İşte Windows 10!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek
    Slothere bunu yazdı

9 yine ara sürüm. Ek paket olması lazımken, 8.2 gibi yayınlanması lazımken yeni OS diye yayınlanacak. 10'un reklamı şimdiden başladığına göre 9 için pek ümitli olmamakta fayda var. 8'e sahip olanların 9'a ücretsiz geçeceğine dair haberleri son günlerde çokça görmeye başladım. Bu da ara sürüm mevzusunu pekiştirir nitelikte. 7 gibi stabil bir işletim sistemi varken Metro arayüzüne sahip geçiş modellerini lazım olmadıkça tercih etmemekte fayda görüyorum. 7 öncenin XP'si gibi bir devamlılığa sahip olacak. Özellikle Türk insanı için. 

9 diye bişey yok direk 10 çıkıcak yani 9 u tanıttılar 10 olarak :D

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YekteranBaymedir
    YekteranBaymedir's avatar
    Homo
    Mustafa bunu yazdı

Aslında en mantıklısıda o teknolojiyi bir sene geriden takip etmek. Zira yeni bir şey çıkınca fiyat pahalı oluyor. 1 sene sonra alınabilecek seviyeye iniyor. Fakat bu Windows için geçerli değil. Torrent akar abicim. 

fiyat olarak değil, stabilite açısından hep 1 sürüm geriden gelirim.

millet windows 7 kullanırken ben vista sp2 kullanırdım.

çünkü bilgisayarımda en stabili o olduğu için. o zamanlar daha 64 bit falan oturmamıştı.

ayrıca şu metroyu bahane etmeyin lütfen w8'e geçmemek için.

tek derdiğiniz oysa:

w7'deki başlat menüsünün birebir kopyası, ve dili türkçe

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

http://windows.microsoft.com/tr-tr/windows/preview-coming-soon

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Velespit Kampçısı
    ruhi
    ruhi's avatar
    Erkek
    Daft bunu yazdı
    Mustafa bunu yazdı

Aslında en mantıklısıda o teknolojiyi bir sene geriden takip etmek. Zira yeni bir şey çıkınca fiyat pahalı oluyor. 1 sene sonra alınabilecek seviyeye iniyor. Fakat bu Windows için geçerli değil. Torrent akar abicim. 

çünkü bilgisayarımda en stabili o olduğu için. o zamanlar daha 64 bit falan oturmamıştı.

tek derdiğiniz oysa:

lınkı varmı bunun ya da adı ne ındıreyım bende 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek
    Daft bunu yazdı
    Mustafa bunu yazdı

tek derdiğiniz oysa:

Bende senin gibi bir sürüm geriden geliyorum hocam. Yakında windows 8.1 pro satın alacağım inşallah. Nasıl yaptın o başlat menüsünü hocam programla mı registry ayarlarını değiştirerek mi yaptın?

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

şimdi 8.1 üstü daha çıkmadı mı yani ? çıkmadıysa ne zmn çıkıor ?

edit: seneye yayınlayacaklarmış oha! baya bi geç.sanırım bu yüzden 9 u atlayıp direk 10 yaptılar.preview kursak bi sürü problem error bug vardır gerek yok

Ekerci tarafından 30/Eyl/14 22:07 tarihinde düzenlenmiştir

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

win7 nin 10 yıl daha gideri var. aynı xp gibi.

10 yıla kadar yeni birşeyler çıkarsa panik yapmayın beyler rahat olun.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Önümüzdeki sene Nisan'a kadar bekleyinde ne olduğu çıksın ortaya. Hemen yükleyipte mavi ekranlarla uğraşmayın. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YekteranBaymedir
    YekteranBaymedir's avatar
    Homo

https://yadi.sk/d/9TYdQH-RbkNDc

startisback plus (win8.1 de destekler)

kurulumu yapmadan önceki crack klasöründeki reg dosyasını çalıştırın

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Austen
    Austen's avatar
    Erkek
    ArduouS bunu yazdı
    Slothere bunu yazdı

9 yine ara sürüm. Ek paket olması lazımken, 8.2 gibi yayınlanması lazımken yeni OS diye yayınlanacak. 10'un reklamı şimdiden başladığına göre 9 için pek ümitli olmamakta fayda var. 8'e sahip olanların 9'a ücretsiz geçeceğine dair haberleri son günlerde çokça görmeye başladım. Bu da ara sürüm mevzusunu pekiştirir nitelikte. 7 gibi stabil bir işletim sistemi varken Metro arayüzüne sahip geçiş modellerini lazım olmadıkça tercih etmemekte fayda görüyorum. 7 öncenin XP'si gibi bir devamlılığa sahip olacak. Özellikle Türk insanı için. 

9 diye bişey yok direk 10 çıkıcak yani 9 u tanıttılar 10 olarak :D

Nasıl yani 9 iptal mi oldu yoksa 10 olarak yeniden adlandırılıp seneye mi çıkacak? Kafamı karıştırdı.

Toplam Hit: 6812 Toplam Mesaj: 64