folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Kadınlar Ve Yasadıklarımız.

Kadınlar Ve Yasadıklarımız.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

http://www.youtube.com/watch?v=Q1wGfz4_epg 

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    selo-g
    selo-g's avatar
    Erkek

aramicam dedim aramicam dedim daha demin yine aradim... neymis disi agriyormus konusamazmis.. peh peh peh az kaldi ya kezzap dokecem :D

selo-g tarafından 24/Oca/13 22:44 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reskam
    Reskam's avatar
    Erkek
    Andrei bunu yazdı

acı cekecegini bile bile asık olmak aptallıktır, düsüncesizliktir.

asık olmak diye bir sey yok ya, bünye onu zorunlu bir seymis gibi istese de her sey beyinde biter bu kadar basit.

ben o duyguyu 1 kere yasadım, o zamanlar cektigim acılar bu noktaya getirdi beni, ne zamandır söylüyorum, halen de iddialı bir sekilde söyleyebilirim, sikseler asık olmam ben, olamam.

tavsiyem, siz de olmayın, önce isinize gücünüze, ailenize bakın.

"ben kız arkadasım olmadan yasayamam yeaa" diyecek kadar aciz olmayın.

benim yaslarımdayken abim evlenmek icin ailemin canını yakıyordu, ben daha kücüktüm o zaman cok net hatırlamıyorum da, abim "beni evlendirmezseniz köprüden kendimi asagıya atarım" diye haber yollamıstı babama, babam da cevap olarak "kendi kafasına göre atlamasın, ırmagın en derin yerini biliyorum, gelsin göstereyim oraya atlasın" diye cevapladı bunu hic unutmam iste.

ask mesk sacmasapan isler. hele ailenden öncelik olarak düsünüyorsan hepten kafayı yemissin demektir.

Hocam Bende Aynı şekilde aşık olamıyorum İnsanlara Yaşadıklarımdan Dolayı Güvenemiyorum

Memento Mori
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kazasker1
    kazasker1's avatar
    Erkek

amk bi gün de bi hatundan böle bişeyler duysam dese ki o adamı unutamadım ya yıllar sonra aradım nasılsın dedim, seni özledim dedim, sensiz yapamıyorum dedim diye yazsın. aşk acısı çekiyorum, kahroluyorum, mahfoluyorum, yarrağı yedim desin neden bütün unutamayanlar erkek ki la?

ben de zamanında naçizane 10 senecik kadar azap çekmiştim amk karısı dönüp bi daha arkasına bakmadı mcık..

Fakirler Ölsün...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Smirnoff
    Smirnoff's avatar
    Erkek

ikimizinde farklı hayatları var, çok büyük konuşmak istemiyorum ama bizden bişey olmaz dedi , yasadıklarımız onunda aklına geliyomuş , 
    vay efendim geriye dönük yaşayamazmışım unutmalıymışım , bunları bana geçen seneden beri herkes söylüyoda  değişen birşey yok amk.

Yazıp yazıp siliyorum çok çaresiz çünü cümlelerim.

Millet dün ne yediğini hatırlamıyorken ben 5 ay önce hangi gün nerde ne yaptık ne ettik hatırlıyorum ya hafızamı sikiyim.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asiminnesli
    asiminnesli's avatar
    Erkek

benim sevdiim kz bana seni seviyorum dedi ama nmzde ilikinin balamas için 3 sene var tabi byle bir ihtimal varsa

I am Jack's inflamed sense of rejection
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

unutma olayında bende öyle düşünüyorum.. oturduğun yerden unutmak hakaten sıkıntı. bi gün "değmezmiş lan ona" deyip aydınlanıcaksın , bunu farkedip unutucaksın, ardındanda zaten "değecek" birisi gelicek , o zaman tam manasıyla unutacaksın muhtemelen. sırf unutayım diye ilişki yaşamakla çözülcek mesele değil seninkisi

.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdoganb
    erdoganb's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

durun lan viski koyup geliyorum

yardırmak bizim işimiz
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kazasker1
    kazasker1's avatar
    Erkek
    erdoganb bunu yazdı

durun lan viski koyup geliyorum

10 yıllık eziyetin ardından 12 yıl daha geçti, halen arada rakı içerken aklıma gelir kenef...

Fakirler Ölsün...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxspiderxx
    xxspiderxx's avatar
    Erkek

Kaldığımızda mutlu olamayanlar yokluğumuzda mutlu olsunlarki..Bi sike yarasın gidişimiz

şerefe gençleer :)

http://www.youtube.com/watch?v=bdXXnvFFFcE

xxspiderxx tarafından 25/Oca/13 02:19 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 6142 Toplam Mesaj: 52