folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Kamil Koç Firmasının Rezilliği !

Kamil Koç Firmasının Rezilliği !

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efsanemeric
    efsanemeric's avatar
    Erkek

hocam kamil koç ta 1 sene çalıştım şirket satılmadan önce böyle olaylar yaşanmazdı ancak şunu söyleyim konya otogarda çalışanlar şirket çalışanları bizzat şirkete şikayet et ankara bölge müdürlüğüne bağlıdır gerekeni yaparlar emin olabilirsin

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozgunlu
    ozgunlu's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Neyse hocam, geçen sene iki haftada 1 İstanbul - Ankara arası otobüs yolculuğu yapan biri olarak neredeyse tüm firmaları denedim.

En iyisi, VARAN' dır. Fiyatı pahalı ama en ufak bebek zırlaması, rahatsız edici birşey yaşamadım. 

Ulusoy' un olmasına rağmen Varan' daki kalite Ulusoy' da yok. Varan Türkiye' deki en elit otobüs firması.

Sıralama yapacak olursam da :

1- Varan

2- Nilüfer

3- Kamil Koç

4- Ulusoy

Not: Acele gitmen gerekiyorsa; içlerinde en hızlısı Metro' dur. İstanbul - Ankara arasını 4 saatte gitmişliğim var.

Hello, i am nothing. I come from Neverland.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spawm
    spawm's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    ozgunlu bunu yazdı

Neyse hocam, geçen sene iki haftada 1 İstanbul - Ankara arası otobüs yolculuğu yapan biri olarak neredeyse tüm firmaları denedim.

En iyisi, VARAN' dır. Fiyatı pahalı ama en ufak bebek zırlaması, rahatsız edici birşey yaşamadım. 

Ulusoy' un olmasına rağmen Varan' daki kalite Ulusoy' da yok. Varan Türkiye' deki en elit otobüs firması.

Sıralama yapacak olursam da :

1- Varan

2- Nilüfer

3- Kamil Koç

4- Ulusoy

Not: Acele gitmen gerekiyorsa; içlerinde en hızlısı Metro' dur. İstanbul - Ankara arasını 4 saatte gitmişliğim var.

acele giden metro ile gider :D

Ölümün bizi nerde bekledigi belli degil, iyisimi biz onu her yerde bekleyelim.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sniperscope
    sniperscope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    piiiranha9242 bunu yazdı

Katılıyorum , sağlam dayak yemediğinize dua edin otogar da kavga mı çıkarılır hocam hepsi birbirini destekler orda ayakçılar büfeciler temizlikçiler nasıl müdahil olmadılarsa artık şansınıza 

Ben bir ara kavga ettim, simsarin resmen anasini sikmistim. Adam 14 gun is goremez raporu almisti

"Yer yuzunde hic bir pislik yoktur ki; altindan bir yahudi cikmasin" Adolf Hitler... "Turkiye de hicbir pislik yokturki altindan cemaat cikmasin" SniperScope "Nerede yavşak, hırsız varsa hepsi Allahçı" Fazil Say
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whoobay
    whoobay's avatar
    Erkek

Memlekette binecek otobüs firması kalmayacak. Adamlar belalı.

Herşey kolaydır, bazen değil işte ∆
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akmarky
    akmarky's avatar
    Erkek

yollar karlı veya geceyse pamukkale
    gündüzse kontur
    geçen aldım gene konturdan adam adımı sordu ahmet
    sonra ahmedim bi telefon numarası alıyım dedi sonra girdim içerde birileri pisküvilerini unutmuş kaptana verdim içeri koyda gelenlere sorarız belki gelenlerindir dedi / ortam rahat yani insanlar kasmıyorlar vs.

metro kamilkoç aksel bunlardan kaçıcan, çok paran varsa varana ulusoya bin tabii :)

akmarky tarafından 27/Tem/15 15:13 tarihinde düzenlenmiştir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whoobay
    whoobay's avatar
    Erkek
    akmarky bunu yazdı

yollar karlı veya geceyse pamukkale
    gündüzse kontur
    geçen aldım gene konturdan adam adımı sordu ahmet
    sonra ahmedim bi telefon numarası alıyım dedi sonra girdim içerde birileri pisküvilerini unutmuş kaptana verdim içeri koyda gelenlere sorarız belki gelenlerindir dedi / ortam rahat yani insanlar kasmıyorlar vs.

metro kamilkoç aksel bunlardan kaçıcan, çok paran varsa varana ulusoya bin tabii :)

Yazıhane, bilet satış yeri mevzusu çok farklı. Otobüs şoförleri ve hostlar çok farklı dünyadan. Yazıhane ile bitmiyor olay.

