folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Kendimizi O Kadar Da Küçümsemiyelim.(Hz. Muhammed (S.A.V) Türklerle İlgili Sözleri)Kendimizi O Kadar Da Küçümsemiyelim.(Hz. Muhammed (S.A.V) Türklerle İlgili Sözleri)

 1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  Antikky
  Antikky's avatar
  Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
  Kayıt Tarihi: 01/Mayıs/2003
  Erkek

  Muhammedin sözlerinin,öldükten sonra 200 yıl sonra yazıldığı göz önünde bulundurulursa, ben bu hadislerin kolpa olduğuna inanıyorum onuda geçtik;ben hiç bir peygamberin yada Kuran-ı Kerimin hiç bir ırk için üstündür kelimesini kullacağını sanmıyorum.Bu kadar süper bir din ve onun elcisi böyle bir ayrım yapamaz.


  Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
 2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  ertan
  ertan's avatar
  Kayıt Tarihi: 21/Temmuz/2005
  Erkek
  Antikky bunu yazdı:  Muhammedin sözlerinin,öldükten sonra 200 yıl sonra yazıldığı göz önünde bulundurulursa, ben bu hadislerin kolpa olduğuna inanıyorum onuda geçtik;ben hiç bir peygamberin yada Kuran-ı Kerimin hiç bir ırk için üstündür kelimesini kullacağını sanmıyorum.Bu kadar süper bir din ve onun elcisi böyle bir ayrım yapamaz.

  Eğer hadis olarak bunu söylüyorsan


  * İki gözünle bir görüyorsun


  * Gözünün iç tarafında dar diğer tarafında geniş açı var,eğer o açılarda sapma olsa burnunu görürsün,hayatın kayar!


  .........................


  Bunlar hadi değil,sadece birilerinin sözü.Dinde zaten bir üstünlük söyleyemezsin.Peygamberimiz (S.A.V.) veda hutbesinde,arapın arap olmayana,siyahın beyaz olmayana bir üstünlüğü yoktur,üstünlük yalnız takvadadır (Allah a yakınlıktadır) Türklük veya başka birisi asla üstün değildir.Eğer bir Rus Allah'ı bir Araptan veya Türkten daha çok seviyorsa o Allah'a göre daha üstündür


  Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
 3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  mysterious_tr
  mysterious_tr's avatar
  Kayıt Tarihi: 25/Eylül/2005
  Erkek
  ertan kardeşim sana aynen katılıyorum ilk sayfada DkN_JAn ı okuduktan sonra baya bi sinirlenmiştim birşeyler yazmaya başlayacaktım ki senin yazıyı gördüm gereken cevabı çok güzel vermişsin ben de aynı şeleri izah edip laf kalabalığı yapmayacağım.keşke herkes senin gibi bilgili olsa ve olayları saptırmadan böyle güzel açıklayabilse...

  Ya olduğun gibi görün ya da göründüğün gibi ol...
 4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  herseysanal
  herseysanal's avatar
  Kayıt Tarihi: 13/Şubat/2006
  Erkek
  Valla arkadaşlar Türkün Türkten başka dostu yoktur bu bu kadar basit .Onlarda bu kuyruk acısı bizde evlat acısı oldugu sürece biz asla dost olamayız.

  "Söylesem Tesiri Yok ; Sussam Gönül Razı Değil."
 5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  ertan
  ertan's avatar
  Kayıt Tarihi: 21/Temmuz/2005
  Erkek


  Sen bu kafayla çok iyi yol alırsın.Madem Türk'ün Türk'ten Başka dostu yoksa o dostların seni niye kazıklıyor,senin devlet adamların niye soyuyor,hırsızlar niye var. 10 milyon için 60 yaşındaki kadını öldüren orospu çocuğu türk değil mi? Dostun bu mu? Ama kurtuluş savaşı sırasında Endonezyalı kadınlar çocuklarını satarak ülkemize yardım etmişlerdir.Gör bak ahmak herif dostun kimmiş. Kuru milliyetçiliği bırakın. Ben insanlığa bakarım,üstün ırk,alt ırk diye birşey yoktur.İnsan olsun yeter. Tabi bunu düşünemezsiniz ki?  Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
 6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  herseysanal
  herseysanal's avatar
  Kayıt Tarihi: 13/Şubat/2006
  Erkek
  ertan bunu yazdı:

  Sen bu kafayla çok iyi yol alırsın.Madem Türk'ün Türk'ten Başka dostu yoksa o dostların seni niye kazıklıyor,senin devlet adamların niye soyuyor,hırsızlar niye var. 10 milyon için 60 yaşındaki kadını öldüren orospu çocuğu türk değil mi? Dostun bu mu? Ama kurtuluş savaşı sırasında Endonezyalı kadınlar çocuklarını satarak ülkemize yardım etmişlerdir.Gör bak ahmak herif dostun kimmiş. Kuru milliyetçiliği bırakın. Ben insanlığa bakarım,üstün ırk,alt ırk diye birşey yoktur.İnsan olsun yeter. Tabi bunu düşünemezsiniz ki?


