı islam gelirse yahudilerden bi farkımız kalmaz! dünyadaki orospu milletlerden biri oluruz tıpkı ermeni ve yahudiler gibi!!(kürtleride yapmak istediler ama başaramadılar)

irandaki islamda islam değildir tam bir deli saçması, islam saadet devrinde tam anlamıyla yaşanmıştır! o devire bakmak lazım!iranda işin cılkı çıkmış durumda! Allah başlarına bela vermezse şükretsinler!

birde şu demokrası olayı dört halife devrinde  adam akıllı hayat bulmuştur! şu an türkiyede demokrası yoktur önümüze baykal,tayyip,bahçeli vs vs gibi tipleri koyup bizi bunlardan medet umar getirmişlerdir! gerisi boş! ve oyalamacadan ibaret!

sonuç olarak bi yasak türbanla başlar bir ara itüdeki gibi top sakala kadar alır başını gider! ve türk genciyle çocuk gibi dalga geçerer! onu bunu anlamam ve dinlemekte istemem! kimsenin kıçına başına karışmasınlar! Yök denen kümesi yerle bir etsinler başkabişi istemem! yoksa üniversitelerde bekçi olmayı bile haketmeyenleri başımıza hoca diye dikerler! evet %90ı üniversitelere bekçi bile olamaz bakmayın orda burda dayılarından torpilliler! 

bilenle bilmeyen bir olur mu?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hojucuk
    hojucuk's avatar
    Erkek

ontedi: insan gormek istedigini gorur, anlamak istedigini anlar.. o sembol olarak gormek istemedigin hac , asyada, avrupada kac milyon genc tarafindan moda olarak, ideoloji disinda.. aksesuar olarak kullaniliyor biliyor musun ? Bir kilic, bir ayyildiz, bir hac, bir kurt kolye ucu.. yuklenilmis deger tabu goruldugu surece agir durur, hayatin akisina birakirsak dejenere olup siradanlasacaklardir zaten. 

insanlarin ozentileri , egolari , arzulari , takintilari dis gorunuslerinde farkliliklar yaratabilir , bunun dine veya demokrasiye olumsuz bir yaptirimi olmadigi gibi; hos karsilanmamasi durumu huzursuzlugu beraberinde getirir.

Etegin gotte nasil durduguna, pantolonun uckuruna bakildigi gibi; turban'in siyasi dusurundan ziyade, kafana nasil durduguna bakmali, insanlarin tercihlerine saygili ve sabirli olmaliyiz. Senin olani senden almadiklari surece; baskasinin olani ondan almak haksizlik; yer ve mekan ise teferruattir.

halk kendi kendini yonetir, gitmedigi yerde zaten duzeni degistirir, selametle.

C* ya hepsin ya hic..ya TÜRK"sün ya pic!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    burakerk
    burakerk's avatar
    Erkek

BENDE ÖZGÜRLÜK İSTİYORUM O HALDE!!!

KKTC DE OKUYORUM VE ANTALYADA YAZ AYLARINDA ÇOK SICAK OLUYO OKULA BOXERLA GİTMEK İSTİYORUM.......

BENDE ÖZGÜR Bİ TÜRKİYE CUMHURİYETİ WATANDAŞIYIM O HALDE BUNUNDA ÖNÜ AÇILSIN!!!!

sonun başlangıcı!!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hojucuk
    hojucuk's avatar
    Erkek

buraberk: boxer ic camasiridir, kisa pantolon / sort zaten giyebiliyorsun.

yok ben dal dasak gitmek istiyorum diyorsan bu senin ozgurlugunun hattini degil, orf adetinin basitligini gosterir, kendine yakistirabiliyorsan, cevrenin ne dusuneceginide umursamiyorsundur zaten, 

olurda yolundan alikoyulursan; bu siyasi bir zarar verebileceginden degil, insanligi rencide edecek yaptirimindan oturudur. 