Herşey kolaydır, bazen değil işte ∆
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spawm
    spawm's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

hacı memlekete göre bineceksin atıyorum ben 6 yıl trabzonda kaldım çoğunlukla otobüs ile yolculuk yaptım coğu yeri gezmişimdir trabzonda ulusoydan iyisini bulamazsınız işin ilginç yanı rizeden gelen arabalar host şöförleri olsun berbat aynı şekilde turay diye lanet bir turizm var trabzondan binilirse başıma gelmedik kalmadı 1 koltuğa 3 yolcu klima muhabbeti boş koltuk muhabbeti wi-fi ,tv , kulaklık , koltuk bozukluğu daha hatırlayamadığım tonla şikayet aynı turizm'e birde erzincandan binin bana 1 kere nasip oldu olağan üstü size diyeceğim küçük turizm şirketleri için değil büyükleri için sahiplerinin memleketinden tercihiniz olsun örneklemem artar gider lüksgümüşhane demişmiydim

Ölümün bizi nerde bekledigi belli degil, iyisimi biz onu her yerde bekleyelim.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek
    DestinatioN bunu yazdı

geçenlerde lüleburgazdan esenlere pamukkale ile geldim

ulan böyle temiz güzel firma olamaz ya

kesinlikle tavsiye ederim

muavinler içten gelerek efendim isteğiniz varmı deyişleri şoförün aracı güzel kullanması

araç içi temizlik havalandırma vs çok iyiydi

koyduklar multimedya ekranlarıda kalite ve içerik olarak metro turizme kıyasla

200 liralık android tablet ile ipad air arası uçurum gibi :D

bunu ogrendigim iyi oldu metro gidip geliyorduk surekli elemanlar fena degil ama deli gibi araba suruyorlar 1 saat 20 dk da otogara getirdi gecen geldigimizde ben kendi arabamla 2 saatde gidiyorum.

Nice babayigitler kirayi kim odeyecek, coluk cocuk ne yiyecek derdinden dolayi dunyayi degistiremiyor.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    3Dxsolid
    3Dxsolid's avatar
    Erkek
    sezginari bunu yazdı
    sezginari bunu yazdı

Kesinlikle işten atarlar. Kamilkoç çok köklü ve Türkiye'de ki otobüs firmalarının en iyilerinden birtanesidir. Hizmet anlayışı kesinlikle kalitelidir. Ben mümkün olduğu kadar kamilkoç ile seyehat etmeye çalışıyorum. Sana yapılan saygısızlık firma çalışanın saygısızlığı bunu kesinlikle merkeze bildirin. O saygısızlık yapan değil çalışmaya devam etmek Kamilkoç firmasında yolcu dahi olamaz.

Edit: Bana göre hizmet anlayışı iyi olan firmalar ; 

1- ) Anadolu Turizm
    2- ) Kamilkoç
    3- ) İsmail Ayaz
    4- ) Süha
    5- ) Köksallar

Edit 2: Bugün bunu ikinci kere yapıyorum :/ biraz uyusam iyi olacak :/

Süha, Kayseri firmasıdır fakat bir Kayseri firmasına göre çizgisi iyi sayılır... Efe Tur genelde batı taraflarında çalışır ve sağlamdır. Metrodan uzak durun, son çare tipide donsuz kalırsanız tercih edin. Büyük konuşmayayım da  Allah bir daha yolumu Metro Turizm e düşürmesin. Amin deyin!

3Dxsolid tarafından 27/Tem/15 18:04 tarihinde düzenlenmiştir

Hayırlısı...