İşte Satanizm..!(Edecek Söz Bulamıyorum)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Z-CHAN
    Z-CHAN's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    darwine küfredeceenize onunkinin veya mendelinkini çürütebilecek bilimsel bir araştırma ortaya koyun. bilim zaten eğer araştırmanız darwini çürütüyorsa bırakacaktır onu. ama siz anca kuranda aha böle yuazıyo ozman böle olmaz mantııyla devam edin merak etmeyin islam alemi çoook ileri gitçek :P

.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    B0LDPiL0T
    B0LDPiL0T's avatar
    Erkek

Z-CHAN bunu yazdı:
    -----------------------------
    darwine küfredeceenize onunkinin veya mendelinkini çürütebilecek bilimsel bir araştırma ortaya koyun. bilim zaten eğer araştırmanız darwini çürütüyorsa bırakacaktır onu. ama siz anca kuranda aha böle yuazıyo ozman böle olmaz mantııyla devam edin merak etmeyin islam alemi çoook ileri gitçek :P

bak şimdi hacı bundan üç dört sene evvel bu konuları araştırmıştım ben. bırak müslüman bilimadamlarını gavur bilim adamları bile bunun saçmallık olduğunu ispatlamışlardı. şimdi dicen bana kanıt göster v.s. inan onları aramaya uğraşıpda kafa sikemem şimdi.... ama yanılmıyorsam bu götverenler bi hücre rasgele oluşmuş falan diyolardı :D :D ve daha sonra bu hücre evrim falan filan geçirip bizleri oluşturuyodu.

şimdi hacı sana bi soru a.q aspirin denilen hapın bütün maddelerini doğaya bırak o kendi kendine aspirin halini alabilirmi :D 

tekrarlıyorum bak: darvinde mendelde safkan süzme orospu evlatlarıdır. mezarlarını sikeyim!  :D :D :D 

Kendine özgü fikir ve görüşü olmayıp, sadece başkalarının ağızlarının içine bakarak yorum yapabilmek nasıl bir duruştur, nasıl bir kişilik profilidir hiç anlayamamışımdır.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    morportakal
    morportakal's avatar
    Erkek
    B0LDPiL0T bunu yazdı:

Z-CHAN bunu yazdı:

bak şimdi hacı bundan üç dört sene evvel bu konuları araştırmıştım ben. bırak müslüman bilimadamlarını gavur bilim adamları bile bunun saçmallık olduğunu ispatlamışlardı. şimdi dicen bana kanıt göster v.s. inan onları aramaya uğraşıpda kafa sikemem şimdi.... ama yanılmıyorsam bu götverenler bi hücre rasgele oluşmuş falan diyolardı :D :D ve daha sonra bu hücre evrim falan filan geçirip bizleri oluşturuyodu.

şimdi hacı sana bi soru a.q aspirin denilen hapın bütün maddelerini doğaya bırak o kendi kendine aspirin halini alabilirmi :D

tekrarlıyorum bak: darvinde mendelde safkan süzme orospu evlatlarıdır. mezarlarını sikeyim! :D :D :D

o güzel küfürlerinle bizleri aydınlattıgın için saol. 

adı üzerinde teoridir zaten tek tanrılı dinden daha mantıklı gelir, bazıları inanır

cıkıpta bir darwinist tanrına yada inancına bu şekilde küfretse sen neler hissederdin acaba

bassinyourface
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    B0LDPiL0T
    B0LDPiL0T's avatar
    Erkek

aydınlatma olayına takılma o benim şahsi görüşüm beni bağlar ;) ( ettiğim küfürler )

olaya genel bak, yaptığım aydınlatmadan bir kaç cümle öncesine mesela ;) yada siktir et gitsin a.q :)

aslında dediğin gibi siktiri boktan hiçbir bilimsel dayanağı olmayan abuk sabuk bir teori için tartışmaya bile değmez. konuyu uzatmayada değmez herkez istediği gibi düşür istediğine inarır. benim şahsi görüşüm bu adamlar safkan ve süzme dirler ;)

Kendine özgü fikir ve görüşü olmayıp, sadece başkalarının ağızlarının içine bakarak yorum yapabilmek nasıl bir duruştur, nasıl bir kişilik profilidir hiç anlayamamışımdır.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Osiris
    Osiris's avatar
    Erkek
    bu ne lan sokaktaki insanlara sora sora yapılmış gibi bi belgesel

Bana bakip her zaman gulumseyin.
Toplam Hit: 4963 Toplam Mesaj: 26