folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Kaç Tane Gerçek Arkadaşımız Var !

Kaç Tane Gerçek Arkadaşımız Var !

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    K4R4B4S4N
    K4R4B4S4N's avatar
    Erkek

arkadaş dediğin çok olur,bunlar kendi içinde sınıflanır fakat dost dediğin bir tane olur kendinden önce seni düşünür , yoksa böyle bir tanıdığın hiç dostun yoktur demektir.

ve şunu herkes bilmeli ki kötü günde insanın yanında sadece anne ve babası olur ne dost kalıyor ne de arkadaş.. çok gördüm çok yaşadım =]

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PsychoDawn
    PsychoDawn's avatar
    Erkek
    K4R4B4S4N bunu yazdı:
    -----------------------------

arkadaş dediğin çok olur,bunlar kendi içinde sınıflanır fakat dost dediğin bir tane olur kendinden önce seni düşünür , yoksa böyle bir tanıdığın hiç dostun yoktur demektir.

ve şunu herkes bilmeli ki kötü günde insanın yanında sadece anne ve babası olur ne dost kalıyor ne de arkadaş.. çok gördüm çok yaşadım =]

Katılıyorum bende çok gördüm yaşadım . =)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FTH
    FTH's avatar
    Erkek
    genelde dost dedigin arkadaslar hep cocukluk arkadasindir, veya okuldan mahalleden arkadasdir, yani en az 6 7 senelik arkadaslik yaptigin kisilerdir...

boyle kisilerle dostluk bakidir....!

İslamiyet’i ele alıp Türklüğü inkâr etmek ihanettir. Bunun tersi de aynı derecede gaflet ve ihanettir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek
    Sen kendine ne kadar sahipsin ki başkasına sahip değilim diye yakınıyorsun ?!

İlla bir insana güveneceksen ailendekilere güvenebilirsin ama aile de %100 güvenilir değil. Çok gördüm kardeşlerini dolandırıp arkasına bakmayan şerefsizleri.

Arkadaş,dost,sevgili olur, olmalı, hepsi kalıcı olsa hayatında emin ol canın daha da sıkılır.

Dost normal bir yerde normal bir zamanda bulunmaz, o fedakarlığı yapan adam normal değildir zaten. Normal insandan dost olmaz, deli adamdan olur.

Takılınacak bir problem değil bu hatta sevin. Bu kadar zavallı yapışsa hayatına daha mı iyi ? Deli adam bulursan asla bırakma. Aileninde delisi tavsiye ediyorum(kavgalar yıpratıcı olabilir ama sallayın en iyi baba deli baba).

Her koyun kendi bacağından asılır, mis gibi kendin varken başkası ile bu kadar muhattap olma isteği niye .. ?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zoom8
    zoom8's avatar
    Erkek
    Dost dedigim arkandan vurdu, düne kadar 10 tane dostum vardi simdi 2 indi :) onlarda bana yetiyor. Birde ben almanyadayim ya daha da zor isler...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sniperscope
    sniperscope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Benim iki tane dostum vardi, biri 7 yildir beraberdik, onu japonya getirdim, evlendirdim...vs. Karsiliginda aldigim ilk mukafat beni isyerinde patrona ispiyon etmekle odedi. Diger dostum 18 yillikti. Kendisini kardes biliyordum. Oda ..tume birkac yuzbin dolarlik kazik soktu. Vel hasil kelam. Artik ne dostum var arkadasim. Konustugumuda ha ha, hi hi o kadar. Artik insalara guvenmiyorum. En azindan kafam sakin

"Yer yuzunde hic bir pislik yoktur ki; altindan bir yahudi cikmasin" Adolf Hitler... "Turkiye de hicbir pislik yokturki altindan cemaat cikmasin" SniperScope "Nerede yavşak, hırsız varsa hepsi Allahçı" Fazil Say
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nihat
    nihat's avatar
    Erkek

avea telesekreteri var o da şunları söyledi bana

"hattınızda şuanda 0 ücretli dahil 0 hediye dostunuz bulunmaktadır bünyenizin gelen dostluklara kapanmaması için sosyal hayatınızda en geç bir sene içerisinde sosyal değişiklikler yapmanız gerekmektedir.."

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek
    100 kişiden 90 ı arkadaş, 5 i dost, 3 kardeş,1 i sevgili diğeride benim.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkness_izmir
    darkness_izmir's avatar
    Erkek
    bi ara yediğim kazıklar sonucunda çok takmıştım ama deymez yaşamana bakçaksın gerektiğinde yada zevk olsun die sende kazık at rahatlıyo insan Xd

bendekiler hayel değil plan,planlarımda gerçek değil sadece birer rüya ...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

darkness_izmir bunu yazdı:
    bi ara yediğim kazıklar sonucunda çok takmıştım ama deymez yaşamana bakçaksın gerektiğinde yada zevk olsun die sende kazık at rahatlıyo insan Xd

İzmirliyim halim bambaşka. 

Hocam yapma etme eyleme.

Sonra size "gavur memleket" diyince kızıyorsunuz... 

Toplam Hit: 11811 Toplam Mesaj: 83