folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Kamil Koç Firmasının Rezilliği !

Kamil Koç Firmasının Rezilliği !

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tosun
    tosun's avatar
    Erkek

Muğla- Aydın- Kuşadası- İzmir - İstanbul - Bursa

1 aydır bu istikamette sürekli yolculuk yapıyorum. Trabzondan uçakla geldim ilk bindiğim otobüs İzmir- Muğla arası Pamukkale idi.

Size tavsiyem başka firma otobüsüne binmeyin.

HARİKALAR ABİ. ben böyle hizmet  kalite görmedim hakkaten

Kısaca PAMUKKALE herşeydir. 

Keşke karadenizde de olsa

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buruksu
    buruksu's avatar
    Erkek

pamukkale

ulusoy

ismail ayaz   firmaları on numerodur

gerisi traş, yaklaşılmaz

:) mutluyum, huzurluyum
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sakabey
    sakabey's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

ilk saldırma hareketi onlardan geldi ise, senin kendini sawunmak için salladığın yumruk nefsini korumak içindir. İnternete wer rezil olsunlar. Yada firmaya görüntüleri gönder.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ugur0
    ugur0's avatar
    Erkek

kamilkoç un amk açıkçası 3kere üst üste yamuk yaptılardı daha önünden bile geçmem. hacı konturdan adam yamuk yaptıysa şikayet et anasını ağlatırlar o adamın öyle garip bi firma amk:D

imza
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Otobüse binmeyeli uzun zaman oldu  uzak olsunlar çekilmez otogarın pisliğide otobüs firmalarıda en temizi uçak abi zaten çok bir fark da yok fiyatlar arasında o derdi çekmeye değmez 

bu arada geçmiş olsun 

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dbcooper
    dbcooper's avatar
    Erkek

hocam herkes kendi memnun oldugu otobus firmasına kaliteli diyor ama öyle olmuyor. Mesela ben kamil koç'da hiç sorun yaşamadıgım için en memnun oldugum firma şu an kamil, efetur ve metro benim için sabıkalı firmalar.

Ama dedigin şeye inanıyorum, kesinlikle bu olay olmuştur. Neticede ipnetor hepsi. Sana tavsiyem, once kamilkoç'a ulaşmaya ve goruntulerle anlatmaya çalıs. Bir yaptırım uygulamazlarsa goruntuleri gerekirse internete yukle, rezil et karala firmayı. Ekşi'ye de taşırız sen rahat ol.  konu otobüs firmalarıysa sik sik sik. Taktik bu olmalı. Alayının aq.

yan yatarak üzüm yiyen roma imparatoru
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h2run
    h2run's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

daha bundan sonra kamil koça bınmem bındırmemde kımseyı aydınlattıgın ıyı oldu.

- Ben alışılmış şeyleri sevmem, bilirsin.Yaşamaksa ; dilediğim gibi yaşamalıyım, sevmekse; gönlümce sevmeliyim.Kendi elimle yazmalıyım alın yazımı,ölmekse istediğim anda ÖLMELİYİM.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swalker
    swalker's avatar
    Erkek

Tek bir olayla koca firma kötülenmez ama Kamil Koç eskisi gibi değil, bu da tek olay değil.  Kaç kere otobüs yolculuğu yaptığım zamanlarda Kamil Koç'ta çalışanlarla yolcuların kavgalarına denk geldim sayamam. Gerçekten lokasyona göre değişir otobüslerin kaliteleri. Benim bildiklerim arasında en kalitesi Varan'dır. Ama en çok memnun kaldığım firma Pamukkale. Anadolu Seyehat de onların, kaliteleri benzerdir. Metro, Kamil Koç gibi firmalardan gerçekten uzak durun. 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

Yazık etmişler kamil e şimdiki pamukkale tariflerinde bir firma idi kamil koç Bursa lı saygın ailenin nezih bir şirketi olarak türkiye ye malolmuş bu şirketin metro ile anılır olması üzücü bişey şirket hükümet tarafından devlet eliyle elkonulur rant gözlülere peşkeş çekilir sonuç  metro kıvamına döner ne diyelim hayırlı olsun umarım bu kötü imajları düzelir.

weskeyy tarafından 28/Tem/15 02:41 tarihinde düzenlenmiştir

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wh0
    wh0's avatar
    Homo

videoyu paylassana

🏴‍☠️Hi'dan gelen varır Who'ya, Hi'da onun adıdır Who'da...