folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Kadınlar Ve Yasadıklarımız.

Kadınlar Ve Yasadıklarımız.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kutengri
    Kutengri's avatar
    Erkek

benzer şeyler yaşıyoruz herkes gibi, ama en sonunda siktir et amk kezbanı için moralini bozmaya değmez diyorum.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

acı cekecegini bile bile asık olmak aptallıktır, düsüncesizliktir.

asık olmak diye bir sey yok ya, bünye onu zorunlu bir seymis gibi istese de her sey beyinde biter bu kadar basit.

ben o duyguyu 1 kere yasadım, o zamanlar cektigim acılar bu noktaya getirdi beni, ne zamandır söylüyorum, halen de iddialı bir sekilde söyleyebilirim, sikseler asık olmam ben, olamam.

tavsiyem, siz de olmayın, önce isinize gücünüze, ailenize bakın.

"ben kız arkadasım olmadan yasayamam yeaa" diyecek kadar aciz olmayın.

benim yaslarımdayken abim evlenmek icin ailemin canını yakıyordu, ben daha kücüktüm o zaman cok net hatırlamıyorum da, abim "beni evlendirmezseniz köprüden kendimi asagıya atarım" diye haber yollamıstı babama, babam da cevap olarak "kendi kafasına göre atlamasın, ırmagın en derin yerini biliyorum, gelsin göstereyim oraya atlasın" diye cevapladı bunu hic unutmam iste.

ask mesk sacmasapan isler. hele ailenden öncelik olarak düsünüyorsan hepten kafayı yemissin demektir.

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Smirnoff
    Smirnoff's avatar
    Erkek
    Maddox bunu yazdı

Kardesim halinden anlıyorum , bende yasadım aynılarını gercekten acı cekiyor insan ne yaparsa yapsın unutmuyor ama bak beni sakın yanlıs anlama , " Sevise Sevise Ayrıldık " Demissin , bu kız senden sonrakileri de sevip onlarlada sevisiyorsa ? Hala onu istermisin ? 

Kerhaneye düşsün elinden tutup yürümezsem namerdim..

@tarık hacı bu akşam olmaz be valla bi siktir git lütfen.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackglove
    blackglove's avatar
    Erkek

seven sikilir kardeş bu işin rajonu olmuş bende allahına kadar seviyordum o da beni seviyordu o zamanlar ama 3 şahıslar aq kızın kız arkadaşları aramızı açtı sen yine az sövmüşsün ben diyarbakırlı abisini tehdit ettim :!

al bu şarkı benden sana gelsin

http://www.youtube.com/watch?v=LXoYPxMympg

blackglove tarafından 24/Oca/13 22:17 tarihinde düzenlenmiştir

İts My Life. NOW or NEVER
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Hay tark diyen dilini eşek arısı ziksin.İmzamı hiç mi okumuyorsunuz mk :D

Edit:Kız başkasıyla mutluysa unut olm dicek bişey yok başka.Zor olsada unutman gerekir.

u235 tarafından 24/Oca/13 22:16 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistic
    pesimistic's avatar
    Erkek
    Smirnoff bunu yazdı

Yine kendim kasındım , mevzuyu bütün site benim Maruzatım Var konularından biliyor,

Eylül'de ayrıldık unutma süreci çok sıkıntılı geçti hatta yapamadıgımı simdi daha iyi anlıyorum, küfürler ettim orospu dedim öyle deidm böyle dedim
    ama kendimi kandıramadım.. Az önce de aradım onu numarasını silmiştim turkcellden öğrendim hat benim üstüme çünkü , aradım dedim bu kadar zaman
    oldu ben seni unutamıyorum, unutmadım, oda hayatında biri oldugunu benımde hayatımda birilerinin oldugunu söyledi inkar etmedim..

eylül'den beri bir sürü insan girdi hayatıma, hepsine onu anlattım, kimisi ona yaptıklarımı yapmamı bekledi , kimisi ilgi istedi kimisi naz yaptı , ben birlikte olabildiğimle oldum olamayan gitti, hala bir takım insanlar var kimseyi çekemiyorum , kimseyi kabullenemiyorum , ondan daha on numara kadınlar girdi hayatıma ama hepsinde bişeyler eksikti, hiçbiri bi onun kadar olamadı..