  -------------------


  Bak sevgili beyinsiz arkadaşım seni terbiyeye davet edicem ama sen yolu bu kapasiteyle bulamassın her neyse burda ırkcılık yada milliyetcilik  yaptıgımı sanmıyorum  ki yapsam yapardım bu senın kucuk beynını ılgılendırmez sen nasıl embesil embesil yazı yazabılıyorsan ve o hakkı kendinde görebiliyorsan bir başkasıda yazabilir .Her ulusu içinde bozuk veya çürük unsurlar olabilir tıpkı senin gibi bu o ulusun işe yaramaz olduğunu göstermez.Yukarda yazdıgım tüm yazıya tüm kalbimle inannıyorum Türkün Türkten başka dostu yoktur.Sen anlasanda anlamasanda.  "Söylesem Tesiri Yok ; Sussam Gönül Razı Değil."
 7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  ertan
  ertan's avatar
  Kayıt Tarihi: 21/Temmuz/2005
  Erkek
  herseysanal bunu yazdı:
  Bak sevgili beyinsiz arkadaşım seni terbiyeye davet edicem ama sen yolu bu kapasiteyle bulamassın her neyse burda ırkcılık yada milliyetcilik  yaptıgımı sanmıyorum  ki yapsam yapardım bu senın kucuk beynını ılgılendırmez sen nasıl embesil embesil yazı yazabılıyorsan ve o hakkı kendinde görebiliyorsan bir başkasıda yazabilir .Her ulusu içinde bozuk veya çürük unsurlar olabilir tıpkı senin gibi bu o ulusun işe yaramaz olduğunu göstermez.Yukarda yazdıgım tüm yazıya tüm kalbimle inannıyorum Türkün Türkten başka dostu yoktur.Sen anlasanda anlamasanda.  Embesil dediğin kişi dereceye girmiş biri,bunu aklına sok.Ayrıca yazdıklarıma neden cevap vermiyorsun,lafı kıvırıyorsun.Yaptığın millietçilikdir,kuru milleyetçiliktir.Laf la olmaz.İcraatlerine bak,bu ülke için cebinden ne verdin.Bir ağaç diktin mi? Bazıları gibi sapkın yola düşme.İslamiyet herşeyden ileridir.Türlüğü ön plana çıkarma.İslamiyette alt,üst ırk yoktur.Bunu sen anlayamazsın.Sor bakalım tahribat müritlerine acaba senin gibi mi düşünüyorlar,yoksa benim gibi mi?


  Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
 8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  ir2
  ir2's avatar
  Bilgi/Destek Madalyası Developer Madalyası
  Kayıt Tarihi: 10/Mayıs/2003
  Erkek

  islamiyet bencede bir ırkı diğerlerinden bu şekilde üstün tutmaz arkadşaında dediği gibi üstünlük allaha yakınlıkla olur ama cihad için en büyük başarıları gösteren türklerdir doğrudur ama elegeçirdiği yerlere daha çok türk okulları camiler vs yerleştirselermiş daha iyi olurmuş...


  siz kel alaka bişey tartışıyosunuz

 9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  korkak
  korkak's avatar
  Kayıt Tarihi: 14/Temmuz/2006
  Erkek
  peygamber efendimiz s.a.v "Muhammed" diyerek salat getirmeyen arkadaşım eğer söylediklerinin kaale alınmasını istiyorsan önce saygı duymalısın...

  Ölmeden evvel ölünüz...
 10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  ZyreX
  ZyreX's avatar
  Kayıt Tarihi: 02/Aralık/2003
  Erkek
  herseysanal +9 kardşm.

  İslamı bu kadar abartmayın.İslamın bağlayıcılığını IRAK ta görüyorsunuz.Nasıl çimento görevi gösrdüğünü alın bakın..Benim için din dediğin ALLAH ile ile aramda olandır.Kimseyi de ilgilendirmez.Din alimleri mi hepsi yalan.Ben kurandan ne anlıyorsam benim için doğru olan odur.Hadisler yeterlidir anlamak için.Bu kadar abartmaya gerek yok..Ayrıca benim için Türklük daha önce gelir.Bağlayıcılığı daha fazladır.Her Türk benim kardşim sayılır.Haa başka dostu olur olmaz değişir duruma göre.Genelleme yanlış.Aynı dine mensubuz diye de kimseyi zorla sevemem.Hele arapları sevmek ne kelime..

  Peygamberimizin bizler hakkında söyledikleri gerçekten çok güzel.İnsan gururlanıyor..
Toplam Hit: 6042 Toplam Mesaj: 31