folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Kali-Parrot Uyumlu Wifi Adaptör

Kali-Parrot Uyumlu Wifi Adaptör

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

10 gündür demiyorum wireless şifreleri büyük oranda aynı. Kelime listesi yaptım. En çok 19051905 tarzı takım kuruluş yılı ve 18811881, 14531453, 10711071 tarzı önemli yıllar kullanılıyor. Ayrıca wireless isminde yazanıda deneyin.

aslında burda güzel bi liste yapabiliriz ?  denediklerimizi  bende  öğrenmem lazım nasıl yapıldıgını sana anlatan arkadaş banada anlatırmı acaba :) 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    koray
    koray's avatar
    Erkek

hocam ben incehesaptan almıştım atheros vardı

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek
    KaptaN bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

10 gündür demiyorum wireless şifreleri büyük oranda aynı. Kelime listesi yaptım. En çok 19051905 tarzı takım kuruluş yılı ve 18811881, 14531453, 10711071 tarzı önemli yıllar kullanılıyor. Ayrıca wireless isminde yazanıda deneyin.

aslında burda güzel bi liste yapabiliriz ?  denediklerimizi  bende  öğrenmem lazım nasıl yapıldıgını sana anlatan arkadaş banada anlatırmı acaba :) 

Benim tam istediğin gibi bir listem vardı ama nerde hangi pcde bilmiyorum :/

-----

Bu arada şuraya bir not yazayım da nerde kaldığımı unutmayayım:

Kali'yi çantama atıp gezerken wifi kırmak için bir çılgın projem var. Bunun için cihaza komut vermeyi ssh ile sağlıyoruz. Ancak monitor modunda cihazı kontrol edemiyoruz. İnternette üzerine dokunmatik ekran takıp menü yapanlar vs var. Bu cihazın üzerindeki bluetooth modülü sayesinde terminale geçebilir miyiz diye kendime sordum. Şimdi cihaza BT üzerinden bağlanıp terminale bağlanıyorum, oh mis.

Sonra ister wifi'a bağlanıp putty'den devam et, ister wifi kırmaya başla, ister wifi jammer yap..

NoktaliVirgul tarafından 24/Tem/17 10:03 tarihinde düzenlenmiştir

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kernel_Panic
    Kernel_Panic's avatar
    Erkek

Hocam simdi vmware olmuyo mu wifi tanitmak icin? İllaki live usb boot mu yapmak lazim? Sonraki asamada nasil yontem izlediginizi paylasirmisiniz?

Hvor ulvens ører er, er ulvens tenner nær...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Kernel_Panic bunu yazdı

Hocam simdi vmware olmuyo mu wifi tanitmak icin? İllaki live usb boot mu yapmak lazim? Sonraki asamada nasil yontem izlediginizi paylasirmisiniz?

Virtualbox kur hocam

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek
    Kernel_Panic bunu yazdı

Ben live usb'den yanayım.

Emulasyondan senin kartına ulaşmak yerine direk linux ulaşıyor. arada komisyoncu aracı yok.

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    huzi123
    huzi123's avatar
    Erkek

merhabalar bu cihazdan ben de aldım ubuntu da denedim yapamadım tak çalıştır özelliği yok driverini da kuramadım şimdi bunu sadece virtual box ile mi kullanabiliyoruz.

1 ay önce aldım boş yere duruyor oysaki kalide deniyecektim.Ne yapabilirim beyler yardımcı olabilecek var mı ?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    huzi123 bunu yazdı

merhabalar bu cihazdan ben de aldım ubuntu da denedim yapamadım tak çalıştır özelliği yok driverini da kuramadım şimdi bunu sadece virtual box ile mi kullanabiliyoruz.

1 ay önce aldım boş yere duruyor oysaki kalide deniyecektim.Ne yapabilirim beyler yardımcı olabilecek var mı ?

Kali Linux direk tanımıştı hocam. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    huzi123
    huzi123's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    huzi123 bunu yazdı

Kali Linux direk tanımıştı hocam. 

ubuntu ve elemantaryos da denedim olmadı.Onlar da olmayınca kalide deneme fırsatını boşvermiştim bunu duymak iyi oldu windowsun yanına kali kurup deniyeyim.Eyvallah

Toplam Hit: 7506 Toplam Mesaj: 50
linux kali parrot