Kayıp Sicil (Erdoğan‘In Çalınan Dosyası)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manhyak
    manhyak's avatar
    Erkek

http://www.odatv.com/images/2014_06/2014_06_16/reklam-kayip-sicil-1606141200_m.jpg

Okuyan varmı arkadaşlar bunu ? Türkiyede olmadığım için okuyamıyorum.

Böyle bir kitapın satılmasına nasıl izin verildiğini anlamamakla beraber baya bi merak ediyorum.

Gerçi artık inanmıyacağım pek bişey yok ama, adamın pisliklerini iyce öğrenip bilgi sahibi olmak için kaynak olabilirmi acaba ?

Kitapı almak isteyen şuradan alabilir:

http://www.kirmizikedikitap.com/tanim.asp?sid=WJJGVBTYUS1S4JBG1CH8
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Kitabın satılması için böyle bir isim koymuşlardır.Yoksa boş bir kitaptır adım gibi eminim.Amk eğer kitap isminde belirtenleri harbiden paylaşsaydı şimdiye olay olmuştu.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Caliber
    Caliber's avatar
    Homo

Bugün kitapçıda kitap bakarkene Fareler ve İnsanlar isimli kitabı gördüm ve "Lan bu kitap yasaklı değil miydi?" dedim arkadaşıma o da evet dedi. Ben de "Sansürleyip geri sürmüşlerdir n'olcak amk!" dedim, geçtik. Yani birine giren çıkan yoktur diye serbesttir diye düşünüyorum ben.

Caliber tarafından 16/Haz/14 22:03 tarihinde düzenlenmiştir

Tedbirsiz abdest bozmaya oturan, domala domala taş arar.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek

Soner Yalçına göre Türkiye'nin yarısı ermeni ya da Yahudi dönmesi

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek

amk adam aleyhinde propaganda dönmesin diye koca facebookla twitteri kapattırdı, herhalde öye bir kitap yada çalınan bir dosya olsa, o yazarın götünde havai fişek patlatır, basım evini de içindekilerle birlikte ateşe verirler :)

Cigu bigule :(
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asa42
    asa42's avatar
    Erkek
    DrKeworks bunu yazdı

amk adam aleyhinde propaganda dönmesin diye koca facebookla twitteri kapattırdı, herhalde öye bir kitap yada çalınan bir dosya olsa, o yazarın götünde havai fişek patlatır, basım evini de içindekilerle birlikte ateşe verirler :)

ahahahhaha :DDD 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheKorsans
    TheKorsans's avatar
    Erkek
    DrKeworks bunu yazdı

Hayattaki yegane üstünlüğüm, Türk doğmaktır.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angels_demos
    angels_demos's avatar
    Erkek

yeni çıktı fakat okurum. bu adamın kitapları oldukça dolu oluyor. okumadan yorum yapmayın

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manhyak
    manhyak's avatar
    Erkek

Kitabı okumadan saçma sapan yorum atan arakadaşlara hitaben; bilmediğiniz birşey hakkında yorum yapmayı nekadar seviyorsunuz amk. Okuyan içeriği hakkında bilgi versin diye açtım konuyu. Götünüzden element uydurup geyik yapın diye deyil. Ahahaha diye gülen arkadaş neye bukadar güldün anlamadım açta kıçına gül diycem ama ayıp olcak demiyorum...

Ekşisözlükteki yorumlar iyi.

Tr ye dönünce okuyacağım. Zaten böyle bir isime sahip kitabıönyargılı arakadaşlar okumasın. Size göre deyil

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek
    manhyak bunu yazdı

Kitabı okumadan saçma sapan yorum atan arakadaşlara hitaben; bilmediğiniz birşey hakkında yorum yapmayı nekadar seviyorsunuz amk. Okuyan içeriği hakkında bilgi versin diye açtım konuyu. Götünüzden element uydurup geyik yapın diye deyil. Ahahaha diye gülen arkadaş neye bukadar güldün anlamadım açta kıçına gül diycem ama ayıp olcak demiyorum...

Ekşisözlükteki yorumlar iyi.

Tr ye dönünce okuyacağım. Zaten böyle bir isime sahip kitabıönyargılı arakadaşlar okumasın. Size göre deyil

değil.

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek

Deyil'deki Y değil Ğ olacak.

Toplam Hit: 6026 Toplam Mesaj: 39