folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Güvenliğine Giriş
linefolder Kesin Wi-Fi Kırıcı Uygulama Arıyorum?

Kesin Wi-Fi Kırıcı Uygulama Arıyorum?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YeniHarman
    YeniHarman's avatar
    Erkek
    DrKill bunu yazdı

"Geçen gün bir kızdan istedim. Vermedi. Nasıl kesin tecavüz edebilirim "

gibi olmuş.

Bunu ben de yazacaktım ama linç edilirim diye sustuydum. Buyrun linç sırasına yazabilirsiniz.

Üç-dört sene önce olabilirdi. Şimdi millet götünden korkuyor. Senin gece yiyeceğin nanelerden korkmuştur. Korsan kullanmak başka, milleti .kmek başka iş mantığını sevdiklerimin.

YeniHarman tarafından 04/Nis/18 22:09 tarihinde düzenlenmiştir

Olaylara karışmayın!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheColtfire
    TheColtfire's avatar
    Erkek

Bir ara bende heveslendim kirmayi denedim basarili olamadim ama olanlar var bu dunyada imkansiz diye birsey yok..

"Delilik şüphesiz aptallıktan daha iyidir, Delilik var olmuş bir zekanın yok oluşudur. Aptallık ise var olmamış bir zekanın var olmamaya devam edişidir!"
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek

Şu son zamanlarda da böyle konulara çok duyar kasılır oldu cidden.

Duyar kasanlar da udemy den eğitim seti istemiş mesela, çelişkinin kralı bence.

Kaldı ki, pc programlarını cracklı kullanmıyor musunuz ? Windows korsan değil mi çoğumuzda ?

Bunlar da kul hakkı öyleyse. Neyse..

Cepten nasıl yapılır bende bilmiyorum ama çoğu şifre kırma programı artık yeni şifre sistemlerini kıramıyor sanırım. 

Kırsa da, çok uğraşman gerekir sanırım.

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    YeniHarman bunu yazdı
    DrKill bunu yazdı

gibi olmuş.

Bunu ben de yazacaktım ama linç edilirim diye sustuydum. Buyrun linç sırasına yazabilirsiniz.

Üç-dört sene önce olabilirdi. Şimdi millet götünden korkuyor. Senin gece yiyeceğin nanelerden korkmuştur. Korsan kullanmak başka, milleti .kmek başka iş mantığını sevdiklerimin.

Korsan kullanmak başka

bu ne demek ? Tecavüz ederken vajinaya girmek başka anüs e girmek başka demek değil mi? 

next next next install
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YeniHarman
    YeniHarman's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı
    YeniHarman bunu yazdı
    DrKill bunu yazdı

gibi olmuş.

Korsan kullanmak başka

bu ne demek ? Tecavüz ederken vajinaya girmek başka anüs e girmek başka demek değil mi? 

Değil. Sen x'i korsan kullanıyorsun diye senin başın derde girer, senin vicdanın senin sorunun. Üçüncü bir kişiyi suça alet etmek ile ne alakası olduğunu söyler misin? Laf ebeliği yapmanın anlamı yok.

YeniHarman tarafından 05/Nis/18 12:08 tarihinde düzenlenmiştir

Olaylara karışmayın!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

herkesin görüşüne saygılıyım

hırsızlık da 1TL ile 100000 TL arasında fark olmaz

yani sen kişiye eleştiride bulunuyorsan kendine bakacaksın. internetten dinlediğin indirdiğin mp3lerden ip tv paylaşımlarından izlediğin maçlara kullandığın pcdeki yazılımların nekadar lisanslı olduğuna kadar

mesela wordpress de warez temaya kimse ses çıkarmıyor ama bazı konularda herkes bir iman patlaması yaşıyor

bu konu şöyle bir konu 

biliyorsan yardım et bilmiyorsan sus zaten konu kurallara aykırıysa silecek bi ton adam var  aslında bu konuyada yazmayacaktımda konu başka yere geldiğinden yazıyorum

edit 1 şey daha yazayım

eskiden bu böyle konular açılınca "msn şifresini nasıl kırarım, şu siteyi nasıl çökertirim" gibi burda konular açılırdı biraz terslenirdi ama bir kaç kişi çıkardı işte şu programa bak şu yöntemi araçtır derdi

amk dos nedir bilmazdim exploit nedir bilmezdim hiç unutmam karşı tarafın ipiini bulmazyı buzul öğretmişti bana :)