C* ya hepsin ya hic..ya TÜRK"sün ya pic!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurdo
    kurdo's avatar
    Erkek
    amele_2 bunu yazdı:
    -----------------------------

kendi ülkesinde ki çoğunluğun dinine saygı duymayan sözde laiklerden ne bekliyoruz ki hojucuk?

ben bunu anlamam götüne kadar mini etek giyince modern oluyorlar.

dini gereği başını kapatıp, kıçını başını göstermeyince örümcek beyinli yada yobaz oluyorlar.

ben böyle zihniyeti sikeyim afedersiniz.

hani özgürdük a.q?

hani özgür ülke ? hani hak, hukuk, adalet

boş a.q milletin alayı boş

öpücem :) 

kendinize ayığ olunuz
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hotboy
    hotboy's avatar
    Erkek
    burakerk bunu yazdı:

KKTC DE OKUYORUM VE ANTALYADA YAZ AYLARINDA ÇOK SICAK OLUYO OKULA BOXERLA GİTMEK İSTİYORUM.......

git zten, gayet özgürsün, bizim okuldaki bazı kızlar bir karış etekle geliyor, kimsenin bişi dediği yok, hatta haerkesin hoşuna gidiyor. çağdaş kız, medeni kız, ilerici kız diye anılıyorlar hatta 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkblood
    darkblood's avatar
    Erkek

işte bu! BOXER! tabii nie istemeyesin kardeşim tabiki gidersin! bende ovaya gittiğim çamurlu eşyalarımla gitmek istiyom, :) motivasyonum artıyo! ama ne idüğü belirsiz derebey hocaları seni veya bizi sınıfa alırsa!

Hani çok saçma bi laf var! eğitim kurumları halka açık yerlermiş! sie!! nineme anlat o palavrayı! :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anubisx
    anubisx's avatar
    Erkek
    O onun seçimini gösterir.Aynen  kızların taktığı başörtüsü onların örf ve adetinin yüksek olduğunu göstermediği gibi.Seçimlere kimsenin karıştığı yoktur.Ancak sen o başörtüsünü Allah ile arandakinden geçip de siyasetle arana alırsan o zaman herkes karşı çıkma özgürlüğüne sahiptir.Herhangi biri seçim yapmakta özgürdür fakat yaptığı seçim bana bize bir şekilde zarar veriorsa o kişinin karşısına çıkmak seçimlere saygısızlık değildir.

http://yigitdemirag.com
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    burakerk
    burakerk's avatar
    Erkek
    hojucuk bunu yazdı:

buraberk: boxer ic camasiridir, kisa pantolon / sort zaten giyebiliyorsun.

yok ben dal dasak gitmek istiyorum diyorsan bu senin ozgurlugunun hattini degil, orf adetinin basitligini gosterir, kendine yakistirabiliyorsan, cevrenin ne dusuneceginide umursamiyorsundur zaten, 

olurda yolundan alikoyulursan; bu siyasi bir zarar verebileceginden degil, insanligi rencide edecek yaptirimindan oturudur. 

Ben insanlığın ne kadar rencide olduğunu 50 derecede kara çarşaf giyen,ben yanlarından geçerken arkasını dönüp yere oturan kadınlardan gördüm.......Turgut Reis dersanesinde kızlar ve erkeklerin sınıflarda ayrı oturtulması bi yana kantinleri ve merdivenlerinin ayrı olmasında gördüm...........Süleyman hocaya bağlı bi cemaat evine kadir gecesi kuran-ı kerim dinlemeye gittiğimde bana gösterilen "FETTULLAH GÜLEN CIA AJANIDIR" slaytında gördüm....

daha neler neler....anlatsam roman olur....

Kusura bakmayın ama bu islam değil bu insanlıkta değil....Bende okula boxerla gitmeye çok meraklı değilim.Senin gibi birinin "bunun bi tepki olduğunu" anlamayacağını ve çıkıp böyle bişey yazacağınıda zaten bilerek yazdım bu yazıyı

Allah Akıl Fikir versin

sonun başlangıcı!!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkblood
    darkblood's avatar
    Erkek
    hotboy bunu yazdı:
    burakerk bunu yazdı:

git zten, gayet özgürsün, bizim okuldaki bazı kızlar bir karış etekle geliyor, kimsenin bişi dediği yok, hatta haerkesin hoşuna gidiyor. çağdaş kız, medeni kız, ilerici kız diye anılıyorlar hatta 

zuhahaha!

millete bak!

tabiki medeni kız! ÇAĞDAŞ kız!

diğerleri YOBAZ! nie soyunmuyo orasını burasını göstermiyo! bu işeri en çok ÇYD, ADD gibi yerler ilgilenio!

Atatürk yaşasaydı ALAYININ KELLESİNİ ALIRDI!

Toplam Hit: 12347 Toplam Mesaj: 101