folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder Karar Veremiyorum: Oppo Reno4 Pro Vs. Samsung Note 10 Lite

Karar Veremiyorum: Oppo Reno4 Pro Vs. Samsung Note 10 Lite

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi

Selamlar,

Telefonu anneme alacağım. Ben çoğunlukla Samsung kullandım ve kullandığım her şeyden de memnun kaldım. Oppo ise hiç kullanmadım. Annem de Reno4 Proyu bir arkadaşında görmüş beğenmiş onu mu alsak diyor. Kağıt üstünde de Oppo daha iyi duruyor sanki ama forumlarda genel olarak önerilmemiş, sebebini ise tam anlayamadım.

Sizin görüşünüz nedir? Veya ikisini de alma şunu al dediğiniz başka bir şey var mı?

Annem telefonu iyi kullanıyor, güzel bir şey olsun eziyet çekmeden uzun uzun kullansın istiyorum. Muhtemelen düşürüp kırma gibi şeyler yaşanmaz ama yine de tr garantili olsun. Kısacası baş ağrıtmayacak mutlu edecek bir alet olsun, göz yormasın, aa şarjı uçtu aa iki tab açınca takıldı gibi durumlar olmasın, güzel fotoğraf çeksin, ömrü uzun olsun. Android olsun. Bütçe çok önemli değil, yeter ki hak etsin.

Teşekkürler :)

izzmarit tarafından 12/Şub/21 11:06 tarihinde düzenlenmiştir

sigara değil, balık olan.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

up

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    duffyduck
    duffyduck's avatar
    Erkek

garanti konusunda samsung üstüne tanımıyorum kesinlikle apple  ve samsung garanti işinde iyi

Ben gökdelenler arasında gezen büyük işler başaran küçük adam Az da olsa gücü kalan Sana sahneden öpücük atan deli.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    izzmarit bunu yazdı

Selamlar,

Telefonu Annem'e alacağım. Ben çoğunlukla Samsung kullandım ve kullandığım her şeyden de memnun kaldım. Oppo ise hiç kullanmadım. Annem de Reno4 Pro'yu bir arkadaşında görmüş beğenmiş, onu mu alsak diyor. Kağıt üstünde de Oppo daha iyi duruyor sanki ama forumlarda genel olarak önerilmemiş(?), sebebini ise tam anlayamadım.

*Sizin görüşünüz nedir? Veya ikisini de alma şunu al dediğiniz başka bir şey var mı?

Annem telefonu iyi kullanıyor, güzel bir şey olsun, eziyet çekmeden uzun uzun kullansın istiyorum. Muhtemelen düşürüp kırma gibi şeyler yaşanmaz ama yine de Tr garantili olsun. Kısacası baş ağrıtmayacak, mutlu edecek bir alet olsun, göz yormasın, aa şarjı uçtu, aa iki tab açınca takıldı gibi durumlar olmasın, güzel fotoğraf çeksin, ömrü uzun olsun. Android olsun. Bütçe çok önemli değil, yeter ki hak etsin.

Teşekkürler :)

ben şunu merâk ettim, Annenin önceki kullandığı Telefon Model'i,-leri nedir?

Annen, arkadaşının elindeki Oppo Reno(^^`)4 Pro'yu bi'fiil eline alıp,kullanıp deneyim'lemiş mi? 

meselâ, fotoğraf çekmiş mi, ekran parlaklığından filân memnun muymuş,?

senin anlatımından, senin, Note10lite'ı tercih ettiğini düşünüyorum. 

bence annen, Oppo Reno4Pro'yu istiyor, and don't even think twice, do it your mama's will.(as in my opinion. and  so on,  u'll not have got any headache due to choose(?) you did. (^^` all the other prerequisites, you mentioned and later on highlighted (or bold'ed^^D) by me, have been disregarded. ^^`,)

~@~

AC/DC , hell bells, A10 Warthog . ⭐🌙☀🎸 ^^D`

RitmFarbRacourci tarafından 12/Şub/21 18:28 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi
    duffyduck bunu yazdı

garanti konusunda samsung üstüne tanımıyorum kesinlikle apple  ve samsung garanti işinde iyi

Tesekkur ederim hocam

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    LhaNeT
    LhaNeT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Annen oppo telefon beğenmiş ve sırf o nedenle oppo al derim.

