folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Kaç Tane Gerçek Arkadaşımız Var !

Kaç Tane Gerçek Arkadaşımız Var !

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karahanx
    karahanx's avatar
    Erkek

Arkadas Acısı Ceken lere SOKRAT ST ' den '' Arkadaş Dedigin'' adlı parcayı hedıye edıyorum ...

http://www.facebook.com/posted.php?id=672779310&share_id=109409927333&post_id=109409927333&fragment=share_footer109409927333&comments.#/video/video.php?v=88906359495&ref=share

Hayat Bizi 61 kenara...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    benim 1 tane var o da sağolsun isot :)

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AdReNaLiNe
    AdReNaLiNe's avatar
    Erkek
    benimde vardı yedigimiz içtigimiz ayrı gitmeyen bir dostum ama bana yanlış yaptı...şu anda dostumda yok arkadaşımda yok olmasında en güzeli böle yanlız olmak

iOS Developer Tahribat Haber Uygulaması : http://www.tahribat.com/Forum-Iphone-Icin-Tahribat-Haberler-Uygulamasi-117103/
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek
    Çoğunluğun 2 tane var galiba. Ben de diyordum bende mi problem var acaba :) Benim de adam gibi adam ömür boyu her türlü güveneceğim 2 dostum var. Belki bunların haricinde 1-2 kişi daha vardır ama belki de ne kadar dostum olduğunun farkına varmamışımdır. Bazen ummadığınız arkadaşlarınızdan ummadığınız hareketlerle karşılaşıyorsunuz.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

aslında bunları hemen kıyaslamak doğru deil bence acaba onlara gerçekten ihtiyac duyduğumuz

bi an oldumu gördük dostluklarını hani derler ya 'dost kara günde belli olur' diye o mesele

sanırım suan 3-5tane dostum var ama yanlış yapmazlar diyemem yaparlarda diyemem insan hali

sanırım okul yeni bitti bundan 2 yıl sonra görecem dostluklarını  

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYVaN
    HaYVaN's avatar
    Erkek

Üşenmedim saydım :\

Aklıma gelen 4 tane canımı verebileceğim arkadaşım var.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek

adam gibi adam diyeceğim 5-6 kişi anca çıkar.

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karahanx
    karahanx's avatar
    Erkek
    benım 10 tane wardır hacı

Hayat Bizi 61 kenara...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pc-ErrOr
    Pc-ErrOr's avatar
    Erkek

0 ama 2.

Dalgasız denizde herkes kaptan.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaxDreameR
    MaxDreameR's avatar
    Erkek
    2 tane var... ama yinede en önemlisi kendimize yetmemiz.. insan bu ne yapcagı belli olmaz =)

" ' "
Toplam Hit: 11806 Toplam Mesaj: 83