İşte Nokia D1C

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

-Android 7.1 Nougat İşletim Sistemi

-1080p 5.2 inç Clerblack Ekran

-Snapdragon 821 işlemci

-3 GB Ram

-32 GB hafıza ve hafıza kartı girişi

-22.6 ve 8 MP Carll Zeiss Kameralar

-Parmak izi okuyucu

Bataryayı merak ediyorum. Nokia tam ortalıkta alınacak telefon yokken tekrar piyasaya çıkıyor. Android telefon alacaksanız şuan piyasada Çin markalarını saymazsak bi düzgün Samsung var. Oda patlama muhabbetlerinden sonra milletin midesi bulandı. LG desen her modelinde ayrı bir kronik sorun, Sony desen birbirinin aynı tasarımlar, HTC desen gereksiz pahalı...

Telefonun 2017 Mayıs gibi çıkması bekleniyor. Tabi o zamana kadar diğer markalar alıp yürür ama bakalım... Telefon iPhone ile aynı fabrikada Foxconn'da üretiliyor.

mkyb tarafından 07/Kas/16 16:23 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

düşük fiyatla girip kendini kanıtlarsa sonraki modelleri istediği fiyata satar. isimden yürümeye kalkarsa parasının hakkı telefon dahi olsa satmaz.

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

bi mate 9 konusuda bekleriz :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

Xiaomi gibi bir fiyatlandırma ile ilk ürünlerinde prestij/maliyet oranıyla gelirse istediğini elde eder yoksa girdiği ile kalır ancak

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Benimde tahminim o yönde. Büyük ihtimalle Türkiye'ye resmi olarak gelmez bu telefon ama paralel ithalat ile illaki gelir. Oda 1.400-1.500 civarı olur diyorum ben.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Quetzalcoatl
    Quetzalcoatl's avatar
    Erkek

gelse de artık yeni nokia telefona terfi etsem

Özgürlüğü anladıkça ona daha az sahip olursun.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

nokia yı oldum olası hiç sevmedim. birtek kamerası iyi birde nokia n91 in ses kalitesi çok iyiydi

geri kalan hepsi benim için çöptü.

başta symbian olmak üzere sevmim aga. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek

Bence tutar. 

"Biz sizden önce vardık" mantalitesi olmazsa, tutar yani. 

Şahsen ben, alırım. LG kullanıyorum, saçma sapan sorunları oluyor. 

Daniel-Koo tarafından 07/Kas/16 16:38 tarihinde düzenlenmiştir

ne diyon?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Quetzalcoatl
    Quetzalcoatl's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

nokia yı oldum olası hiç sevmedim. birtek kamerası iyi birde nokia n91 in ses kalitesi çok iyiydi

geri kalan hepsi benim için çöptü.

başta symbian olmak üzere sevmim aga. 

malzeme kalitesi ve uzun ömürlü olmasını es geçme. 

nokia lumia 1020 telefonum var ilk lanse edildiği tarihte yani 2013 yılında aldım. defalarca düşürdüm ettim falan ama hala canavar gibi. birde sistemi güncel olsa keşke.

Özgürlüğü anladıkça ona daha az sahip olursun.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Yıl olacak 2017 hala Symbian üstünden eleştiri yapmak saçma. Kaldı ki Nokia'yı bu hale getirenin Microsoft olduğu herkesin malumu. O beğenilmeyen Symbian ile sınıfta arkadaşlarla kızılötesi multiplayer yılan oynuyordum, uygulama kurarken hafıza kartına mı yoksa telefon hafızasına mı kurulsun diye soruyordu vs. Bu olay Android 7 ile yeni geldi.

Samsung ve LG'nin bir modelde ekleyip diğer modelde kaldırdığı televizyon kumandası portunu ise saymıyorum bile.

https://video.uludagsozluk.com/v/nokia-6600-97692/

Nokiaların en iyi tarafı sağlamlığı. Son zamanlarında çıkardığı cihazlar bile Alman tankı gibiydi.

mkyb tarafından 07/Kas/16 16:45 tarihinde düzenlenmiştir

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Yıl olacak 2017 hala Symbian üstünden eleştiri yapmak saçma. Kaldı ki Nokia'yı bu hale getirenin Microsoft olduğu herkesin malumu. O beğenilmeyen Symbian ile sınıfta arkadaşlarla kızılötesi multiplayer yılan oynuyordum, uygulama kurarken hafıza kartına mı yoksa telefon hafızasına mı kurulsun diye soruyordu vs. Bu olay Android 7 ile yeni geldi.

Samsung ve LG'nin bir modelde ekleyip diğer modelde kaldırdığı televizyon kumandası portunu ise saymıyorum bile.

https://video.uludagsozluk.com/v/nokia-6600-97692/

Nokiaların en iyi tarafı sağlamlığı. Son zamanlarında çıkardığı cihazlar bile Alman tankı gibiydi.

ben symbian ı oldum olası hiç sevmedim ki yıl 2017 ile alakası yok  mesela windows vista yı da sevmedim ama bugune göre değil genel olarak değerlendiriyorum.

nokia nın en  nefret ettiğim özelliği ki bunu apple dışında tüm üreticiler yapıyor

daima ileriye daima daha iyisi yerine aynı telefonların farklı renklerini boyayıp bi özellik çikarip bi özellik ekleyip tekrar satışa sunuyorlar

Toplam Hit: 5504 Toplam Mesaj: 36
nokia