İşte Samsung Galaxy Note 7

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

tizen gelişsede atık samsung dual os olarak sunsa telefonlarını , bir çok kişi beni bunları söylediğim için dışlamaya çalısıyor ancak android platformu o donanımın hakkını veremiyor 10gb da olsa kasacak o telefon 20gb da olsa. 

Tizen'i Google bırakmıyor bence. Bada vardı bi zamanlar iyi geliyordu ancak Google Samsung'a gel la beraber olak dedi Samsung Bada projesini iptal etti.

-----------------

Bunlar yeni fotoları. Edge ekranda kalemle nasıl çizim yapmayı düşünüyor bunlar merak ettim. Note 7'de beni tek çeken özellik iris tarayıcı. Lumia 950 XL'de gözümde güneş gözlüğü varken bile gözümü görüp açtı telefon. O kadar ileri bir teknoloji.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Samsung Türkiye çıkış fiyatı 3.500 lira olacakmış. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SkynetX
    SkynetX's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Samsung Türkiye çıkış fiyatı 3.500 lira olacakmış. 

http://www.hepsiburada.com/apple-iphone-6s-64-gb-apple-turkiye-garantili-p-TELCEPIPH6S64BE-N

Samsung hiiiç kusura bakmasın da bu telefona ben 3500TL vermem.  3500TL yi gözden çıkarmışsam iPhone alırım gider.

Evet teorim gittikçe daha doğru hale geliyor. Eğer Google kökten bazı değişiklikler yapmazsa Android telefonlar gittikçe pahalanacak.

Şimdi iPhone pahalı olduğundan alanlara keriz diyenler ne cevap verecekler bakalım.

Android in geleceği bu. Her yeni versiyonda daha fazla RAM ve işlemci gücü isteyecek. Dolayısıyla böyle Note cihazlar gibi kaliteli aletlerin fiyatları artacak.

Ya da şimdi bile olduğu gibi, Android in atıyorum 10.sürümüne sahip olan cihazda 2 GB RAM olacak kasım kasım kasılacak.

Ya şu alete kim 3500TL verir amk? Note5 den aman aman ne artısı var?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

2 GB ram Android kullandım kasma vs yok. Ha fiyat konusunda haklısın firmalar iyice abarttı. Ancak Hepsiburada'daki iPhone fiyatı TRT vergisi olmayan versiyon. Ellerinde stok var sanırım. Zira Apple'ın resmi sitesinde şuan 3.650 TL. Samsung fiyatıda vergili fiyat. 

Çözümü ise basit almayacaksın. Geçen senenin modeli Note 5'i al arkana bakma. Yeni çıkan her zaman pahalıydı ve pahalı olacak. 

Ha bana sorarsan 6 ay sonra kimsenin dönüp bakmayacağı telefon hepsi. İster iPhone olsun ister Samsung. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozgunlu
    ozgunlu's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Offf hem edge, hem note, hem de siyah. 

Telefon alacak varsa, bunu alsın düşünmeden :D

Hello, i am nothing. I come from Neverland.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

ekran boyutları kaç ?

sanki çok ince ve uzun gibi geldi

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    zalimadam bunu yazdı

ekran boyutları kaç ?

sanki çok ince ve uzun gibi geldi

5.7 inç standart Note boyutu işte. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

Genelde bu tarz tartismalara girmem.

Ama bu iphone yazan arkadaslar sanirim son iki senedir hic update yapmiyor.

6 ve 6s kullandim. Eskide kaldi o stabilite isleri. 

Hatta bir ara video cektirecektim arkadasa cekemedik dusunun neden

Su anda isler yuzunden gecici j5 kullaniyorum. Bir kere kasma donma yapmadi . Iki isletim sisteminide kullanmadan soyle boyle dememek lazim

Hepsinin bir acigi var iste . Zaten mukemmel telefonu yapsalar kimse birdaha telefon almayacak. S5 mini kullandim bundan once iph9ne daha fazla donup hata verdi. Oha filan diyeceklere kanit sunmama gerek yol telefon filan bi tarafimdada degil acikcasi. Sadece cok dusunmeyin bunlari fanatiklik derecesine getirmek bize yaramiyor tavir alip it gibi dalasiyoruz sonra . Onceki ios android konularindan anlasilacagi uzere

www.kriptopedi.com
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

https://www.youtube.com/watch?v=E9Xw2O_eyRU

Note 5'e göre tasarımı cidden güzel olmuş. Siyah olanı çok hoşuma gitti.

mkyb tarafından 28/Tem/16 19:34 tarihinde düzenlenmiştir

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

note 4 halen beni tatmin ediyor.

Toplam Hit: 5045 Toplam Mesaj: 54
galaxy note 7