folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Kali-Parrot Uyumlu Wifi Adaptör

Kali-Parrot Uyumlu Wifi Adaptör

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Bu Kali ile wifi hack nasıl yapılır diye birisi anlatabilir mi rica etsem ? Kendi çapımda çözmeye çalıştım wifi ağına bağlı cihazları tespit edip ağdan düşürüp paket topladım falan ama bir türlü şifreyi bulamadım.

hacı youtube videoları ile bakmaya çalış ama paket toplamak yerine fruitywifi toolunu bi incele.

arkadaşlar  bu 722n  v1 nerden bulurum hep v2 var piyasada oda realtek chipsetli 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Vac
    Vac's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    KaptaN bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Bu Kali ile wifi hack nasıl yapılır diye birisi anlatabilir mi rica etsem ? Kendi çapımda çözmeye çalıştım wifi ağına bağlı cihazları tespit edip ağdan düşürüp paket topladım falan ama bir türlü şifreyi bulamadım.

hacı youtube videoları ile bakmaya çalış ama paket toplamak yerine fruitywifi toolunu bi incele.

arkadaşlar  bu 722n  v1 nerden bulurum hep v2 var piyasada oda realtek chipsetli 

amk bi wifi usb alıcan elli soru soruyon :D git bi mağazadan al lan :D 

Comeback...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Vac bunu yazdı
    KaptaN bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

hacı aldım bi tane elimde patladı v2 filan yazmıyordu realtek çıktı o yüzden soruyorum magazada bulamadım vatan ,teknosa media markt ta filan yok 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    d3lete
    d3lete's avatar
    Erkek
    KaptaN bunu yazdı
    Vac bunu yazdı
    KaptaN bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

hacı aldım bi tane elimde patladı v2 filan yazmıyordu realtek çıktı o yüzden soruyorum magazada bulamadım vatan ,teknosa media markt ta filan yok 

Hocam bulursan burada paylaşırmısın ben de alacam

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    e2
    e2's avatar
    Erkek

Max 170TL ye kadar bana da lazım. Wifi hack vs ile uğraşacağım. Sağlam bişey olarak ne önerirsiniz?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Haydaaaa kendilerinde bile yokmuş. 

KaptaN tarafından 12/Tem/17 16:51 tarihinde düzenlenmiştir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

arkadaşlar piyasada bir tek burda buldum bu ürünü sipariş geçtim en kısa sürede elimde olacak atheros chipsetliymiş  isteyenler burdan alabilirler.

firmayla hiç bir bagım yoktur sadece isteyenler alsın diye yazıyorum linki ilk mesajada ekliyorum

http://urun.n11.com/ethernet-kartlari/tp-link-tl-wn722n-150mbps-wi-fi-lite-n-usb-kablosuz-adaptor-P79457956

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    snoktabnokta
    snoktabnokta's avatar
    Erkek

bundan bitane benim evde olacaktı ama versiyonunu filan hiç bilmiyorum.eve gidince bakayım da kurcalarım bende şu wifi işini.Bu arada bu işlerde tecrübeli arkadaşlarımız varsa kullandıkları yöntemleri bizimle paylaşabilir mi?

s.b.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    snoktabnokta bunu yazdı

bundan bitane benim evde olacaktı ama versiyonunu filan hiç bilmiyorum.eve gidince bakayım da kurcalarım bende şu wifi işini.Bu arada bu işlerde tecrübeli arkadaşlarımız varsa kullandıkları yöntemleri bizimle paylaşabilir mi?

Sen kullanmazsın :) bana ver hayır işle :) 

((içmeye gidek la çohh zaman oldu)) 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    snoktabnokta
    snoktabnokta's avatar
    Erkek
    KaptaN bunu yazdı
    snoktabnokta bunu yazdı

Sen kullanmazsın :) bana ver hayır işle :) 

((içmeye gidek la çohh zaman oldu)) 

moruk eve bakmam lazım önce aldığımı hatırlıyorum ama cihazı birine verdim mi vermedim mi hatırlamıyorum o yüzden bi bakmam lazım.içme işine gelince hafta sonu çalışıyorum moruk yüzde yüz mesai amk kaçmaz :) ama söz verdim sana ayarlıcam.

s.b.
Toplam Hit: 7482 Toplam Mesaj: 50
linux kali parrot