Kaptan Tsubasa 1-128

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheLaz
    TheLaz's avatar
    Erkek

tarikat kur müridin olalım. Kral paylaşım.

Bakın benim parolam sevgidir. Ama ben şiddeti de yerine göre enstrüman olarak kullanırım.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Diathorus
    Diathorus's avatar
    Erkek

Büyük paylaşım müdür.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saposcol
    saposcol's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

kaptan zahmet olmazsa indirip dvd'ye atıp bana gönderebilir misin ?

Hakedeni hayatıma sokarım, haketmeyenin hayatına sokarım..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    saposcol bunu yazdı

kaptan zahmet olmazsa indirip dvd'ye atıp bana gönderebilir misin ?

mümin kardeşim dvd yazacak birşeyim yok ama bi ara  buluşunca  usb getir ona ataymım   25 gb   digerleriyle birlikte 50 gb  filan tutar 

hee sınırsız pizza isterim .)  95 liko biriyim sonuçta   aç ayı oynamaz :)

KaptaN tarafından 28/Mar/16 14:00 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    bazı karakterler şahane :D üşenmedim okudum la :D

+Elle Sid Pierre, Fransa'nın kaptanıdır ve Misaki'yi iyi tanır. Fransa'da düzenlenen gençler şampiyonasında Tsubasa'ya yarı finalde rakip olacaktır. Çok hızlı ve etkili bir oyun anlayışı vardır ve sert şutları ile meşhurdur. Kendisine "Sahaların Sanatçısı "denilmektedir.

+Juan Diaz, Arjantin takımının kaptanıdır. Tsubasa gibi Drive Shoot (Kavisli Vuruş) tekniğini kullanabilir. Sahanın içinde farklı akrobatik hareketler yapabilir. Aniden hızlanabilen çok yetenekli bir oyuncudur

+ Ramon Victorino, Uruguay milli takımının kaptanıdır. Serinin en hızlı karakterlerinden biridir. 100 metreyi 10 saniyenin altında 36 km/h ile koşabilir. Lakabı "Kara Panter"dir.

+Carlos Santana, Lakabı "Soccer Cyborg"'dur.

+Hermann Kaltz,

+ Karl Heinz Schneider,

+Kazuo Tachibana, (d.30 Kasım) Hem hızı, hem tekniği, hem de bitiriciliğiyle tanınır. Kardeşi Masao ile birlikte bitirici hareketleri vardır.

+Shun Nitta, Kısa zamanda hızlanmasıyla dikkat çekmektedir. 11 saniyenin altında 100 metreyi koşabilir.

Takeshi Sawada

+Makoto Soda, Hakemden gizli olarak karşısındakini nasıl sakatlayacağını bilir. Hızlı bir oyuncudur ancak her an biriyle kavgaya tutuşabilir. "Yıldız katili " adlı bir lakabı da vardır.

+ Ryo İshizaki, Yüz Bloğu'yla :D ╭∩╮

+Jun Misugi, Taktik okumakta çok ustadır. Kendisine "Futbolun Prensi" denilmektedir.

Taro Misaki "Altın İkili"

RitmFarbRacourci tarafından 28/Mar/16 16:51 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek

biri türkçe dublaj yugioh yüklesin :(

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    sLeymN bunu yazdı

biri türkçe dublaj yugioh yüklesin :(

hiç duymadım 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LeveragEffect
    LeveragEffect's avatar
    Homo

Adamın tepe noktasısın.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UmuT38
    UmuT38's avatar
    Erkek

kaptan Ellerine saglık.

Eger "dokuz" CanLı oLsaydın biLe En fazLa "sekiz" kez kaçabiLirdin öLümden BiLki "yedi" düveLe suLtan oLsan dahi Yerin "aLtı" mekan oLacak sana En fazLa "beş" metre kumaş götürebiLeceksin Kapatacaksın "dört" açsanda gözünü Bu dünya "üç" günLük dünya AzraiLin yanında "iki" kat oLup yaLvarsanda nafiLe ELbet "bir" gün öLeceksin İşte o gün herşey "sıfır"dan başLayacak..!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

bi uplayam belki isteyen vardır halen