İşte General Mobile Discovery 2

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heza
    heza's avatar
    Erkek

Bana kozmetik olarak dayanıklı bir tel lazım bu discovery lar nasıl acaba?  S3 ten memnunum ama bir yılın sonunda çerçeve yanları dökülmeye başladı. Eskiden 6630 vardı bir şey olsa 5 tl ye yeni kapak alıyorduk :)))) kullanınca en az bir kaç yıl kullanıyorum. 

Edit: imla

heza tarafından 19/Tem/14 05:02 tarihinde düzenlenmiştir

"We think too much and feel too little." By Charlie Chaplin from The Great Dictator.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    heza bunu yazdı

Bana kozmetik olarak dayanıklı bir tel lazım bu discovery lar nasıl acaba?  S3 memnunum ama bir yılın sonunda çerçeve yanları dökülmeye başladı. Eskiden 6630 vardı bir şey 5 tl ye yeni kapak alıyorduk :)))) kullanınca en az bir kaç yıl kullanıyorum. 

kılıfsız ( yanları da saran o silikonlardan  ) kullanmazsan hepsinin dökülüyor alümünyümlar hariç

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heza
    heza's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı
    heza bunu yazdı

Bana kozmetik olarak dayanıklı bir tel lazım bu discovery lar nasıl acaba?  S3 memnunum ama bir yılın sonunda çerçeve yanları dökülmeye başladı. Eskiden 6630 vardı bir şey 5 tl ye yeni kapak alıyorduk :)))) kullanınca en az bir kaç yıl kullanıyorum. 

kılıfsız ( yanları da saran o silikonlardan  ) kullanmazsan hepsinin dökülüyor alümünyümlar hariç

Hiç uyaran olmadı zamanında beee :/ flip cover kullandım o da cepte rahatsız ediyordu sırf bu yüzden apple alacaktım metal kasa diye. Neyse bir de öyle deneyelim bakalım. Dx akar eyvallah hocam. 

"We think too much and feel too little." By Charlie Chaplin from The Great Dictator.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    heza bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı
    heza bunu yazdı

Hiç uyaran olmadı zamanında beee :/ flip cover kullandım o da cepte rahatsız ediyordu sırf bu yüzden apple alacaktım metal kasa diye. Neyse bir de öyle deneyelim bakalım. Dx akar eyvallah hocam. 

np hocam da dediğm gibi tüm samsunglar kaplama veya plastik oldugundan köşeler dökülür kullandıkça.

ya tamamen gerçek metal olacak yada dökülecek , gerçek metal xperia z 1 -2 , htc one - iphone vs.

kaplama ve plastik lg , samsung vs.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Mediatek işlemcilerin en güzel yanı rom atmanın çocuk oyuncağı olması ve asla brick edilememesi. Aynı işlemciyi kullanan Mediatek telefonlardan rom portlamak çok kolay. Discovery 1'e bu kadar rom nasıl çıktı sanıyorsunuz ?

@ heza hocam Samsung'un tüm telefonları öyle. Mesala bende Lenovo var kenarları çelik ne soyulma var ne bir şey. Birde dünya markası olacak Samsung. 

mkyb tarafından 19/Tem/14 05:15 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asa42
    asa42's avatar
    Erkek

T50 o kadar iyi mi ki yaw :D

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Atakan
    Atakan's avatar
    Erkek

http://superkarinca.com/discovery-2nin-butun-detaylari/ 

detaylı bilgi.

"Discovery 2 için geçtiğimiz günlerde sizlere işlemcisi ve sim hakkında detayları vermiştim. Şimdi de size genel olarak birçok özelliklerini aktarıcam. Bu konuda sorular hem sosyal medya’dan hem de sitemiz üzerinden çok geliyor. Farklı sitelerde bu konuda “Haber yapmak” için yazılar yazmışlar ama sürekli bir genelleme yapılmış olduğunu görüyoruz. Beni takip eden arkadaşlarda iyi biliyor ki ben bir bilgi öğrendiysem direkt olarak söylerim, eğer henüz kesin değilse şuanda bunu paylaşamam söyleyemem derim. Konumuza dönmek gerekirse ;

Discovery 2′de MediaTek’in MT6592 işlemcisi bulunuyor. Bu işlemci gerçek 8 çekirdek deneyimi sunuyor. Mali-450MP4 grafik işlemcisi olacak. Bu grafik işlemcisi oyunlar için en yüksek seviyede olmayacak fakat orta seviyede de olmayacak. Yani Full HD’de akıcı bir oyun deneyimi vaad ediyor. Orta-üst seviye grafik birimi olduğunu söyleyebilirim.

Discovery 2′de 13 megapiksel’lik bir arka kamera olacak. Bu kamera ile birlikte gelişmiş özelliklere de sahip olacak.  Son günlerde Özçekim (Selfie) bir hayli arttı ve herkes bu şekilde fotoğraflar çekmeye başladı. Bundan dolayı firma bunu da atlamayarak 5 megapiksel bir kamera seçmiş durumda.

Discovery 2′de 5 inç‘lik 1920×1080(Full HD) piksel çözünürlüğünde bir ekran olacak. Bu ekranı besleyecek batarya da 2500 mah olacak. Oyun performansının işlemci ve grafik biriminden kaynaklı iyi olacağını söyledim fakat burda bir diğer önemli noktada ram ne kadar olacak ? 2 GB ram olacak ve buda oyunlarda yeterli bir ram miktarı sunacağını söyleyebiliriz.

Hafıza kartı ilk etapda olmayacak. Cihazın ilk önce Çift simli modeli satışa sunulacak. Bu çift simli halinde malesef hafıza kart girişi olmayacak. Fakat ilerki dönemlerde tek simlisi gelecek ve bu modelde hafıza kart desteği bulunacak.

Tasarım ne olacak ?

Tasarımı şuanda malesef size açıklayamam ama kısaca anlatıcam. Cihazın tasarımı gayet iyi. Discovery’nin tam bir devam modeli olacak. Tasarımı kesinlikle discovery’den daha iyi duruyor ve genel olarak bütün aynı kapasitedeki cihazların tasarımından daha iyi olacak. Tasarım göreceli bir kavramdır fakat ben cihazı çok beğendim. Discovery gibi tasarımsal olarak beğenilecek bir tasarıma sahip olacak.

Not : Cihaz Gionee Elife S5.5 değil arkadaşlar. Bazıları bu cihaz olacağını söylüyor fakat itibar etmeyiniz. Cihazın bütün detaylarını aktardım sizlere. İleride de inşallah fiyat bilgisini ve direkt olarak cihazı gösterebilirim.

Not 2: Umuyorum ki farklı siteler bu haberimi de kopyalarak genelleme yapmak yerine direkt olarak doğruyu yazar ve altına da “Süper Karınca’dan Ali Özer’in elde ettiği bilgilerdir” diye bir not düşer.."

Çılgın şeyh Müritleri coşturuyor...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek

Batarya gene tırt

Cigu bigule :(
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    O Şimdi Astek
    deja-vu
    deja-vu's avatar
    Erkek

Ne zaman geliyor bu ufaklık? Hafıza kartlı tek hatlı model beklicez bir de 

Almanya Fatihi
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bugrahan45
    bugrahan45's avatar
    Erkek

T50 nin  fiyatı ile çıksın piyasaya. yıksın ortalığı.

.
Toplam Hit: 16882 Toplam Mesaj: 131