folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kanada Da Yaşayan Var Mı?

Kanada Da Yaşayan Var Mı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek

Merhaba müridler,

Bulgaristanın Aralık 2017 de kanada vizelerinin kaldırılacağını duydum, bununla ilgili kanada da yaşam nasıl? Asgari saatlik çalışma ücreti ne civardadır? 10k dolarla gitsem alışana ve iş bulana nekadar yeter vb bilgiler ile ilgili yardımcı olabilirmisiniz?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cankol
    cankol's avatar
    Erkek

http://bloghaberci.blogcu.com/kanada-ya-yerlesen-izmir-linin-yazdigi-gunluk-lutfen-okuyu/9908388

her kanada gördüğümde bu aklıma gelir.

kanadayı bende merak ediyorum takipteyim.

imza.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

Kanadalı Türk sinan koç 

Baya bi anlatıyor youtube de 

Minimalist Değilim Tembelim
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

varDI

https://www.tahribat.com/Members/cordelian

başkada tanımıyorum. ancak bu bütün sülalesini götürme planı yapıyordu . herlade memnunki planlıyordu :)

70 ülke gezmiş birine hangi ülke dedim kanada dedi . ben onların yalancısıyım

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı

varDI

https://www.tahribat.com/Members/cordelian

başkada tanımıyorum. ancak bu bütün sülalesini götürme planı yapıyordu . herlade memnunki planlıyordu :)

70 ülke gezmiş birine hangi ülke dedim kanada dedi . ben onların yalancısıyım

Bu üye banlıdır 

Ban süresi: Türkiye Avrupa Birliğine Girene Kadar

:((

ArduouS tarafından 30/Haz/17 11:01 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek
    cankol bunu yazdı

http://bloghaberci.blogcu.com/kanada-ya-yerlesen-izmir-linin-yazdigi-gunluk-lutfen-okuyu/9908388

Hahahaaaa,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roark
    Roark's avatar
    Erkek

Deniliyor ki ;  Sürekli gri bir havaya uyanmak , sürekli soğuk , sürekli bozuk hava zaman ile insanın da ruhunu , psikolojisini , iç dünyasını bozuyor. Ülkemin gözünü seveyim , şahsi yasam sartları daha uygun olsa da sürekli ülkemizde kalıp devam edebilsek , eğer kanadada yasıyorsanız ve mevsimleri belirgin yasıyan bir coğrafyadan buraya geldiyseniz , sevemeyecek , alısamayacak ilk zamanlar değil ama ilerleyen tarihlerde kaçıp kurtulmayı isteyeceksiniz. Tamam yasam sartları yüksek , yeme , içme , eglence , araç  , ev yaşam standartları yüksek olabilir ama , insan bir sabah uyanınca da sıcak havayı , pencereden ıslık ile öten rüzgarın sesini , dalların oynayısını , soguk bir havuza girmeyi , güneslenmeyi , sahilde kumlarda yatmayı istiyor. Tavsiyem nedir mi ? 10bin tl orada kazanacagınıza 5 bin tl türkiye de kazanın , ama türkiye de kalın. 

NOT: şahsi değil , okudugum bir metni paylastım.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    cankol bunu yazdı

Ciddi bir yazı diye geçmiştim

:)))))))) Hiç güleceğim yoktu. Ölüyorum ya bu tip yazılara

Sorduğum kişi gemi bozulmuş soğukta kalmışlar. Parmağı kangren olmuş aklima geldi bu yazıdan sonra

futurist tarafından 30/Haz/17 12:25 tarihinde düzenlenmiştir

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek
    Roark bunu yazdı

Deniliyor ki ;  Sürekli gri bir havaya uyanmak , sürekli soğuk , sürekli bozuk hava zaman ile insanın da ruhunu , psikolojisini , iç dünyasını bozuyor. Ülkemin gözünü seveyim , şahsi yasam sartları daha uygun olsa da sürekli ülkemizde kalıp devam edebilsek , eğer kanadada yasıyorsanız ve mevsimleri belirgin yasıyan bir coğrafyadan buraya geldiyseniz , sevemeyecek , alısamayacak ilk zamanlar değil ama ilerleyen tarihlerde kaçıp kurtulmayı isteyeceksiniz. Tamam yasam sartları yüksek , yeme , içme , eglence , araç  , ev yaşam standartları yüksek olabilir ama , insan bir sabah uyanınca da sıcak havayı , pencereden ıslık ile öten rüzgarın sesini , dalların oynayısını , soguk bir havuza girmeyi , güneslenmeyi , sahilde kumlarda yatmayı istiyor. Tavsiyem nedir mi ? 10bin tl orada kazanacagınıza 5 bin tl türkiye de kazanın , ama türkiye de kalın. 

NOT: şahsi değil , okudugum bir metni paylastım.

hocam ben burda da denize gitmiyorum, eğer gitmek istersem florida sahilleri bi uçak kadar yakın ve bilet fiyatları tl ile burda alıyorsak 1k tl ye orada maaşa oranlarsak 300usd max fiyat eder. Alternatif çok. Sadece huzur ve ileride olacak olan çocuklarımın geleceğini düşünmeliyim bitabi...

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gkhn
    gkhn's avatar
    Erkek

Mesafeyi artirmaya karar vermissin hocam;

https://www.tahribat.com/forum/norvecte-yasayan-murid-var-mi-209591

I am free of all prejudice. I hate everyone equally
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek
    gkhn bunu yazdı

evet, hocam dil konusu bunda etkili etken, hiç bilmediğim bir dil sıkıntı yaratırdı :)

hatta ingiltereyi düşünüyordum, brexit olayı olunca ondan vazgeçtim durumları karışık çünki 

ArduouS tarafından 30/Haz/17 14:19 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 5250 Toplam Mesaj: 34
kanada