şimdiki duruma bak bide amk

DJ_Alper tarafından 05/Nis/18 12:18 tarihinde düzenlenmiştir

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek
    DevilKingtr bunu yazdı
    KaptaN bunu yazdı
    LynXMaSTeR bunu yazdı
    ilteris bunu yazdı

Duyar kasan arkadaşlar çok tatlılar. Sizi gidi şapşikler :)

çarşıda çok güzel bi araba, motosiklet vs gördünüz, sahibine dediniz ki, bi tur gezebilir miyim, hayır dedi.

akşamına gidip o aracı çalar mısınız? çalmaya hakkınız var mı? yapacağınız şey ne kadar etik?

tamam burası hack forumu olabilir, ama birinden şunu istedim yapmadı o zaman bunu zorla almalıyım şeklinde bir amacı yok bu sitenin bildiğim kadarıyla (yoksa yanlış mı biliyorum?).

ona buna saldırmak yerine nasıl daha iyi savunma yapabilirim, nası kendimi daha güvende tutabilirim bunların anlatıldığı yer olmalı burası.

adminleri de bu konuya davet ediyorum mümkünse bi fikirlerini beyan etsinler.

istediğimizi alamayınca çalıp çırpmayı öğretmek için mi açtılar bu forumu?

sende haklısın hocam parasını verip almadığın şeyi almayacaksın dimi

https://www.tahribat.com/forum/udemy-den-bir-sey-isteyen-var-mi-234975?SearchUser=LynXMaSTeR#msg2929993

şunu hatırlatayım sana, neden parasını verip almak yerine varsa gönderin diyorsun  ??  

burda kimse ekmek araba ev çalmaktan bahsetmiyor sanal dünyadan bahsediyor ve sanal dünyada kusura bakma açık varsa her türlü çalarlar o yüzden hack denilen tabir var.

ama tabi udemyde adam video çekmiş uğraşmış siteye koymuş sonuçta sen ücretsiz istiyorsun emek hırsızlığına vb.. girmiyor  :))

@devilkingtr hocada aynı şekilde duyar kasmış ama https://www.tahribat.com/forum/udemy-den-bir-sey-isteyen-var-mi-234975?SearchUser=DevilKingtr#msg2929949 

burda kastığınız duyarı udemy konusunda neden kasmadınız çok merak ettim :) 

Hocam eger dikkat edersen benim soylemeye calistigim sey farkli adamdan sifreyi istemis adamda vermemis  siktiret gitsin ne minnet ediyosun daha zaten beceremyecegin birsey belliki gelip burada yardim istiyosun buranin felsefesini en iyi bilenlerdenim o konuda sikinti yok anlatmaya calisigim ile anlamaya calistigin konu farkli

yani diyosun ki udemy e o eğitimi koyan adama söylesem o eğitimi bana ücretsiz verir zaten o yüzden bu yola başvuruyorsun..

Kastığınız duyar birazda yapmacık olmasın be arkadaşlar..

Paslanmış bir uygulama geliştirici.. #AnalistŞart
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saatci
    muaythaist
    muaythaist's avatar
    Erkek

udemy de adam maddi kayıptadır farkında değildir. nispeten negatif etki daha düşük.

diğerinde torrent'e abanırım, adam evinde kendi internetini kullanamaz, nooluyor lan der küfreder.
    ya da fötö olarak mimlenmiş bir siteye girerim, adam hapse girer derdini anlatana kadar 1-2 yıl kafa dinler.

gibi..

burdaki fark duyar kasma eşiğimizde.

