İşte General Mobile Discovery 2

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    T3SL4
    T3SL4's avatar
    Erkek

Cihazı beğendim.

Stay hungary Stay foolish
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sayqo
    sayqo's avatar
    Erkek

Ben onu bunu bilmem yaklasik bi yillik discovery kullanicisiyim ilk 3-4 ay sıkıntı yok da ondan sonra telefon pert.. Sadece iki kez sarj soketi icin gonderdim garantiye kil kadar 1-2 dolarlik soketi 50 TL ye degisiyor servis. Donmalar etmeler salak sacma sd karta yuklu uygulamalari gormeyip reset istemesi heleki teli bi kez olsun dusurmus degilim ancak ekran sag tarafinda kararmalar basladi kamerada pembelesmeler vs. Ok bir f/p urunu olarak buyuk bir gaz ile almistim ancak nacizane tavsiyem uzak durun gidin samsung alin biraz daha paraniz varsa sadelikten yanaysaniz alin iphone bende karsiydim tele oyle ucuk bedeller odemeye ancak cikarttigi sikintilar zaten elbet sizin odemeye kactiginiz fiyati odetiyor.  Not: telden yaziyorum yazimda hata olduysa affola

Dostum! Ölmek değil mesele: Gömmüyorlar beni. Sorun,toprağa girememekte!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    sayqo bunu yazdı

Ben onu bunu bilmem yaklasik bi yillik discovery kullanicisiyim ilk 3-4 ay sıkıntı yok da ondan sonra telefon pert.. Sadece iki kez sarj soketi icin gonderdim garantiye kil kadar 1-2 dolarlik soketi 50 TL ye degisiyor servis. Donmalar etmeler salak sacma sd karta yuklu uygulamalari gormeyip reset istemesi heleki teli bi kez olsun dusurmus degilim ancak ekran sag tarafinda kararmalar basladi kamerada pembelesmeler vs. Ok bir f/p urunu olarak buyuk bir gaz ile almistim ancak nacizane tavsiyem uzak durun gidin samsung alin biraz daha paraniz varsa sadelikten yanaysaniz alin iphone bende karsiydim tele oyle ucuk bedeller odemeye ancak cikarttigi sikintilar zaten elbet sizin odemeye kactiginiz fiyati odetiyor.  Not: telden yaziyorum yazimda hata olduysa affola

4 GB anakartı söküp 16 anakart takıyorlar.Ondan dolayı değişim parası alıyorlar.Discovery 2 farklı bir firmadan alındı.General Mobile üstüne marka basıp satıyor.Discovery 2'yi Alcatel üretiyor.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek

disco 1 deki beta ne zaman güncellenecek bi bilgisi olan varmı ?

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

Disco patladı. Disco 2 de patlar gibime geliyor. o değil de eliti merak ediyorum. bir kaç kişi var elite alan. bakalım çıkar kokusu yakında. paraya kıyacan iphone alıcan hacı

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    joe_black bunu yazdı

Disco patladı. Disco 2 de patlar gibime geliyor. o değil de eliti merak ediyorum. bir kaç kişi var elite alan. bakalım çıkar kokusu yakında. paraya kıyacan iphone alıcan hacı

Elite değilde Elite Lite var 1.000 lira parasını dibine kadar hak ediyor fakat sadece Vodafone satıyor.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    Mustafa bunu yazdı
    joe_black bunu yazdı

Elite değilde Elite Lite var 1.000 lira parasını dibine kadar hak ediyor fakat sadece Vodafone satıyor.

aynen hacı vodofonedan almış arkadaş. peşin 1300müş 24 ay faturaya taahhütle 1190a almış.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SyspioniC
    SyspioniC's avatar
    Erkek

disco 2 nin 2. modeli ne zaman cıkacak  bir gelişme var mı?

"Derviş Yunus bu sözü eğri büğrü söyleme, Seni sorguya çeker bir Molla Kasım gelir."
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Bataryası çıkan ve hafıza kartı takılan model 15 Ekim'de satışta. Bu model tek sim kartlı olacak. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asa42
    asa42's avatar
    Erkek
    SyspioniC bunu yazdı

disco 2 nin 2. modeli ne zaman cıkacak  bir gelişme var mı?

http://tr.generalmobile.com/Discovery2plus.html#

çıkmış, 2+ demişler adına da

ama satan neresi var?

Toplam Hit: 16879 Toplam Mesaj: 131