folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Kaybolan Çocuk Pamir Olayı

Kaybolan Çocuk Pamir Olayı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek

hangi puştun ne kötülüğüyle ilgiliyse artık, harcıyorlar bu dünyadan haberi olmayan ufaklıkları.

Pamire kaybolunca allahtan rahmet dileyenler öbürleri vurulunca dilemiyor, kurşun yarası bedeni ideolojiyle mi damgalıyor ?

Açlıktan bebek ölüyor, biri kanalizasyon çukuruna düşüp ölüyor, bu ülkede sadece biz değil çocuklarımızın canı da değersiz anlaşılacağı üzere.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    myblackworldweb
    myblackworldweb's avatar
    Erkek

Nası yani aramaya nereden başladılar ki  yan villayı atlayıp arasınlar???

bu işte bi iş var

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dertli
    dertli's avatar
    Erkek

çocuğun babasının mesleği nedir ? 

imzayı bıraktım basıyorum artık
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek

Abi bu olay gerçekten ilginç geldi bana. Allah rahmet eylesin küçük kardeşimize ama gerçekten çok ilginç şeyler dönüyor. Ulan Türkiye'de günde yüzlerce çocuk kayboluyor, aynı zamanda yine onlarcasının fotoğrafıyla telefon numaraları twittera facebooka veriliyor.

Hiçbirini de ben bugüne kadar böyle hummalı şekilde görmedim. Ne tvde ne internette.

Bence Türk insanı üzerinde deney yapılıyor amk. Açmışlar yüzlerce sahte twitter hesabı "bakalım sahte hesaplar aasında çok konuşulunca gündeme oturabilecekmiyiz" deneyi yapıyorlar. Bildiğin toplum mühendisliği amk yarın bir gün adamlar istediği konuyu Türkiye'nin gündemi yapabilecekler.

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek

Gece boyunca havuzun çevresinde dolaşanlar çocuğun suyun dibinde olduğunu farkedememişti..

http://www.milliyet.tv/video-izle/Kucuk-Pamir-in-cesedi-bulundu-KIJHvZKhkQhN.html

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karabuyucu
    karabuyucu's avatar
    Erkek
    BeyinAdam bunu yazdı

Abi bu olay gerçekten ilginç geldi bana. Allah rahmet eylesin küçük kardeşimize ama gerçekten çok ilginç şeyler dönüyor. Ulan Türkiye'de günde yüzlerce çocuk kayboluyor, aynı zamanda yine onlarcasının fotoğrafıyla telefon numaraları twittera facebooka veriliyor.

Hiçbirini de ben bugüne kadar böyle hummalı şekilde görmedim. Ne tvde ne internette.

Bence Türk insanı üzerinde deney yapılıyor amk. Açmışlar yüzlerce sahte twitter hesabı "bakalım sahte hesaplar aasında çok konuşulunca gündeme oturabilecekmiyiz" deneyi yapıyorlar. Bildiğin toplum mühendisliği amk yarın bir gün adamlar istediği konuyu Türkiye'nin gündemi yapabilecekler.

+1

Ölüme ve karanlığa baktığımızda korktuğumuz şey bilinmezliktir, başka bir şey değil. Düşler dünyasına dalıp gerçek dünyayı yaşamayı unutmak doğru değildir, unutma bunu…
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yokumben
    yokumben's avatar
    Erkek

http://www.turkiyegazetesi.com.tr/gundem/146985.aspx

ilginç bir iddia.

Pamir'in bir yakını ise dün aynı havuzda aram yapıldığına dikkat çekerek, "Bu çocuk sonradan atılmış buraya" iddiasında bulundu.
    diyor.

Çeker-Çizer-Söver
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi
    yokumben bunu yazdı

http://www.turkiyegazetesi.com.tr/gundem/146985.aspx

ilginç bir iddia.

Pamir'in bir yakını ise dün aynı havuzda aram yapıldığına dikkat çekerek, "Bu çocuk sonradan atılmış buraya" iddiasında bulundu.
    diyor.

ne şekilde öldüğü otopside çok net anlaşılır.. bi tuhaflık var yahu.

sigara değil, balık olan.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek
    karabuyucu bunu yazdı
    BeyinAdam bunu yazdı

+1

abiler çok paranoyak gördüm sizi.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    ArduouS bunu yazdı

Gece boyunca havuzun çevresinde dolaşanlar çocuğun suyun dibinde olduğunu farkedememişti..

http://www.milliyet.tv/video-izle/Kucuk-Pamir-in-cesedi-bulundu-KIJHvZKhkQhN.html

Havuzun dibinde? Çocuk öldükten sonra hareketsiz kaldığından suyun üstünde kalması lazım. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
Toplam Hit: 5559 Toplam Mesaj: 46