- kimisi birilerinin kılına zarar gelsin istemem der,

- kimisi biraz maddi kaybı olsa ne, haberi bile yok, para vererek zaten almazdım der. ama daha fazlası için etik değil der.

- kimisi ölsün sürünsün gebersin banane amk der.

insanlar çeşit çeşit. o yüzden şu kadarı normal de bu kadarı fazla gibisinden yorumlar mantıksız, kime göre, neye göre derler adama?

bana sorsan hiç kimseye hiçbir şekilde haksız yere zarar vermemek gerek. kendim o şekilde mi yaşıyorum, hayır.

bir yanlışı yapıyoruz diye o yanlışı meşrulaştırma çabalarına girmeye gerek yok..

ama internetimi kullanmasına izin vermedim diye şifremi kırmaya çalışan adamı teşhis etsem... köteklik (:

Ali & Dua & Zeynep'in Babası
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    YeniHarman bunu yazdı
    ilteris bunu yazdı
    YeniHarman bunu yazdı
    DrKill bunu yazdı

gibi olmuş.

Korsan kullanmak başka

Değil. Sen x'i korsan kullanıyorsun diye senin başın derde girer, senin vicdanın senin sorunun. Üçüncü bir kişiyi suça alet etmek ile ne alakası olduğunu söyler misin? Laf ebeliği yapmanın anlamı yok.

yapma allahasen 2018 yılındayız ve bulunduğun forum tahribat. Kimin modeminden girdiğinin önemi yok erifler herşeyini görüyor zaten. Örnek sunucuya yönlendirme olaylarından bylock diye alınan lar serbest bırakıldı şöyle böyle olmuş ayağına. Adamlar hertürlü biliyor ayıkıyor. Kaldı ki burada wifi kırmayı soracak kadar konudan bi haber adamın herhangi bir yediği naneden kendini gizleme olasılığı %1 bile değil. Laf ebeliği falan değil apaçık ortadaki durum.

ek: elimden geldiğince legal lisanslı takılmaya çalışıyorum kendim fakat kendi full korsan takılıp da duyar kasanları anlayamıyorum.

dcpromo tarafından 05/Nis/18 14:56 tarihinde düzenlenmiştir

next next next install
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saatci
    muaythaist
    muaythaist's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı

yapma allahasen 2018 yılındayız ve bulunduğun forum tahribat. Kimin modeminden girdiğinin önemi yok erifler herşeyini görüyor zaten. Örnek sunucuya yönlendirme olaylarından bylock diye alınan lar serbest bırakıldı şöyle böyle olmuş ayağına. Adamlar hertürlü biliyor ayıkıyor. Kaldı ki burada wifi kırmayı soracak kadar konudan bi haber adamın herhangi bir yediği naneden kendini gizleme olasılığı %1 bile değil. Laf ebeliği falan değil apaçık ortadaki durum.

dostum konuyla alakalı değil ama, inan devlette sendeki bendeki kadar dahi bu işleri takip edecek kafa-zaman-kadro yok.

doğru diyorsun saldılar bylock dedikleri adamların bir kısmını, 1,5 yıl hapiste tuttuktan sonra (:

5 sayfa tüm detaylarıyla, teknik verilerle sunduğumuz savunma dilekçesini okuyup anlayacak insan yok. kurumların birbirinden haberi yok. dediğin kadar basit değil o işler (:

etikdi değildi udemy'ydi wifi kırmaktı, orası ayrı mesele onunla ilgili görüşümü belirtmiştim.

ben sadece tecrübe ettiğim kısmı görünce belirtmeden geçemedim. keyifli forumlar diliyorum :)

Ali & Dua & Zeynep'in Babası
Toplam Hit: 22597 Toplam Mesaj: 79
wifi uygulama