folder Tahribat.com Forumları
linefolder Tahribat.Com - Sosyal Etkinlikler
linefolder İşte Geldi... Taze Taze Ankara Fotoları :)))

İşte Geldi... Taze Taze Ankara Fotoları :)))

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

İİde Rene Hani linkler...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    (Partinin fotoları gelecek...
    desingner ile görüşecem o konu için!!!!)

Manyaktı varya dün :)))

İLk olarak x11 ile biz buluştuk. zaten birbirimizi tanıyoduk onun için zor olmadı!!!

SOra baktık birbirimizi tanımıyoruz saat oldu 2.10 kimse yoq :))

x11 evde fanatik ve star gaztesinden tahribat.com yazısı kesmiş onu kaldırmaya başladık havaya kimseden tık yok :)))

Artık milletin yanı gidiyoruz bağıra bağıra o bana intikam zamanı diyo ben charmander tahribat filan diyorum.. sora millet ters ters bakmıya başlıyo o zaman anlıyoruz onların bizden olmadığını :)))

neyse tahribat tahribat diye bağırınca hellowen meyersen 15 dakikadır arkamızdaymış :) o fark etti siz tahribattanmısınız diye sordu biz<de evet dedik..
    neyse hellowenı bulduk :)) bu sefer charmander ile road kaldı.. artık x11 le beraber gidiyoruz milletin kulağının dibine charmander pikacu fian diye bağırıyoruz :))) sora ban birini kestirdim gözünme intikam zamaı diye bbağıracaktımki tam x11 beni çağırdı gel bulduk diye :)) eveeet charıda bulunca geriye road kaldı :))
    onuda char telefonla aradı ve birbirimizi bulduk...

Neyse gittik karanfilde bi cafeye orada baya eylendik konuştuk filan havadan sudan tahribattan :)))

Sora bu bizim tahribat.com kağıdsının üxtüne isimlerimimzi filanm yazdık fotoraf çektik üzerine gül filan koyduk :)))

Sora hellowen kağıdı koydu masanın üserine bende modtumu koydum sklana saklana hacked by tahribat yazdı masanın üzerinie!!!!

durun şimdi iptale filan basacam yazdıklarımın hepsi gidecek :)) hele bunu bi yaziim!!!

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ir2
    ir2's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    yuhahhahaha hellowen o ne lem ne kadar yaşlıasın heheheheheh ben daha genç beklyişdum annane gibiişeysin lan
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordofdarkness
    swordofdarkness's avatar
    Erkek
    ne güzel eğlemişsiniz.darısı istanbul buluşmasının başına...

Kısa Pantolon, Paslı Çakı, Dizde Kabuk Bağlamış Yara, Kısa Çakı, Paslı Pantolon, Yarası Gözde Kalmış Kabuk
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Erkek
    hah neyse oradan kalktık sora bizim cafeye gittik cd çdkmdye charmanderın elinde bis sürü cd vardı ondan yararlandık

sora road master gitti 4 kişi kaldık sıhhıyeye kadar hellowen la beraber yürüdük :)) sora oradan hellowen da ayrıldı... geriye 3 kişi kaldık x11 ben bide charmander!!!!

charmandırın saat 7.10 gece kalkıyodu treni biraz gezdik filan sora istasyona gitik bunu treni geldi

char gitti ve bizde ayrıldııııkkkkkk..
    .

işte ankara buluşmasının kısaca özeti...

hem baya matrak oldu hemde güzel....

enkısa zamanda tekrarrrrrr!!!!!!!!!!!!!!

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Deer_Skull
    Deer_Skull's avatar
    Erkek
    helal gençlik tahribat gittikçe somutlaşıyo. Helloween :))) cici kızz. Charmnander yakışıklı ipna
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ir2
    ir2's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    hhee ya fotodan çıkmış yada hellowen 50 yaşında ehehhe
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyBoY
    HolyBoY's avatar
    Erkek
    ehehe Güzel olmuş Charmander seni merak ediyodum görmüş oldum :)) şu road master bizim martyn_ na baya benziyoo :)) renega senin gözler kangibi olmuş yoksam kan filanmı içitn :)) x11 de bizim mutreft e benziyo hemde baya :))

Sana gelince Hellowen abba criminal abimin bana gösterdiği fotoda ufacık bi kızdın burda kocaman olmuşsun :)) zaman ne cabuk geçmiş ehueuhu Demek ben haklıymışım sen eskiden amma salıyomuşsun yok sokağa bilem cıkamıyonmuşsun felan :)) iyi kandırmaya calışmıştın beni :)) ama hatırlarsan yutmamıştım zuhaa

1Numara.ORG WORK TEAM [ www.1Numara.ORG]
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Deer_Skull
    Deer_Skull's avatar
    Erkek
    ulam bu 4. resimdeki gül warya yanında da silah.hangi yeteneksiz çizdi lam bu silahı
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RoadMaster
    RoadMaster's avatar
    Erkek
    yakışıklığımı kıskanmayınız.
    hellowen orada gorundugu gibi değil.ha rene lem benim o çıplak karı resmiyle cekildiğim fotou neden yayınlamadın.bide hani su damsız girilmez yazısının yanında cekildiğim nerde ?
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RoadMaster
    RoadMaster's avatar
    Erkek
    deer renegade alien çizdi.
Toplam Hit: 18193 Toplam Mesaj: 72