Sanırım, sağlamlık/kullanışlılık bakımından sıkıntı yaşanır mı ? diye kafana takılmış.. Sorun çıkacağını pek sanmam ama çıksa bile zaten garantili ürün almayı düşünüyorsun ?

Büyüklük odur ki hiç kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, memleket için gerçek ülkü neyse onu görecek, o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır. Herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. İşte sen bunda karşı koyuşları yok eden olacaksın. Önüne sayılamayacak güçlükler yığacaklardır. Kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inanarak bu güçlükleri aşacaksın. Ondan sonra sana "büyüksün" derlerse, bunu diyenlere de güleceksin. Atatürk'ün Söylev ve Demeçleri, s. 112 - Zafer, zafer benimdir diyebilenindir. - Mustafa Kemal Atatürk 1881 - ∞
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi
    RitmFarbRacourci bunu yazdı
    izzmarit bunu yazdı

ben şunu merâk ettim, Annenin önceki kullandığı Telefon Model'i,-leri nedir?

Annen, arkadaşının elindeki Oppo Reno(^^`)4 Pro'yu bi'fiil eline alıp,kullanıp deneyim'lemiş mi? 

meselâ, fotoğraf çekmiş mi, ekran parlaklığından filân memnun muymuş,?

senin anlatımından, senin, Note10lite'ı tercih ettiğini düşünüyorum. 

bence annen, Oppo Reno4Pro'yu istiyor, and don't even think twice, do it your mama's will.(as in my opinion. and  so on,  u'll not have got any headache due to choose(?) you did. (^^` all the other prerequisites, you mentioned and later on highlighted (or bold'ed^^D) by me, have been disregarded. ^^`,)

~@~

AC/DC , hell bells, A10 Warthog . ⭐🌙☀🎸 ^^D`

S7 edge kullaniyordu epeydir. Fotograf cekmis, az da kurcalamis ama onun baktigi 3 dakikadir. Mesela Oppo alirsak super amoledden amolede gecmek attan inip esege binmek gibi mi olacak yoksa gecen zamanda baska teknolojilerle ekranlar iyilesti de bugunun amoledi o gunun super amoledinden daha mi iyi bilmiyorum ki (: oppoyu gidip elimde gorme sansim da malesef yok.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fatih54
    Fatih54's avatar
    Erkek

Note 10 lite içindeki donanımı daha eski. Bu telefon 1-2 yıl sonra oldukça yavaşlamaya başlayacaktır.

Galaxy M51 öneririm. İçinde daha güncel donanım ve 8GB ram var. Bataryası da çok yüksek kapasiteli. Eğer dikkatli kullanırsa en az 5 yıl kullanabilir.

Eğer yaza kadar beklenebilirse Galaxy M52 çıkabilir. M52 hakkındaki yorumları A52 olarak aratılırsa bulunabilir. M51 deki gibi muhtemelen M52 A52 nin bir tık üstü olur.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

Babama venus almıştık. Telefonda galeri ve müzik çalar çıkmadı :)

Samsungdan başka yar tanimam. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    izzmarit bunu yazdı
    RitmFarbRacourci bunu yazdı
    izzmarit bunu yazdı

~@~

S7 Edge kullaniyordu epeydir. Fotograf cekmis, az da kurcalamis ama onun baktigi 3 Dakika'dir. Mesela Oppo alirsak Super Amoled'den Amoled'e gecmek Attan inip Esege^^D` binmek gibi mi olacak yoksa gecen zamanda baska teknolojilerle ekranlar iyilesti de bugunun amoledi o gunun super amoledinden daha mi iyi bilmiyorum ki (:

Oppo'yu gidip elimde gorme sansim da malesef yok.

Edge modeli'ne de alıştıysa, diğer köşeli model'ler de garip gelir şimdi. 

Oppo için, Markaya bağlı Android'in Arayüz'ü de değişik gelecektir. 3dakika nedir ki. 

fikir değiştirdim, sen yine Samsung'lardan yürü. 

~@~

@Kaan.  Venüs ^^D` aslında hafif telefon da.,

RitmFarbRacourci tarafından 13/Şub/21 18:03 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

anneme samsung m31s aldık, şarjı 2 gün gidiyor. Biraz ağır olması haricinde beğendim.

Toplam Hit: 2136 Toplam Mesaj: 15
samsung oppo oppo reno4 pro samsung note 10 lite