folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder Karar Veremiyorum: Oppo Reno4 Pro Vs. Samsung Note 10 Lite

Karar Veremiyorum: Oppo Reno4 Pro Vs. Samsung Note 10 Lite

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    korkarabatak
    korkarabatak's avatar
    Erkek
    izzmarit bunu yazdı

Selamlar,

Telefonu anneme alacağım. Ben çoğunlukla Samsung kullandım ve kullandığım her şeyden de memnun kaldım. Oppo ise hiç kullanmadım. Annem de Reno4 Proyu bir arkadaşında görmüş beğenmiş onu mu alsak diyor. Kağıt üstünde de Oppo daha iyi duruyor sanki ama forumlarda genel olarak önerilmemiş, sebebini ise tam anlayamadım.

Sizin görüşünüz nedir? Veya ikisini de alma şunu al dediğiniz başka bir şey var mı?

Annem telefonu iyi kullanıyor, güzel bir şey olsun eziyet çekmeden uzun uzun kullansın istiyorum. Muhtemelen düşürüp kırma gibi şeyler yaşanmaz ama yine de tr garantili olsun. Kısacası baş ağrıtmayacak mutlu edecek bir alet olsun, göz yormasın, aa şarjı uçtu aa iki tab açınca takıldı gibi durumlar olmasın, güzel fotoğraf çeksin, ömrü uzun olsun. Android olsun. Bütçe çok önemli değil, yeter ki hak etsin.

Teşekkürler :)

uzun ömürlü telefon aradığına göre kısa zaman içinde bir biyolojik felaket öngörmüyorsun dünyada. oh iyi. yani umarım.

tabi lan
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    korkarabatak bunu yazdı
    izzmarit bunu yazdı

Selamlar,

Telefonu anneme alacağım. Ben çoğunlukla Samsung kullandım ve kullandığım her şeyden de memnun kaldım. Oppo ise hiç kullanmadım. Annem de Reno4 Proyu bir arkadaşında görmüş beğenmiş onu mu alsak diyor. Kağıt üstünde de Oppo daha iyi duruyor sanki ama forumlarda genel olarak önerilmemiş, sebebini ise tam anlayamadım.

Sizin görüşünüz nedir? Veya ikisini de alma şunu al dediğiniz başka bir şey var mı?

Annem telefonu iyi kullanıyor, güzel bir şey olsun eziyet çekmeden uzun uzun kullansın istiyorum. Muhtemelen düşürüp kırma gibi şeyler yaşanmaz ama yine de tr garantili olsun. Kısacası baş ağrıtmayacak mutlu edecek bir alet olsun, göz yormasın, aa şarjı uçtu aa iki tab açınca takıldı gibi durumlar olmasın, güzel fotoğraf çeksin, ömrü uzun olsun. Android olsun. Bütçe çok önemli değil, yeter ki hak etsin.

uzun ömürlü telefon aradığına göre kısa zaman içinde bir biyolojik felaket öngörmüyorsun dünyada. oh iyi. yani umarım.

bu nasıl bir çıkarımdır ^^`

~@~

up. 

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Seminerist
    Seminerist's avatar
    Erkek

anneni mutlu edicekse oppo al.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OverLord
    OverLord's avatar
    Erkek
    korkarabatak bunu yazdı
    izzmarit bunu yazdı

Selamlar,

Çok iyi xd

Bildiğini Bilenin Arkasından Gidiniz Bildiğini Bilmeyeni Uyarınız Bilmediğini Bilene Öğretiniz Bilmediğini Bilmeyenden Kaçınız.
Toplam Hit: 2135 Toplam Mesaj: 15
samsung oppo oppo reno4 pro samsung note 10 lite