folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kasım 2012 Askerlik Yerler Açıklandı

Kasım 2012 Askerlik Yerler Açıklandı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fisek
    fisek's avatar
    Erkek

merhaba müridlerim şimdi baktım    ZH.BRL.OKL. VE EĞT.TÜM.K.LIĞI/ANKARA ETİMESGUT   22 Kasımda teslim olmam lazım nasıl bi yerdir yapan gören bilen duyan var mı :)

Beni hep kavgalarımdan bildiler...Sevdiğim kız, sevdiğimi bilmeyen kız.Yalnız, çaresiz, belimde tabanca. Sevdiğimden, sevdiğim için kaçtım. Kafanı kaldırıp bi Bak !!! Cennette Cehennemde Bu Dünyada... An gelir Izdırap dolar,İsyanlar Başlar ... Ve An gelir Ölmek İstersin... Namluya bir mermi sürüp Kendine veda Edersin... Parmağın Tetikdetir Ama.. O tetik o kadar ağır gelir ki insana.. Çekemezsin !!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLin
    coLin's avatar
    Erkek
    fisek bunu yazdı

merhaba müridlerim şimdi baktım    ZH.BRL.OKL. VE EĞT.TÜM.K.LIĞI/ANKARA ETİMESGUT   22 Kasımda teslim olmam lazım nasıl bi yerdir yapan gören bilen duyan var mı :)

Bowwwwwww bende senin gibi kış zamanı gittiydim. Lea angaranın kışı felaket benden söylemesi. Acemi birliğin ama genede donacaksın, bende acemiliği orda yaptım. Gerçi şansın varsa çvş talimgaha düşer, çvş olursun usta birliğinde. :D Kar yağdığı zaman karları size küretecekler. Yanında çalışmadan yatan kar makinaları olacak. Ama asker boş durmasın diyecekler. :D

Birkaç birşeyler daha ekliyeyim dedim.

82/4 zamanına göre konuşuyorum. O zamandan bu yana değişiklik olmuş olabilir.

- Tankçı olacağın kesin, siyah beren olacak.

- Yemekten sonra bulaşıkhaneye bulaşık yıkamak için adam seçiyorlar. Gittiğin ortamda kimse kimseyi göremeyecek, öyle bir mutfak ortamıki sıcak su buharı yüzünden sadece eline aldığın şeyleri görebilrsin :D

- Yemekten sonra tuvalet temizlemeye adam ayırıyorlar.

- Sıcak çay vb otomatlar vardı bizim çvş talimgahta. Kış olduğu için çok fazla kullanırdık sıcak çikolta vb sıcak içecekler için.

- Koğuş ve yemekhane mesafeleri uzun oluyordu. Yürü allah yürü. (Teslim olduktan sonra koğuşlarımıza gitmek üzere araçla askeriye içinde 30 dakika yol gitmiştik. :)

Şimdilik aklıma gelenler bunlar. Başka gelirse eklerim hocam. Şimdiden hepinize hayırlı teskereler.

coLin tarafından 03/Kas/12 22:55 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZoRKaYa
    ZoRKaYa's avatar
    Erkek
    fisek bunu yazdı

Ben etimesgutta oturuyorum güzel buralar gel gel

echo "imzanız özel karakter içermemelidir";
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BeYaZZZ
    BeYaZZZ's avatar
    Erkek

amk laynnnn sen deyince baktım şimdi MEBS OKL. VE EĞT.MRK.K.LIĞI/ANKARA MAMAK

bilen gören duyan varmı burayı

THE BeYaZ
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    drakan
    drakan's avatar
    Erkek

ya bana bi kagıt  vverdiler ama napcam netcem hiç bişi yazmıyo fiili sevk tarıhı 30,11,2012 yazıyo. sınava ne zaman gircem ne zaman teslim olcam bell degil önümüzde hafta şubeye ugrayımmı ne yapayım bi akıl verin hele yedek subay adayı olarka gözüküyorum su an.

bu arada bende etimesguttayım yazdıgın yere giden biraz zorluk çekiyomus galiba çok zor olacagını sanmıyorum.

drakan tarafından 03/Kas/12 22:19 tarihinde düzenlenmiştir

drakan & Oceanicy www.tasarimus.com
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amd-x
    Amd-x's avatar
    Erkek

öncelikle hayırlı olsun hocam :)  ulan 93'lerle yada 94'lerle gideceğim askere.. çok koyuyor be :| amk nerden kaza geçirdim.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cupofcoffee
    Cupofcoffee's avatar
    Erkek

Yedek subay adaylarıda mı açıklanmıştır ki yerleri filan ?? Nerden bakıcaz ? 

Gerçek bir akıl, yalanlar ve yanılsamaların arasından kaybolmadan yolunu bulur. Gerçek bir kalp ise zehir dolu nefrete zarar görmeden dokunabilir. Bu zamanın içinde karanlık büyümeye devam etse de, her zaman aydınlığın etrafı arıtması için eğilmeyi de bilir.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bigwave
    bigwave's avatar
    Erkek

off .. ben de erteleyip duruyorum 94-95 lilerle gidecem herhalde..

kötü olmamalı diye teselli edeyim kendimi derken 

tertiplerle açılı fotoğraf çektirip,biz dört tertibiz gardaş deyip yaralı stayla askerlerle vatanı korumakla mükellef olma ihtimali beni üzüyor..  :|

Ölüm varsa bir yerde düşündün mü bu hayat niye ?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLin
    coLin's avatar
    Erkek
    Amd-x bunu yazdı

öncelikle hayırlı olsun hocam :)  ulan 93'lerle yada 94'lerle gideceğim askere.. çok koyuyor be :| amk nerden kaza geçirdim.

Sen gene mecburiyetten gidememişsin. Keyfi olarak tecil hakkını kullananları vay haline asıl. Askere gittikleri zaman "kafamı s. zamanında gelseymişim keşke" diyecekler. (Gerçi bunu bir tek ben demiyorum. Çoğu askere gidip gelen kişi zamanında gitmesi konusunda çevresine fikir sıkıyor)

Yaş kemale erince öyle bir ortamda çoğu şey size çok ağır gelir, bazen kaldıramazsınız, helede kaldıramadığınız noktada iplerinizde koptumu. Vay halinize diyorum. Bitmez o askerlik. Okul okuma yada mecburu nedenden ötürü erteleme dışında keyfi erteleme yapmayın. (Kişisel görüşüm)

Gerçi ben zamanında gittim. Ama geç gelenlerin neler çektiğini gördüğüm için söylüyorum.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fisek
    fisek's avatar
    Erkek
    Amd-x bunu yazdı

çaktırma bizim alt larımız bile bizden küçük olcak ama iş yaptırcaklar :P bakalım hayırlısı herkez için

Beni hep kavgalarımdan bildiler...Sevdiğim kız, sevdiğimi bilmeyen kız.Yalnız, çaresiz, belimde tabanca. Sevdiğimden, sevdiğim için kaçtım. Kafanı kaldırıp bi Bak !!! Cennette Cehennemde Bu Dünyada... An gelir Izdırap dolar,İsyanlar Başlar ... Ve An gelir Ölmek İstersin... Namluya bir mermi sürüp Kendine veda Edersin... Parmağın Tetikdetir Ama.. O tetik o kadar ağır gelir ki insana.. Çekemezsin !!
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fatih
    Fatih's avatar
    Erkek

sefer görev emri yazan yerden mi bakıyoruz?

enjoy i'm vaccinated
Toplam Hit: 4213 Toplam Mesaj: 36