İşte Nokia D1C

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    LhaNeT
    LhaNeT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

tasarım yerlerde yalnız

Büyüklük odur ki hiç kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, memleket için gerçek ülkü neyse onu görecek, o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır. Herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. İşte sen bunda karşı koyuşları yok eden olacaksın. Önüne sayılamayacak güçlükler yığacaklardır. Kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inanarak bu güçlükleri aşacaksın. Ondan sonra sana "büyüksün" derlerse, bunu diyenlere de güleceksin. Atatürk'ün Söylev ve Demeçleri, s. 112 - Zafer, zafer benimdir diyebilenindir. - Mustafa Kemal Atatürk 1881 - ∞
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

3 model gelecekmiş. Giriş seviyesi düşük donanımlı ucuz model, orta seviye ve üst seviye pahalı model. Her sene böyle 3 model çıkaracaklar sanırım.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    interfector
    interfector's avatar
    Homo
    PanxeR bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Yıl olacak 2017 hala Symbian üstünden eleştiri yapmak saçma. Kaldı ki Nokia'yı bu hale getirenin Microsoft olduğu herkesin malumu. O beğenilmeyen Symbian ile sınıfta arkadaşlarla kızılötesi multiplayer yılan oynuyordum, uygulama kurarken hafıza kartına mı yoksa telefon hafızasına mı kurulsun diye soruyordu vs. Bu olay Android 7 ile yeni geldi.

Samsung ve LG'nin bir modelde ekleyip diğer modelde kaldırdığı televizyon kumandası portunu ise saymıyorum bile.

https://video.uludagsozluk.com/v/nokia-6600-97692/

Nokiaların en iyi tarafı sağlamlığı. Son zamanlarında çıkardığı cihazlar bile Alman tankı gibiydi.

ben symbian ı oldum olası hiç sevmedim ki yıl 2017 ile alakası yok  mesela windows vista yı da sevmedim ama bugune göre değil genel olarak değerlendiriyorum.

nokia nın en  nefret ettiğim özelliği ki bunu apple dışında tüm üreticiler yapıyor

daima ileriye daima daha iyisi yerine aynı telefonların farklı renklerini boyayıp bi özellik çikarip bi özellik ekleyip tekrar satışa sunuyorlar

aha ha ha :D adam yenilikçi dedi ya la :D

< ="moz-extension://9452a2a7-a5d6-4a0d-b85b-a781b5911139/web/libs/ciuvo-addon-sdk.min.js" async="">

Aldanma insanların samimiyetine, menfaatleri için gelirler vecde, vaad etmeseydi allah cenneti, ona bile etmezlerdi secde..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

http://www.phonearena.com/news/Nokia-smartphones-to-be-unveiled-at-MWC-2017_id88003

27 Şubat'ta tanıtılacakmış.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Ekran paneli sızdırıldı.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Ekran paneli sızdırıldı.

oha lan bunları hep böyle montajını yapan kurulumunu yapan elemanlar mı sızdırıyor :D 

bu arada touch id var çok iyi 

http://www.leyladansonra.com/
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Foxconn fabrikalarında üretiliyor. Fotoğrafı çeken cihaz ise Xiaomi mi5s.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ari41
    ari41's avatar
    Homo

Su an note 4 kullaniyorum ama aktif olarak 6600 imda var. Ben gozumu nokia ile actim bilader. Eger herhangi bi telefon cikarirsa ben kesin alir kullanirim ben nokiaciyim aga

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SkynetX
    SkynetX's avatar
    Erkek

Resimde beyaz elbise giyen abi belli oluyor. :)))

Her konuya yazıyorum buraya yazmayacaktım ama herkeste eski NOKIA beklentisi var. 

NOKIA denilince o eski ruh canlanıyor milletin zihninde amma velakin ki öyle değil.

Symbian, sonrasında Maemo, MeeGo zamanlarında çok farklı bir heyecan vardı farklı bir ortam vardı. Artık yok.

Her telefonu heyecanla beklerdik. Birçok telefonunu kullanamadım içimde kaldı. 6600, 6680, N73, N70, N72, N82, N95 daha da var. Hepsi efsaneydi.

Bir N900 vardır ki efsanenin 1000000000 ile çarpılmış haliydi.

NOKIA; LG, HTC neyse o olacak. Çok bişey beklememek lazım.

Güzen günler için teşekkürler eski dost. :((

SkynetX tarafından 24/Ara/16 22:01 tarihinde düzenlenmiştir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

androidin lumia gbii stabiliyse hele bi de nokia. ilk defa tele verdiğim paraya acımam alırım

Toplam Hit: 5502 Toplam Mesaj: 36
nokia