folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kemalist Düşünce Yokmu

Kemalist Düşünce Yokmu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FeRoCi
    FeRoCi's avatar
    Erkek
    bize dershanede hoca aslında öyle bir düşünce akımı yok, bizim milletimiz idol yaratmayı seven bir ülke... Atatürk aslında Fransız düşünce şeklini benimsemiş. birazda Amerika. falan gibisinden bişeyler dedi.. bilmem anlatabildim mi? yani heryerde duyduğumuz Kemalist akımın olmadığını söyledi.. aklım karıştı,, doğrumu diyor onu sorcaktım size,,,

düşünüyorum oysa aklım var; aklım var oysa düşünmem gerek; düşünmem gerekse düşünülmesi gereken şeyler var; bazı var olan şeyleri düşünürsem zamanımı düşnmeye harcarım;harcanılan bi zaman varsa kıymeti bilinmeli; kıymeti bilinmeyen zaman tek canı kalmış süpermario ya benzer; süper marionun mantarı şirinlerin evine benzer; şirinlerin evinde bi kaltak var şirine o şirineyi bütün şirinler s*kmek ister... şirinler çok şey isterde ben hala neyi düşünüyorum anlamadım !!!!!...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RevengeX
    RevengeX's avatar
    Erkek
    FEM'de misin Körfezde mi :) ?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek

böyle bir fikri tartışacaksak daha uzun (en azından) yer vermeliydin kendi yahut fikri ortaya atanın düşüncelerine.

bu şey gibi..

Tanrı yoktur. sen ne düşünüyosun bu konu hakkında gibi..

bariz cıngar çıkacak konu.

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Esconda
    Esconda's avatar
    Erkek

RevengeX bunu yazdı:
    -----------------------------

Olmasi  mi lazim?Zaten telefon bilmem ne herseyi dinlenen bir dershanede hoca boyle birsey soyleyebilirmi?

Mantiklimi

https://t.me/pump_upp
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek

Esconda bunu yazdı:

RevengeX bunu yazdı:

Olmasi  mi lazim?Zaten telefon bilmem ne herseyi dinlenen bir dershanede hoca boyle birsey soyleyebilirmi?

Mantiklimi

mantıklı

körfezde bi hoca aynen şunu dedi arapların arkamızdan vurması ile ilgili

"yeni gelecek olan rejim dine karşı olduğu için Kabe yi korumak adına bizden ayrıldılar" 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolygaN
    HolygaN's avatar
    Erkek
    mataramasuko bunu yazdı:

Esconda bunu yazdı:

RevengeX bunu yazdı:

Olmasi mi lazim?Zaten telefon bilmem ne herseyi dinlenen bir dershanede hoca boyle birsey soyleyebilirmi?

Mantiklimi

mantıklı

körfezde bi hoca aynen şunu dedi arapların arkamızdan vurması ile ilgili

"yeni gelecek olan rejim dine karşı olduğu için Kabe yi korumak adına bizden ayrıldılar"

----------------------------

O zaman araplar baya bi ileri görüşlüymüş

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FeRoCi
    FeRoCi's avatar
    Erkek
    evet fem alt yapılı bir dershane... ikbal dershanesi...  o yüzden soruyorum zaten,, buna benzer laf ederse bi daha terslicem hocayı..

düşünüyorum oysa aklım var; aklım var oysa düşünmem gerek; düşünmem gerekse düşünülmesi gereken şeyler var; bazı var olan şeyleri düşünürsem zamanımı düşnmeye harcarım;harcanılan bi zaman varsa kıymeti bilinmeli; kıymeti bilinmeyen zaman tek canı kalmış süpermario ya benzer; süper marionun mantarı şirinlerin evine benzer; şirinlerin evinde bi kaltak var şirine o şirineyi bütün şirinler s*kmek ister... şirinler çok şey isterde ben hala neyi düşünüyorum anlamadım !!!!!...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MinervaL
    MinervaL's avatar
    Erkek

FeRoCi bunu yazdı:
    evet fem alt yapılı bir dershane... ikbal dershanesi... o yüzden soruyorum zaten,, buna benzer laf ederse bi daha terslicem hocayı..

Oraya gelen hoca senin yaşındayken feme gider femden abi olur mezun oluncada bünyesine alırlar :)

Yani demem o ki o adam yogurt siyah dese;seni o konuda bile susturacak düzeydedir.. Yani tekrar demem o ki :D

Sen o adama TBT deki bi konuya bakarak laf yetiştiremezsin..Ama bi laf arası ateistim de ateiste ders anlatmanın sıkıntısı en büyük cezadır ona :D

Konumu silenlere inat kürdüm
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FeRoCi
    FeRoCi's avatar
    Erkek

MinervaL bunu yazdı:

FeRoCi bunu yazdı:
    evet fem alt yapılı bir dershane... ikbal dershanesi... o yüzden soruyorum zaten,, buna benzer laf ederse bi daha terslicem hocayı..

Oraya gelen hoca senin yaşındayken feme gider femden abi olur mezun oluncada bünyesine alırlar :)

Yani demem o ki o adam yogurt siyah dese;seni o konuda bile susturacak düzeydedir.. Yani tekrar demem o ki :D

Sen o adama TBT deki bi konuya bakarak laf yetiştiremezsin..Ama bi laf arası ateistim de ateiste ders anlatmanın sıkıntısı en büyük cezadır ona :D

güzel fikir.. çocuklar zaten öyle diyor bana.. rehberlikte aklıma takılan bi kaç soru sordum. adım ateist kaldı.. aklıma yattı dedeğin.. arkadaşlara söylimde biraz abartsınlar bu şakayı.. iyi olur... sağolasın.. :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NovalgiN
    NovalgiN's avatar
    Erkek
    kemalizm diye birşey yoktur. hoca demek istediğin pek anlatamamış.   bir akımın -izm  taşıması için bilimsel verilere dayanması lazım. Oysa Mustafa Kemal böyle birşey yapmamıştır, kural koymamıştır, ya da kendini anlatmamıştır.

Yağmur dindi, yağmura inandık.|www.birboluiki.net
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FiLoZoF
    FiLoZoF's avatar
    Erkek

NowalgiN bunu yazdı:
    kemalizm diye birşey yoktur. hoca demek istediğin pek anlatamamış.   bir akımın -izm  taşıması için bilimsel verilere dayanması lazım. Oysa Mustafa Kemal böyle birşey yapmamıştır, kural koymamıştır, ya da kendini anlatmamıştır.

bak buna imza atarım ben.

uyduruktan atatürkçü davranan, rant peşinde, ihale kovalayan, yediği yetim haklarını örtmek için her türlü haltı karıştıran kişiler genellikle atatürkçülük, kemalistlik gibi bazı kesimleri ürküten etiketler kullanır. Aynen tek ayet bilmeden hacı hoca kesilen uyduruk şeyhler gibidir bunlarda. 

Esasında sırf bu tip riyakar ve münafıklar için idam serbest olacakki vay babam vay görelim sonra temaşayı.

harbi atatürkçüye tek kelime etmem

Toplam Hit: 4865 Toplam Mesaj: 39