İçimden geçenleri döktüm ona deli gibi özlediğimi söyledim, küfür ettim bi küfür etme amına koyim dedi güldük , o hala aynı, sesi konusması,
    hayatında biri var ve mutlu benim hayatımdada birileri var ben mutsuzum, hala rüyama giriyor hala özlüyorum, garip şeyler bunlar aklım almıyor.

Bugün şirketteki mühendisle dertleşirken bana, ileride evleneceğimi çoluk çocuk sahibi olacağımı ama onu unutamayacağımı söyledi,
    sanırım şimdiye kadar en doğru sözü o söyledi , unutamayacağım.. Aslında birini unutma fikride çok saçma hiç kötü birşey olmadı bizim aramızda,
    son akşam diye son dakikaya kadar sevişe sevişe ayrıldık, birileriyle birlikte olurken birileriyle yatarken herkes gözüme o gibi gözüktü ,
    hala onun yanında uyumak istiyorum hala onu istiyorum, sanırım çok aptalım.

Özetleyecek olursak birini unutma fikri çok saçma istesende unutamayacaksın amına koyim böylede bi yara varmış bunuda öğrendim.
    Eskiye göre tek farkım içmemem, içekte çok saçma amına koyim değişen birşey olmuyor, anılar yaşanmışlıklar unutulmuyor.

Okudugunuz için teşekkür ederim.

Smirnoff.

İstesem unutamayacağım diye birşey yok hocam kusura bakma herkes senin gibi değil :) Ayrıca o arkadaşın gerçekten doğru demiş. Öyle bir anlatmışsın ki gerçekten evlensende unutamayacaksın. Ama gerçek ne biliyor musun? Ona kavuşşan, şuan kavuşacağında hissedeceğini sandığın duyguları yaşamayacaksın. Onu o kadar büyütmüşsün ki gözünde. İstediğin olsa sandığın gibi olmayacak. Bir süre sonra gözüne normal biri gibi görünecek. Hiç değilse şuan onu büyüttüğün kadar olmayacak. Bence sen bunu öğrenememişsin işte :)

Beyin olanca gücüyle ilerlerken, cinsel sistemlerin korkunç etkinliği daha uykuda olduğu için çocukluk, hayatımız boyunca özlemle geri dönüp baktığımız masumiyet ve mutluluk dönemi, hayatın cennetidir, kayıp cennet. - Arthur Schopenhauer
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Niye unutalım abi, onlar bizim geçmişimiz, aylarımız, yıllarımız..

Durduk yere niye hayatımın iki senesini yok sayayım ki? Bazen şarkımızı duyarım boğazım düğümlenir gözlerim dolar, bazen diğeriyle şarkımızı duyarım benzer duygular olur, yaşadıklarımız aklıma gelir mutlu anılar beni tebessüm ettirir, özlemin fazlası zarar :)

...said addicted.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ehveniser
    ehveniser's avatar
    Erkek

velhasıl.
    rakı kokan şarkılar ve bu şarkıların bir ömür geri getiremeyeceğini bildiğimiz insanlar var.

şerefe o zaman.

Koca hestiy aya bedenem ?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

Benimde eylülde bitmişti. Dostum adamın dibisin her ne olursa olsun bir araya gelmek zor be bende yaşadım hepsini içtim içemin saçma olduğunu anladım. Zevkine içiyorum keyif için sadece şu varki gerçk sevgi unutulmuyor sende bende unutamayız unutmayacağız güzel tebessümle hatırlayacağız herşeyi.

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cordelian
    cordelian's avatar
    Banlanmış Üye
    Homo

salla hoca,sen gelecegine gelecek katmaya bak,parana para,gucune guc,isine is,notlarina not.Gerisi bos.

Bu isler Zeki Muren sarkilarinda,eskilerde kalmis.Artik ne kadar `x`in varsa,o kadar ask sensin.

Kendine asik ol once,gerisi seni sallasada sana koymaz(bunu egoizmle karistirmayalim),anana babana eline ayagina bile cok baglanma demisler.Bi kaza olur parmaklarin gider alimallah.

Velhasil,yalan dunya-neset ertas.Adam neler cekmis.

Ek : bizdeki Turk dramasi kanimizda var.Duygularimizi kullaniyoruz cok sik.Mantigini kullandigin surece hicbiseye uzulmuyo insan amk.

cordelian tarafından 24/Oca/13 22:46 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 6144 Toplam Mesaj: 52