folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder İşte Fotoğraflarla İlker Başbuğ

İşte Fotoğraflarla İlker Başbuğ

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sharp
    Sharp's avatar
    Erkek

Z-CHAN bunu yazdı:
    -----------------------------

Yoğun istek üzerine...

zumsukün dediği gibi benzemio...

ayrıca bende geçen izmir selçuktaki meryem ana tübesimi ne var hristiyanların oraya gitmiştim görmek için hristian mı oldm şimdi ? 

www.yesilgrow.com - Growshop
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Khellix
    Khellix's avatar
    Erkek

adam benzemiyor,bide diger fotoraflarin aksine gülümsüyor.

Orduyu yıpratmaya çalışıyor şerefsizler !!

Nullum crimen sine lege
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XpertVision
    XpertVision's avatar
    Erkek
    abi bence o ilker başbuğ olamaz çünkü gülüyor :) birkere burdan kaybediyor :) ilker başbuğ gülmez :D
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1903
    1903's avatar
    Erkek
    arkadaşlar adam ilker başbuğ'a benzemiyor gibi iddialarda bulunmanıza gerek yok.bunu yaparsanız, ilker başbuğ'un ağlama duvarındaki resimleri işine geldiği gibi yorumlayan, bundan farklı şeyler çıkarmaya çalışan kişilerle aynı kefeye girmiş olursunuz.

lamı cimi yok.ağlama duvarındakide ilker başbuğ, mescid-i aksa'da dua eden de ilker başbuğ.burasıda laik Türkiye cumhuriyeti.yani bundan ne anlıyoruz ? insanların devlet kademelerinde bir yerlere gelmesinde dinin hiç bir etkisi olamaz.e o zaman ? neden rahatsız olayım yani.ilker başbuğ yahudi olsa bir yasal yanlışlık mı olur ortada ? zaten resimle insanların dinini ortaya çıkarabilen insanlar neden tercihini ilker başbuğ'un yahudi olmasından yana kullanmış olabilirlerki ? aynı adam camide dua da etmiş.neden müslümanmış demiyorlar ? ortadaki art niyet açık seçik belli.

gücüne güç katmaya geldik.formanda ter olmaya geldik.Beşiktaş seninle ölmeye geldik BEŞİKTAŞ !
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpY-EaFw
    SpY-EaFw's avatar
    Erkek
    Ha ilker başbuğda bu kadar gerizekalı(!) bir adam. Yanında koruması yok yani böyle saçma sapan şey olmaz.Ne İlker başbuğsu yahu,alakası yok benzerlik var evet ama o değil.. Ağlama duvarına gidiyor. Ve üstüne gelecekte başına iş açmasından korkmayacak şekilde fotoraf çektiriyor.Adam ilker paşaya çok benziyor ama ilker paşa değil. İlker paşa bu diyenlere gülüyorum yalnızca ve en yakın zamanda bir göz doktoruna gitmelerini öneriyorum. Benzerlikle eşitlik aynı şey değildir, optik olarak algılayamasalar bile..

ilk oyu bu sefer ben kullanamadım :Y abi ben kullanmadan oy vermeyin aq
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tranceport
    tranceport's avatar
    Erkek
    provakotörler gene iş basında desenize
    sezer iiçin büyükanıt için solediler yetmedi şimdi buda basbug için soluolar çamur at izi kalsın ..
    tek kelimeyle yazık !

Atatürkçülük ölmez bir hedef, yükselen bir şereftir.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

fatihack ,SpY-EaFw

abi :)  aynı kefe şu bu olayı değil.Adamlar demiş ki bu.Tartışmaya girmeyerek sadece onların aa gördün mü birşey diyemdi demek doğru demesine neden olursun.Kanıtını sunacaksın al baba alakası yok diyeceksin.Altına alakası olsa dahi LAİK bir ülke yahudi de olabilir diyeceksin konu kapanacak.

Hea durum şu ki yahudiyse bana batar.Her yahudi israile çalışır.Fakat kimse kusura bakmasın tsk o kadar Atatürk e bağlıdır ki komünisti, faşisti, şeriatçısı, yahudisi giremez.Dış çizgilerde adam tsknın üst seviyelerinde tutunamaz.Onu geç genlkurmak başkanı falan hiç yapmazlar adamı.

Bu adamda en az diğer genel kurmay başkanları kadar sağlam.Kimsenin şüphesi olmasın.Bir birine benzeyen insan tonla var.Onların remsini gösteirp lan bu yahudi demek tsk yı yıpratmaktır.

Yaptığınız şey suçtur söyliyeyim! Özellikle ergenkondan sorna tahribat gözlemleniyor olabilir :) dikkat edin yarın mahkeme kağıdı falan gelmesin.

aynı mesajı tkerar tekra yapıştırıyorum

zumsuk bunu yazdı:
    Z-CHAN bunu yazdı:

Yoğun istek üzerine...

Bence tıpa tıp denecek kadar bir benzerlik yok

istediğin kadar fotoğrafa bak.Hadi diyelim o.İbadet mi ediyor?

Hemen bi fotoyla dar ağcına yolladınız ya helal.
    Fotodaki o mu?
    Oysa yahu dimi?

Bi sorgulayın şunları!

yüz hatlarına bakın yukardakinin daha geniş..Ey cemaatçi müminler hani şu ibadeti cehennemden korkup yapan dar kafalar.Siz bilmez misiniz kul hakkında olmayan şeyleri söylemekte günah ?? 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1903
    1903's avatar
    Erkek
    haklısın hocam da ben zaten tartışmaya girmeyelim demiyorum.tartışmamızı isabetli yapalım diyorum.hayır o yahudi değil, veya hayır bu resimdeki ilker başbuğ değil dersek, bizde bu ülkedeki insanların farklı dinlere mensup olmasından rahatsız oluyormuşuz gibi bir hava oluşur.buna gerek yok.dediğin ve dediğim gibi ülkenin rejimini söyleyip, bu durumun herhangi bir yasal engel teşkil etmediğini belirterek kenara çekileceksin.buda bir tartışma biçimidir.sonuçta herşey yasalarla ortada, karşındaki adam daha fazla ileri götürse nolurki ? sadece laf kalabalığı.

gücüne güç katmaya geldik.formanda ter olmaya geldik.Beşiktaş seninle ölmeye geldik BEŞİKTAŞ !
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ilower
    ilower's avatar
    Erkek
    tartışmanın bı anlamı yok hocalar...

Akıllı yatırımcı gerçekçidir. Kötümserlerden alır, iyimserlere satar.
Toplam Hit: 8469 Toplam Mesaj: 50