folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Kamil Koç Firmasının Rezilliği !

Kamil Koç Firmasının Rezilliği !

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar,

24 temmuz 2015 tarihinde kamil koç firması ile aramızda geçen sorunu anlatmak isterim.

24 temmuz 2015  saat 23:00 e ait konya - istanbul bileti aldık.

Konya otogarına gittik, saat 23:15 olmasına rağmen otobüs gelmeyince biz arkadaşlarla gergin gergin bekleyip aramızda sohbet ederken. " yılların firması böyle bekletiyorsa, diğerleri ne yapsın" şeklinde konusuyorduk.

Konuşma esnasında kamil koç çalışanı yanımızdan geçerek, " Saçma sapan konuşmayın, beğenmiyorsanız biletinizi iptal edin" diyerek sert çıkışta bulundu.

Ben ve arkadaşlarım, Terbiyesizlik yapma sen kimsin bir müşteriye böyle davranıyorsun falan derken, ağız tartışması çıktı.

Bi baktık 6 7 tane kamil koç çalışanı üzerimize gelmeye başladı.. 

Bağrışmalar, çağrışmalar derken çalışanlardan birisi bana vurmaya çalıştı.. Bende sağlam bir yumruk çıkararak kendimi savundum. ( sağ gözünün altına geldi )

Sonrası metro turizm araya girip bizleri ayırdı, tam sakinleşti ortalık derken KONTUR firmasının bir şöförü üzerimize yürümeye çalıştı.

Yumruk yiyen eleman, karakola gidip şikayetçi olmuş, biletlerimizi iptal ettikten sonra polis bizi çağırdı " darptan dolayı arkadaş sizden şikayetci dedi "

Apar topar otogar emniyete gittik, az gerginleştik. Eleman dediklerini inkaar etti, şikayetci olduğunu söyledi..

Polis aramızı yumuşattı ve şikayetler geri çekildi.

Ertesi sabah Metro Turizm den bilet alıp, orada bulunan X büfeden video görüntülerini rica edip, USB belleğe görüntüleri aldım.

Uzun lafın kısası, KAMİL KOÇ firmasını forumda bulunan kimseye tavsiye etmiyorum, yolculuk yapacağınız firmayı iyi seçin..

Not; Yukarıda yazdığım içerik, firma ile aramda geçen sorunu yansıtmaktadır. Firma karalama veya kötüleme içermemektedir. ( Video görüntüleri mevcuttur. )

Söz konusu yazılar kullanıcıya ait olup, tahribat.com sorumlu tutulamaz.

HoLyCat tarafından 27/Tem/15 14:53 tarihinde düzenlenmiştir

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozgunlu
    ozgunlu's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Direk kamil koç genel müdürlüğüne video görüntüsünü mail at, gerekli detaylarla.

İşten atarlar büyük ihtimal adamı.

Hello, i am nothing. I come from Neverland.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

firma değil abi o .

orda çalışan mahoların xiçliği.

genelde aralarında  kamyoncu jargonu geçerli olduğu için  onlara göre haklı bi davranış . 

sonuçta mantık şöyle . 

Minimalist Değilim Tembelim
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek
    ozgunlu bunu yazdı

Direk kamil koç genel müdürlüğüne video görüntüsünü mail at, gerekli detaylarla.

İşten atarlar büyük ihtimal adamı.

Yok hocam atmazlar,

1 ay öncede bir sıkıntı olmuş, 10 15 kişi gelip otogarda olay çıkarmış...

Kamil koç firmasının otobüsünün camlarını falan indirmişler.

bundan 10 gün öncede suriyeli birisini hastanelik etmişler.

Kısaca bu firmaya herangibi bir yaptırım uygulanmıyor. 

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackglove
    blackglove's avatar
    Erkek

kamil koç eski kayseri devran firması değilmi amına koyim aynı zihniyet kayseri arabası diyorsun adamlar işini iyi yaoar diyorsun ama yok kardeşim.metro kamil koç bunlar aynı zihniyet amk . gücü yettimi birisine hemen saldırırlar yetmedimi hemen bahanesi hazır ya kardeşim sabahtan akşama kadar ayaktayız yola gidioz gelioz bilmem ne sikeyim onları

İts My Life. NOW or NEVER
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    madrew
    madrew's avatar
    Erkek

çok küfür yazasım var ama yeri değil.  Bu firma da kara listemde.

der die das
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reklamcı.
    sezginari
    sezginari's avatar
    Erkek

Kesinlikle işten atarlar. Kamilkoç çok köklü ve Türkiye'de ki otobüs firmalarının en iyilerinden birtanesidir. Hizmet anlayışı kesinlikle kalitelidir. Ben mümkün olduğu kadar kamilkoç ile seyehat etmeye çalışıyorum. Sana yapılan saygısızlık firma çalışanın saygısızlığı bunu kesinlikle merkeze bildirin. O saygısızlık yapan değil çalışmaya devam etmek Kamilkoç firmasında yolcu dahi olamaz.

Matbaa Baskı ve Promoyon İşleriniz Tbt'ye özel fiyat ile yapılır. Islak Mendil,Baskılı Kürdan, Baskılı Pipet, Baskılı Peçete, Baskılı Stick şeker üretim hanemiz mevcuttur.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reklamcı.
    sezginari
    sezginari's avatar
    Erkek
    sezginari bunu yazdı

Kesinlikle işten atarlar. Kamilkoç çok köklü ve Türkiye'de ki otobüs firmalarının en iyilerinden birtanesidir. Hizmet anlayışı kesinlikle kalitelidir. Ben mümkün olduğu kadar kamilkoç ile seyehat etmeye çalışıyorum. Sana yapılan saygısızlık firma çalışanın saygısızlığı bunu kesinlikle merkeze bildirin. O saygısızlık yapan değil çalışmaya devam etmek Kamilkoç firmasında yolcu dahi olamaz.

Edit: Bana göre hizmet anlayışı iyi olan firmalar ; 

1- ) Anadolu Turizm
    2- ) Kamilkoç
    3- ) İsmail Ayaz
    4- ) Süha
    5- ) Köksallar

Edit 2: Bugün bunu ikinci kere yapıyorum :/ biraz uyusam iyi olacak :/

sezginari tarafından 27/Tem/15 12:55 tarihinde düzenlenmiştir

Matbaa Baskı ve Promoyon İşleriniz Tbt'ye özel fiyat ile yapılır. Islak Mendil,Baskılı Kürdan, Baskılı Pipet, Baskılı Peçete, Baskılı Stick şeker üretim hanemiz mevcuttur.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THY
    THY's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    sezginari bunu yazdı

aynen katılıyorum

Hayvanlar insanlardan daha saygılıdır.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piiiranha9242
    piiiranha9242's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı

firma değil abi o .

orda çalışan mahoların xiçliği.

genelde aralarında  kamyoncu jargonu geçerli olduğu için  onlara göre haklı bi davranış . 

Katılıyorum , sağlam dayak yemediğinize dua edin otogar da kavga mı çıkarılır hocam hepsi birbirini destekler orda ayakçılar büfeciler temizlikçiler nasıl müdahil olmadılarsa artık şansınıza 

..Morali hep bozuk olan insan..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek
    THY bunu yazdı
    sezginari bunu yazdı

aynen katılıyorum

https://www.sikayetvar.com/kamil-koc?page=1

Benim gibi sıkıntı yaşayan baya kişi var, yaptırımı bırak adam gibi cevap bile vermemişler. 

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