Karşınızda Apple Watch

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turkz
    turkz's avatar
    Erkek

ben tasarımını çok beğenmedim ve tabiki çok pahalı hocam peki microsoft band kullandınız mı?

Dünyayı iyiler kurtaracak.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gvn666
    gvn666's avatar
    Erkek
    kalemlik bunu yazdı

ben tasarımını çok beğenmedim ve tabiki çok pahalı hocam peki microsoft band kullandınız mı?

Aslında rakip sayılabilecek neredeyse tüm Saat ve Bandlar kullandım. Bazılarını kısa süreler bazılarını uzun süreler.

Microsoft Band'ta Asus'un ürünü gibi Analiz için yapılmış bir band gibi fazladan sunduğu çok birey yok.

Apple Watch'u ayıran temel özellik telefondaki bazı uygulamaları Saatinizde görebilmeniz. Örneğin;

Twitter, İnstagram, Flipboard gibi bu bana ne katar derseniz. Mesela bugün Fenerbahçe Erciyes maçını telefondan takip et sonucu bildir diye işaretlediğim için her gol Saatime geldi. Mesaj için teli cebimden cıkartmak zorunda kalmadım. Yada şöyle düşünün teliniz şarjda siz dolaşıyorsunuz evde ofiste her çalmaya telefona gitmezsin.

Kulağa saçma gelebilir ama bunun ucu açık bir geliştirme sürecine koyarsanız neler çıkacak tahmin bile edilemiyor.

Ben şimdiden 4 ayrı fikir için Swift'lemeye başladım. Hayırlısı bakalım. Saygılar.

Bu arada yakın tarihte çıkacak olan Tag Heur ve Google ortaklığında geliştirilecek saat büyük ihtimalle en büyük rakip olacak.

gvn666 tarafından 14/May/15 00:40 tarihinde düzenlenmiştir

..::GVN::..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RhiFaT
    RhiFaT's avatar
    Erkek

Aslında çok klas bir saat ama pil ömrü bir gün saat için çok çok az. Zaten telefon şarj etmekten bıktık bir de saat mi şarj edeceğiz. 

işte öyle
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    american
    mizahi
    mizahi's avatar
    Erkek

dostum gule gule kullan da parasini hakediyor mu sence? ben abddeyim $600 dahi cok geliyor bana.

gecenlerde pebble watch konusu vardi, onu begendim mesela. fiyati da cok ucuz. ama aralarindaki farki da ogrenmek isterim.

All I need is a possibility.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elminster
    elminster's avatar
    Erkek

hayirli olsun hocam.

son kullanici oldugum icin ben su anda almayi dusunmuyorum.

nedense su anda Apple Watch'un daha iphone un ilk cikmis haline benzetiyorum.

her sene inanilmaz bir sekilde kendine cok sey katacaktir eminim.

nasil ki iphone 6 ile ilk iphone u yanyana koydugunuzda ilk iphone cok ilkel kaliyorsa bence bu ilk cikan model de ayni akibeti gorecek gibi geliyor :)

aklima ilk gelen kalinligi, illa ki cok ince hale gelecektir, Apple Watch Air mesela :)

benim gordugum en kullanisli olan ozellik (gerci henuz turkiyede yok ama) apple pay ozelligi.

direkt olarak saate tanimli kredi kartinizla NFC teknolojisi ile saati posa tutup odemeyi bitirmek, cok pratik.

elminster tarafından 14/May/15 01:40 tarihinde düzenlenmiştir

Teyzesi defterdar olan fayton ile damda dolaşır...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    McM
    McM's avatar
    Erkek

Buraya olumsuz eleştiri yazan arkadaşların hepsi en geç 2 yıl içerisinde bu saatlerden kollarına takmazlarsa bende bu forumu bırakırım.. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kumanaga
    Kumanaga's avatar
    Erkek

çok pahalı ama param olsa alırım.

⎝Her boku biliyorsun, "Herkes" yazmasını bilmiyorsun.⎠
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozgunlu
    ozgunlu's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Telefonun yere düşme ihtimalini azaltıyor (amacını buldum :D)

Hello, i am nothing. I come from Neverland.
Toplam Hit: 3709 Toplam Mesaj: 39