folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Kaşıntı Ve Çözümü

Kaşıntı Ve Çözümü

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mutubilir
    Mutubilir's avatar
    Erkek

Herkese ilgilenip cevap verdiği için çok teşekkür ediyorum. Bı eczaneye gidip biraz bilgi alacağım. Ardından burayı da guncellerim. Sabun şampuan olayına da dikkat edeceğim. Şöyle bi dusundum de banyoda en iyi duruladigim yer sanırım yüzüm. Belki de sebebi gerçekten kalintidir. Umarım ölümcül bir virüs de değildir :)) tekrar guncelleyecegim burayı 

Aslan bile atı görünce götünü saklar
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    husnuweb
    husnuweb's avatar
    Erkek

sağlık ocağında görün 5dk maskeni falan iyice takıp.

muhtemelen bir şeye alerjin var. kullandığın şampuan vs. yediğin bir şey kullandığın ilaç sön dönem de hiç değişiklik var mı?

He is finding himself.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sansar55
    sansar55's avatar
    Erkek

aynı kolda bendede var.sıcaklardan stresden en cokta  el sabunlamaktan oluyor. merhem sürdüm. inanirmisin bilmem ama temre duasi okut birine

ŞİFA AYETLERİ VE DUALARI: ELDEKİ SİĞİLLER VE EGZEMA ( TEMRE ) İÇİN OKUNACAK  DUA.

sansar55 tarafından 21/Kas/20 16:14 tarihinde düzenlenmiştir

- ahmet abi sen hala ölmedin mi ya? - yok yok ölmedim - e öldü demişlerdi? - yok ölmedim
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bolat
    Bolat's avatar
    Erkek

Geçmiş olsun

yediğine içtiğine dikkat et karabiber gibi şeyler alerji yapabilir

İnancı doğrultusunda yaşamayan : Zamanla yaşadıklarının doğru olduğuna İnanır.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeLeVoLe
    TeLeVoLe's avatar
    Erkek

Selamun aleykum Murid kardeşim. Bahsettigin konuya gecenlerde sahit oldum.

Ingilizce hocamizin oglu firindan odun közünü ist3di. Hayirdir hocam dedim elbise mi yikiyacaksiniz. Elbise carsaf kalmadi ki cocukta. Diye bir cumle kurdu yutkunamadim. Ayda bir firina geliyordu bir teneke odun külü cikarip veriyordum kendisine. 

Kasintisi berbatmis oyle anlatti hocamiz. Gecenlerde tekrar geldi gerek kalmadi dedi. Iyilesmis cocugu. Cocuk dedigimiz 28 yasinda bir genc. Kasinmaktan derisini kaldiracak hale gelmis. Verdigim odun külüyle banyo yapiyormus. Netice de deri hastaligindan kasintidan kurtuldu. 

Denemekte fayda var hocam. Birsey katbetmezsin..

Acil şifalar diliyorum.

Mahallenin Tavuk Hırsizı
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XpertVision
    XpertVision's avatar
    Erkek

Ben de 2 sene önce durup duruken kaşınmaya başladım. Doktor alerjik reaksiyon diyince hayatımda alerji olmadığım için çok şaşırdım, Aerius diye bir ilaç yazdı. Minicik ilaç 2-3 günde geçirdi tüm kaşıntıyı. Geçen sen tekrar benzer birşey geçirince aklıma geldi ilacı kullandım yine hemen geçirdi. İlaçlar her zaman doktor tavsiyesiyle verilmesi gerekir diye birşey önermek istemiyorum. Yan etkileri olmayan ilaçları bir kontrol edebilirsin.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    raji
    raji's avatar
    Erkek
    Mutubilir bunu yazdı

Merhaba mürid(e)ler. 

Malumunuz korona. Hastahanelere gitmek pek mümkün olmuyor. Randevu alsak dahi güvenemiyor insan. Özele de testlerle birlikte 400 tl veresim yok vallahi. 

Konuyu kısaca özetleyip bir fotoğraf ile noktalayacağım. Nisan ayından beri 2-3 günde bir günün herhangi bir saatinde (sanırım hava ile temas ettikten sonra) vücudumun bir noktasında başlayıp kaşındıkça vücudumun yüz dışında her yerine yayılan ve yaklaşık bir saat sonra geçen kaşıntı-kızarıklık şikayetinden muzdaribim. Hastahaneye pandemi bitene kadar gitme gibi bir niyetim yok. Başta sıcaklardan demiştim ama kasım geldi. Havalar da soğudu ama hala aynı. Var mıdır benle aynı sorunu yaşayıp kaynağını bilebilecek ya da çözüm önerebilecek acaba

Şimdiden teşekkürler

https://hizliresim.com/v2BVEF

Uzun süredir bende yaşıyorum kuru ve sıcak ortamdan etkilendiğimi düşünüyorum birde alerjim var bir şeylere ama çözemedim daha olur olmaz zamanda sikimsonik şeyler oluyor çekirdek çıtlıyom nefesim fln kesiliyo kendimi skicem az kaldı.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

yahu burada derman aranırmı biraz daha yorum yapsalar hamile olabilirsin diyecekler. mhrsden bak bazı hastaneler görüntülü muayene açmış. ya da ben hastaneye gideceğim zaman sabah ilk randevuyu alıp işimi halledip tüyüyorum.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acab
    acab's avatar
    Erkek

birdezımpara

tek geçerim

acab tarafından 30/Oca/21 12:58 tarihinde düzenlenmiştir

cccyyyzzz
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    drexler
    drexler's avatar
    Erkek

hastaneler cidden eziyet şu dönemde ve riski çok yüksek en yakın eczaneye git bende eczacıyım illa ürün almana gerek yok 1. basamak sağlık kuruluşuyuz gir derdini söyle birebir bi baksın eczacı uygun bir ürün elbet önerecektir.

İTİNA İLE torrentleech davetiyesi aranır. ama kefil bulunamaz :)
Toplam Hit: 4113 Toplam Mesaj: 34
kaşıntı